Мийка самообслуговування «LuxWash»: етапи організації високорентабельного бізнесу

Автомийка самообслуговування «LuxWash»: всі етапи організації високорентабельного бізнесу

 

Кожна побудована компанією «LuxWash» мийка самообслуговування — грамотно спроєктований і гарантовано високорентабельний комплекс, який приносить постійний прибуток своєму власникові.

На етапі планування автомобільної мийки самообслуговування проводяться детальні маркетингові дослідження — визначаються попит на послугу і потреби цільової аудиторії. Виходячи з отриманих результатів, підбираються відповідна за площею ділянка і оптимальне обладнання. Також визначаються: необхідна для якісного надання послуг площа комплексу і технічних приміщень, кількість постів і перелік послуг, що надаються.

Що таке мийка самообслуговування

Що таке, яким обладнанням комплектується мийка самообслуговування

Автомобільна мийка самообслуговування — це комплекс, укомплектований всім необхідним обладнанням для самостійного миття транспортних засобів автолюбителями. В результаті її грамотного проєктування, будівництва та комплектації максимально ефективним обладнанням вдається досягти 2-х основних цілей:

 1. Організовується високорентабельний бізнес, що приносить постійний дохід своєму власнику.
 2. Автолюбителям надається можливість швидко, якісно і за доступною ціною самостійно помити транспортні засоби.

При наявності попиту на мийках самообслуговування можуть будуватися «LuxCafe» для обслуговування клієнтів. Комплекси також можуть комплектуватися і іншим обладнанням для надання додаткових послуг:

 • пилососами для очищення салонів автомобілів;
 • установками для дозаправлення омиваючими рідинами, обладнанням для чорніння шин і підкачування коліс;
 • установками для миття транспортних засобів ефективною рожевою піною, нанесення рідкого воску для захисту кузовів від впливу вологи і агресивних хімічних реагентів.

Завдяки цьому мийки самообслуговування приносять максимальний дохід своїм власникам.

Типи автомобільних мийок

Умовно мийки самообслуговування можна розділити на 5 типів:

 1. Ручна автомобільна мийка — транспортні засоби обслуговуються вручну персоналом комплексу. Якість і потреба послуг серед клієнтів безпосередньо залежать від кваліфікації мийників. Це витратний і низькорентабельний бізнес, оскільки потрібно оплачувати роботу персоналу і пропускна здатність такої мийки дуже низька.
 2. Портальна мийка — платформа з закріпленим на ній автомобілем і мийною аркою, яка пересувається вздовж обслуговуваного транспортного засобу. Це дуже витратний у плані вартості закупівлі та обслуговування обладнання тип.
 3. Тунельна мийка автомобілів — всередині закритого комплексу транспортний засіб пересувається уздовж обслуговуючих пристроїв на транспортері. Це повністю автоматизована установка. Подібна технологія вимагає великих витрат на придбання та обслуговування обладнання. Витрачається багато води і електроенергії. Тому рентабельність такого комплексу дуже низька.
 4. Автомобільна мийка самообслуговування «LuxWash». Побудувавши такий комплекс і встановивши оптимальну кількість мийних постів, вдасться повернути вкладені інвестиції протягом 1,5-2,5 років. Це обумовлено низькою собівартістю мийки автомобілів (недорога при закупівлі оптом автохімія, низька витрата води і електрики, транспортні засоби обслуговують самі власники) і високим попитом на подібні послуги.
 5. Автомобільна мийка «LuxCyber» — сучасне роботизоване рішення, яке поєднало переваги традиційної автомийки самообслуговування і зручність тунельної мийки. Такий тип автомийки має найбільшу популярність на заході і є розробленим з нуля ноу-хау компанії «LuxWash».

Переваги будівництва мийки самообслуговування

Запорука успішності бізнесу в сьогоднішніх економічних реаліях — мінімізація витрат, автоматизація процесів і конкурентна вартість послуг без втрати їх якості.

Сучасні мийки самообслуговування повністю відповідають цим критеріям, оскільки:

 1. Комплектуються надійним і економічним устаткуванням, що не вимагає витрат на ремонт і знижує споживання електроенергії, води і автохімії.
 2. Відсутні великі витрати на оплату праці — комплекс обслуговується одним оператором. Управління та контроль бізнесу здійснюються дистанційно, тому не потрібно наймати бухгалтера.
 3. Якісна автохімія закуповується оптом за доступною ціною, завдяки чому знижується собівартість послуги і з'являється можливість встановлювати конкурентні ціни.
 4. За якість відповідають самі автолюбителі, які самостійно миють транспортні засоби. Краще них цього не зробить ніхто, Тому немає незадоволених клієнтів, а попит на подібні послуги постійно зростає.

Чому вигідно відкривати бізнес з компанією «LuxWash»

 Переваги партнерства з компанією «LuxWash» при відкритті мийки самообслуговування

Щоб самостійно відкрити бізнес, побудувавши мийку самообслуговування і налагодивши її роботу, потрібні певні знання і досвід. Без їх наявності доведеться постійно залучати сторонніх фахівців, послуги яких необхідно оплачувати. Це істотно підвищить кінцеву вартість комплексу. Кожен з цих фахівців буде відповідати тільки за свою роботу, тому немає ніяких гарантій, що бізнес буде успішним.

Пропонована компанією «LuxWash» франшиза мийки самообслуговування і послуга будівництва комплексу «під ключ» передбачає:

 1. Можливість швидкого старту під відомим в Європі та Україні і популярним серед автолюбителів брендом, що гарантує потребу послуг та постійний потік клієнтів.
 2. Кваліфіковану допомогу фахівців при виборі ділянки, проєктуванні автомобільної мийки та підготовці необхідних документів.
 3. Розробку детального бізнес-плану, заснованого на маркетингових дослідженнях і багаторічному досвіді успішного функціонування побудованих компанією комплексів. Це секрети успішності бізнесу, якими ми готові поділитися зі своїми партнерами.
 4. Підготовку ділянки, прокладку комунікацій, будівництво та комплектацію комплексу максимально ефективним обладнанням. Власник отримує мийку самообслуговування «під ключ» — повністю готовий до функціонування комплекс.
 5. Цілодобову інформаційну та консультаційну підтримку і надання інструментів для віддаленого контролю і управління бізнесом.
 6. Підготовку персоналу, постачання якісних аксесуарів, витратних матеріалів та автохімії за гуртовими цінами.
 7. Обслуговування та підготовку обладнання до функціонування в літній або зимовий сезон.

Компанія «LuxWash» не тільки будує і комплектує комплекси надійним брендовим обладнанням, на яке надається гарантія якості. Ми — надійний постачальник обладнання та ефективної автохімії. Тому ми зацікавлені, щоб бізнес наших партнерів процвітав і розвивався, оскільки від цього залежить і наш успіх.

З чого почати будівництво мийки самообслуговування

Початкові етапи будівництва мийки самообслуговування

Перед тим як почати будівництво мийки самообслуговування потрібно:

 • провести маркетингові дослідження — для визначення наявності конкурентів, попиту на подібні послуги і формування грамотної цінової політики;
 • підібрати й купити або орендувати відповідну за площею, місцем розташування, ціною і наявністю комунікацій ділянку;
 • розробити проєкт мийки самообслуговування у відповідність до вимог нормативних документів і отримати дозвіл на будівництво;
 • передбачити можливість надання максимального комплексу послуг, які будуть приносити додатковий прибуток;
 • підібрати оптимальне за характеристиками обладнання для безперебійного функціонування комплексу, встановити достатню для задоволення попиту кількість мийних постів та організувати очищення і відведення забруднених стоків;
 • знайти надійного партнера, який побудує, укомплектує, запустить комплекс «під ключ», буде обслуговувати обладнання і постачати витратні матеріали.

Зважений підхід до вирішення вищеописаних завдань дозволить максимально знизити вартість відкриття мийки самообслуговування «під ключ». Детальне планування дозволить оптимізувати процес надання послуг, знизити їх собівартість і максимально підвищити рентабельність бізнесу.

Як розробити бізнес-план мийки самообслуговування

Для максимальної рентабельності майбутнього комплексу важливо розробити бізнес-план мийки самообслуговування — стратегію успішного функціонування і подальшого розвитку бізнесу:

 • визначити потреби цільової аудиторії, щоб надавати максимальний комплекс популярних серед автолюбителів послуг і повністю задовольнити попит;
 • визначити оптимальну площу технічних приміщень, стоянок, майданчиків для перетирання автомобілів, потрібну кількість постів — щоб виключити утворення черг або простій обладнання;
 • оптимізувати витрати на розробку проєкту, оформлення документів, будівництво споруд, монтаж конструкції та благоустрій ділянки;
 • підібрати максимально ефективне, економічне устаткування з запасом потужності, що дозволить безперебійно функціонувати і дасть можливість розширювати комплекс в майбутньому, постійно підвищуючи рентабельність бізнесу;
 • оптимізувати (без втрати якості) загальні інвестиції в будівництво і функціонування мийки самообслуговування, щоб сформувати конкурентну і доступну вартість послуг;
 • налагодити оптові закупівлі витратних матеріалів за доступною ціною, щоб максимально знизити собівартість послуг;
 • продумати критерії підбору або можливість підготовки висококваліфікованого персоналу — операторів, що обслуговують комплекс, вибрати ефективні інструменти для контролю і управління бізнесом;
 • розробити грамотну і ефективну рекламну кампанію.

Детально розроблений бізнес-план скоротить терміни і вартість будівництва. Продумана стратегія створення та розвитку бізнесу дозволить сформувати конкурентну і доступну для автолюбителів вартість послуг. Це призведе до високого попиту, підвищить рентабельність бізнесу, скоротить терміни повернення інвестицій і максимально збільшить дохід комплексу.

Як розробляється і що включає в себе проєкт мийки самообслуговування

Загальний вид мийки самообслуговування на 7 постів

Грамотно розроблений профільними фахівцями проєкт мийки самообслуговування дозволяє попередньо оцінити вартість будівництва, знайти оптимальні архітектурні та інженерні рішення, скласти схему підключення інженерних комунікацій та налагодити якісне очищення стоків.

Він повинен бути складений відповідно до вимог нормативних документів і пройти погодження у відповідних структурах.

У проєкт комплексу вносяться:

 • результати передпроєктних досліджень ділянки;
 • план розташування об'єктів (будівель, під'їзних шляхів, стоянок), схеми підведення інженерних комунікацій і підключення обладнання;
 • технічне завдання і пояснювальна записка — з рекомендованими матеріалами для будівництва, обладнанням, визначенням концепції і призначення об'єкта;
 • рекомендації з облаштування ділянки та організації дорожнього руху;
 • проєкт водоочисної системи;
 • схеми облаштування, розташування, підключення електричних мереж, пожежної сигналізації і т. д;
 • кошторисна документація.

Список може бути скорочено або розширено. Це залежить від: площі комплексу, типу споруд (капітальних або тимчасових), висунутих до проєкту відповідними державними органами вимог.

Початок будівництва мийки самообслуговування

Початковий етап будівництва мийки самообслуговування

На початковому етапі будівництво мийки самообслуговування передбачає проєктування і облаштування системи відведення стоків. При наявності централізованої каналізаційної системи відпрацьована вода очищається і скидається в неї. Якщо немає такої можливості, то проєктується і встановлюється септик — автономна каналізаційна система для накопичення стоків і видалення з них гравітаційним, фільтраційним, хімічним або флотаційним методом:

 • органічних домішок;
 • присутніх в стоках нафтопродуктів;
 • механічних забруднень;
 • солей важких металів та інших, шкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища домішок.

Після цього очищена вода може використовуватися повторно або без шкоди навколишньому середовищу відводитися і скидатися у водойми або на ґрунт.

Вибір та закупівля обладнання

Обов'язковий етап організації бізнесу — вибір обладнання та витратних матеріалів для ефективної роботи і безперебійного функціонування комплексу:

 • потужних і надійних помп високого тиску для циркуляції і подачі води;
 • обладнання для облаштування та комплектації постів — матеріалів для будівництва і накриття навісів, пультів управління з різними функціями, пістолетів і т. д;
 • системи зворотного осмосу для водопідготовки і фільтрів для якісного очищення стоків;
 • обладнання для надання додаткових послуг — компресорів для підкачки коліс, установок для чорніння шин, пилососів;
 • аксесуарів, якісної та ефективної автохімії.

Монтаж і облаштування технічної кімнати

Залежно від потреб бізнесу і бюджету будівництво технічної кімнати може здійснюватися з кількох матеріалів:

 1. Сендвіч-панелей — якісного матеріалу для будівництва швидкомонтованих будівель, що не потребує фінішної обробки.
 2. Цегли або газосилікатних блоків — будівництво капітальних споруд з подальшою обробкою фасадів і стін всередині приміщень.
 3. Металу — створюється надійний каркас, утеплюється, обшивається профнастилом або екобондом — сучасним композитним матеріалом, стійким до негативного впливу корозії.

Монтаж постів миття самообслуговування

Зварювання каркаса поста мийки самообслуговування

Нами налагоджено власне інженерно-зварювальне виробництво, що дозволяє проводити попередню підготовку обладнання до монтажу в цехах компанії «LuxWash». Безпосередньо на будівельних майданчиках наші фахівці створюють будь-які конструкції з нержавіючої сталі або чорного металу — каркаси технічних кімнат, мийних постів, конструкції для установки пилососів, іншого обладнання та елементів благоустрою територій комплексів.

Будівництво та монтаж обладнання для надання додаткових послуг

В процесі будівництва і комплектації комплексів ми готуємо місця для монтажу і встановлюємо обладнання для надання різних додаткових послуг:

 • потужні, надійні та економічні пилососи для очищення салонів автомобілів;
 • компресори для підкачки коліс;
 • обладнання для чорніння шин;
 • установки для дозаправки омиваючими рідинами;
 • столики для чищення килимків, урни, різні кріплення.

Дизайн і матеріали будівництва фасадів

На етапі проєктування окремих будівель і всього комплексу в цілому інженерами і дизайнерами компанії застосовується індивідуальний підхід до вирішення поставлених нашими партнерами завдань:

 • розробляється оригінальний дизайн конструкції і фасаду будівлі;
 • підбираються якісні, надійні та економічні матеріали для будівництва, накриття технічних приміщень та облаштування постів;
 • створюється індивідуальний дизайн всієї ділянки комплексу, включаючи під'їзні шляхи, стоянки, місця для перетирання кузовів автомобілів, клумби, зелені газони і т. д;
 • адаптується відповідно до загального дизайну комплексу вивіска компанії «LuxWash» або розробляється індивідуальний логотип комплексу.

Нами також проводиться весь необхідний комплекс робіт з облаштування території — проєктуються і будуються під'їзні шляхи, стоянки, проводиться озеленення ділянки, встановлюються рекламні конструкції, інформаційні стенди, знаки, монтується покриття, наноситься розмітка.

Створення комфортних умов для клієнтів

Комфортні для клієнтів умови на мийці самообслуговування — запорука успіху бізнесу

Крім надання максимального комплексу послуг на мийці самообслуговування за доступними цінами важливо створити комфортні умови для клієнтів:

 • грамотно спроєктувати під'їзні шляхи для безперешкодного в'їзду і виїзду;
 • побудувати достатню кількість постів і облаштувати стоянки, щоб виключити ймовірність утворення заторів і черг;
 • укомплектувати пости функціональними пультами управління, на кожному з яких буде інструкція з використання обладнання і вибору функцій;
 • створити комфортні зони для очікування або відпочинку — побудувати кафе, поставити автомати для розливу води;
 • встановити урни, максимально облагородити ділянку, наприклад, зеленими насадженнями, клумбами, газонами.

Важливо надати автолюбителям можливість оплати послуг різними способами — готівкою, жетонами, банківськими картами, через системи електронних платежів. При цьому можна видавати картки постійних клієнтів, користуючись якими, вони будуть отримувати суттєві знижки.

Утримувати старих і залучати нових клієнтів допоможуть різні акції і системи бонусів, завдяки яким водії зможуть користуватися послугами комплексу, економлячи гроші.

Якщо Вас цікавить будівництво автомийки самообслуговування під ключ — наші фахівці з радістю допоможуть Вам і супроводжуватимуть від початку планування до виведення автомийки на рентабельність.

Детальну інформацію про умови співпраці можна отримати, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті. Ви також можете зателефонувати за телефоном компанії +38 097 77 444 77 або написати нам на зазначену в розділі «Контакти» електронну пошту.

Схожі статті: