Як вибрати та купити за доступною ціною ефективну автомийку високого тиску

Компанія «LuxWash» пропонує за доступною ціною широкий асортимент автомийок високого тиску різних типів. У нас можна купити стаціонарні та переносні, професійні та побутові установки, що дозволяють швидко, якісно мити автомобілі, заощаджуючи електроенергію, воду та автохімію.

Автомийка високого тиску — відмінний вибір за вигідною ціною

Автомийка високого тиску за вигідною ціною — незамінний помічник вдома та на виробництві

Якщо грамотно підійти до вибору та купити за доступною ціною якісну, ефективну автомийку високого тиску, то можна придбати установку, яка дозволить:

 1. Швидко, якісно та безпечно мити автомобілі безконтактним способом — без ризику пошкодження кузова та лакофарбового покриття.
 2. Істотно заощаджувати час. Час миття одного транспортного засобу — 5-10 хв. При цьому видаляється бруд навіть у важкодоступних місцях.
 3. Економити воду та електроенергію. У процесі миття автомобіля АВТ (апаратом високого тиску) витрачається менше води, ніж, наприклад, звичайним шлангом. На це йде менше часу, що дозволяє знизити споживання електроенергії.

Важлива перевага придбання автомийки високого тиску — універсальність застосування. За допомогою апарату можна мити не лише автомобілі, а й фасади будинків, садові доріжки та будь-які інші поверхні. Потужність струменя води що подається дозволяє очищувати килими, видаляти фарбу, грибок зі стін, очищувати металеві поверхні від іржі і виконувати інші подібні роботи.

Види автомийок високого тиску: стаціонарні та переносні

Переносні та стаціонарні автомийки високого тиску: конструктивні особливості, характеристики, призначення, переваги та недоліки

У нас можна купити автомийки високого тиску 2 типів: стаціонарні та переносні. Установки виготовляються виключно з якісних, надійних вузлів та деталей виробництва відомих світових компаній. На обладнання надається гарантія якості.

Стаціонарні АВТ

Стаціонарні АВТ – це професійні автомийки високого тиску, які встановлюються на певному віддаленні від місця проведення робіт. Їхній єдиний недолік у тому, що вони не мобільні. Але це обладнання має цілу низку переваг:

 1. Завдяки тому, що обладнання встановлюється на певному віддаленні від місця миття автомобілів, на установки не впливає корозія. Це значно збільшує термін їх експлуатації – до 30%, якщо порівнювати із переносними АВТ.
 2. Якщо купити за доступною ціною стаціонарну автомийку високого тиску, то обладнання дозволить підтримувати можливість роботи на магістраль (здатні витримувати підвищений тиск води що подається труби). Це дозволить підключати до апарату відразу кілька споживачів.
 3. Один стаціонарний апарат здатний ефективно забезпечувати роботу 6-8 пістолетів. Тобто вигідніше замість 6-8 переносних АВТ купити одну стаціонарну автомийку. Це дозволить заощаджувати до 30% електроенергії та до 15% води.
 4. На відміну від мобільних аналогів стаціонарні апарати здатні створювати тиск до 150 Бар. Це дозволить легко видаляти з поверхонь впресовані забруднення і навіть знімати фарбу. Можливість регулювання тиску струменя води дозволяє вирішувати за допомогою цього обладнання максимально широкий спектр завдань.

У комплектацію таких установок входять піногенератори, водонагрівальні установки та інше додаткове обладнання. Це дозволяє вирішувати навіть найскладніші завдання щодо очищення різних поверхонь максимально швидко та ефективно.

Переносні автомийки високого тиску

Це найдоступніші за ціною автомийки високого тиску для домашнього використання. Тип підключення однофазний. Мобільні АВТ не відрізняються високою потужністю, але їх цілком достатньо для виконання базових завдань: миття велосипедів, автомобілів, огорож, вікон, плитки, фасадів, тротуарних доріжок.

Переваги переносних АВТ:

 • мобільність;
 • невеликі розміри та вага;
 • невисока вартість;
 • простота керування.

Побутові та професійні АВТ: класифікація автомийок високого тиску

За якими критеріями класифікуються професійні та побутові автомийки високого тиску

Кожен тип автомийок високого тиску має свої функціональні та конструктивні особливості. Якщо говорити про класифікацію, то всі АВТ можна умовно розділити на 3 види:

 1. Професійні. Це стаціонарне обладнання, здатне працювати безперервно. Потужність струменя води що подається може досягати 150 Бар. Встановлюються на виробничих підприємствах, автомобільних мийках. Ці АВТ здатні виконувати максимально широкий спектр завдань.
 2. Напівпрофесійні. Якщо купити автомийку високого тиску цього типу, її можна застосовувати як на автомобільній мийці, так і в побуті. Установка переносна, здатна забезпечувати тиск струменя води від 150 до 300 Бар, не призначається для безперервного використання.
 3. Побутові. Подібні мобільні установки призначені для використання на дачах, біля будинків, у приватних гаражах. Робочий тиск струменя води що подається варіюється від 20 до 150 Бар, при цьому витрата води не перевищує 0,5 м3/год.

Рекомендації щодо експлуатації автомийки високого тиску

Щоб почати мити автомобіль за допомогою АВТ, потрібно підключити апарат до джерела води та перевірити герметичність всіх з'єднань. Далі необхідно переконатися, що вода надходить до установки. Обов'язково потрібно включити мийку та натиснути на курок пістолета. Це дозволить видалити з АВТ повітря та залишковий тиск.

Фахівці не рекомендують мити автомобіль автомийкою високого тиску під прямими сонячними променями. Перед початком роботи потрібно переконатися, що всі шибки та люк в автомобілі закриті. При першому включенні апарата не можна відразу спрямовувати струмінь води на кузов автомобіля — установка може видати підвищений тиск, що призведе до пошкодження лакофарбового покриття.

Піну можна наносити на сухий кузов, якщо він не дуже забруднений. Якщо автомобіль брудний, то рекомендується спочатку по можливості змити бруд струменем звичайної води і тільки потім наносити автомобільну хімію.

Спочатку насадку пістолета слід тримати на відстані 60 см. від поверхні авто. Пізніше цю відстань можна трохи зменшити. Щоб ефективно видалити всі забруднення та не пошкодити лакофарбове покриття автомобіля, кут подачі струменя води повинен бути в межах 30-45°. Категорично не рекомендується наближатися насадкою пістолета ближче ніж на 15 см. до лакофарбового покриття автомобіля.

Після нанесення піни на кузов автомобіля потрібно зачекати 3-5 хв. За цей час автомобільна хімія розм'якшить тверді забруднення та розчинить плями. Після цього бруд можна змити водою, спрямовуючи сопло пістолета автомийки високого тиску вниз.

На завершальному етапі можна помити днище автомобіля. Для цього використовується спеціальна насадка, що подає струмінь води під кутом. Після цього багато фахівців рекомендують прибрати з пістолета АВТ насадку та обполоснути кузов автомобіля водою без тиску.

Функціональні особливості та комплектація автомийок високого тиску

Комплектація, функціональні можливості та особливості автомийок високого тиску

Зараз на ринку можна купити за доступною ціною автомийки високого тиску з різними функціональними особливостями. Є моделі, які не тільки підключаються до системи централізованого водопостачання, але й здатні забирати воду із різних ємностей та резервуарів. Апарати можуть комплектуватись системами підігріву води. Практично у всіх АВТ є функція автоматичного відключення при утворенні надмірного тиску.

Комплектація АВТ

Як стаціонарні, так і портативні автомийки високого тиску комплектуються широким набором спеціальних насадок. Вони призначені для ефективного видалення забруднень та подачі води або миючих засобів з необхідним радіусом розпилення та під певним кутом.

У комплект насадок для АВТ можуть виходити:

 • списи та різні щітки;
 • піногенератори;
 • струменеві трубки та пістолети;
 • грязьові фрези;
 • піскоструминні, віялові та інші види насадок.

Зараз на ринку також можна купити автомийки високого тиску, які комплектуються наборами додаткових пристроїв та запчастин: акумуляторами, муфтами, насосами високого тиску, запірними важелями, перепускними клапанами, дзвонами тощо.

Критерії вибору автомийки високого тиску

Є кілька порад, які допоможуть купити доступну за ціною та ефективну автомийку високого тиску для дому. При виборі моделі потрібно керуватися такими критеріями:

 1. Максимальний тиск води. Для якісного миття автомобіля або будь-яких інших поверхонь у домашніх умовах достатньо 20-150 Бар.
 2. Продуктивність (витрата води). Цей показник впливає на силу подачі води, варіюється в середньому від 5 до 12 л/хв.
 3. Матеріал виготовлення помпи. Якщо насос виготовлений із пластмаси, то він не призначений для перекачування гарячої води. Ресурс такого вузла обмежений, він не ремонтопридатний, після виходу з ладу таку помпу доведеться міняти. Краще купувати установки з помпами із силуміну чи латуні. Такі насоси прослужать значно довше.
 4. Наявність фільтру для очищення води від сміття. Краще, якщо він буде багаторазовим.
 5. Наявність системи, яка відключатиме установку після 15-20 хв. роботи. Це збільшить термін експлуатації мийки і дозволить заощаджувати воду та електроенергію.
 6. Комплектація системою підігріву води. Це дозволить максимально швидко та ефективно очищати забруднені поверхні.
 7. Довжина кабелю підключення до електромережі та шлангу для подачі води. Чим вони довші, тим краще.
 8. Наявність піногенератора (пристрою для подачі та розпилення автохімії).

Ці поради допоможуть вибрати та купити функціональну автомийку високого тиску, яка дозволить максимально швидко та ефективно мити автомобіль та очищати від забруднень будь-які інші поверхні. При цьому установка споживатиме необхідний мінімум води, дозволить заощаджувати електроенергію та час.

Компанія «LuxWash» — найкращий партнер для створення та розвитку власного бізнесу

Як створити та розвивати власний високорентабельний бізнес із компанією «LuxWash»

Наша компанія не тільки реалізує високоякісне, ефективне обладнання та будує «під ключ» мийні комплекси. Ми – надійний партнер, який надає максимальний комплекс послуг та всіляку підтримку своїм клієнтам у процесі функціонування автомийок:

 • консультуємо в процесі вибору та придбання ділянок, проектуємо комплекси та підбираємо максимально ефективне та економічне обладнання;
 • допомагаємо із підготовкою всіх необхідних документів;
 • проводимо маркетингові дослідження, розробляємо бізнес-план, консультуємо з питань ціноутворення, допомагаємо розвивати бізнес та залучати клієнтів;
 • пропонуємо широкий асортимент обладнання для додаткових послуг, що підвищують рентабельність мийок;
 • будуємо, облагороджуємо території та запускаємо комплекси «під ключ»;
 • постачаємо якісні аксесуари, ефективну автомобільну хімію брендових виробників за оптовими цінами;
 • надаємо різноманітну технічну та юридичну допомогу в процесі функціонування, модернізації та розвитку бізнесу.

Компанія створила спеціальну сервісну службу підтримки клієнтів, що функціонує в режимі 24/7. У штаті — досвідчені маркетологи, юристи та інженери, які здатні в найкоротші терміни у віддаленому режимі допомогти вирішити будь-яку проблему.

Плануйте купити за доступною ціною автомийку високого тиску, але не знаєте, як вибрати найкращу за характеристиками та функціоналом модель? Напишіть або зателефонуйте нам. Менеджери уважно вислухають усі Ваші побажання, допоможуть підібрати оптимальну за ціною, потужністю, функціоналом АВТ, здатну ефективно виконувати поставлені завдання, споживаючи мінімум води та електроенергії.

Схожі статті: