Будівництво та обслуговування мобільних автомийок самообслуговування «під ключ»

Компанія «LuxWash» — лідер українського ринку будівництва, комплектації, обслуговування звичайних та мобільних автомийок «під ключ». За десятиліття успішного функціонування нами сформовано інженерний підрозділ, маркетинговий та юридичний відділи. Створено службу цілодобової підтримки партнерів. Укомплектований висококваліфікованими та досвідченими спеціалістами технічний відділ, що займається монтажем, налагодженням та обслуговуванням обладнання.

Такий підхід до організації бізнесу дозволяє нам надавати максимально повний комплекс послуг:

 • консультаційну підтримку клієнтів юристами та менеджерами у процесі вибору, придбання ділянок під бізнес та оформлення необхідних документів;
 • створення бізнес-плану, в якому передбачені всі необхідні для успішного функціонування та подальшого розвитку моменти;
 • проектування, будівництво, комплектацію надійним, продуктивним, економічним обладнанням звичайних та мобільних автомийок «під ключ» з подальшим юридичним, маркетинговим та технічним супроводом.

Залежно від побажань та бюджетів замовників ми також пропонуємо монтаж обладнання для надання додаткових послуг, що підвищують рентабельність бізнесу. На кожному комплексі може бути збудовано кафе, встановлені апарати для розливу води, пилососи, обладнання для підкачування, чорніння коліс, дозаправки авто миючими засобами тощо.

Що таке мобільна автомийка: проектування, будівництво, переваги монтажу

Як проектується, будується мобільна автомийка самообслуговування, переваги монтажу

Технічно та візуально мобільна автомийка «під ключ» — це одна або кілька швидкозбірних металевих будівель (або накритих постів з перегородками). У них розміщуються помпи, електродвигуни, системи водопідготовки, накопичувачі води, термінали оплати, бойлери — все необхідне для швидкого та якісного миття автомобілів обладнання.

Типи мобільних мийок «під ключ»:

 1. Ручна безконтактна автомийка самообслуговування. У боксах чи постах встановлюється обладнання для прийому оплати, подачі води та миючих засобів. Власники заганяють машини в бокси або пости, що звільнилися, самостійно вибирають необхідний режим миття, оплачують послугу і миють автомобілі.
 2. Повністю автоматизована мобільна мийка «під ключ» — швидкозбірна П-подібна конструкція, в якій обладнання пересувається вздовж автомобіля і самостійно миє машину.

Переваги монтажу модульної автомийки «під ключ»

Переваги купівлі та встановлення модульної автомийки «під ключ»

Основні фактори, що свідчать на користь того, щоб будувати мобільні автомийки «під ключ» — доступна ціна та стислі терміни організації власного високорентабельного бізнесу. Їх монтаж обходиться в 2-3 рази дешевше за будівництво капітальних будівель, оскільки не потрібно облаштування капітальних фундаментів.

Значно простіше отримати дозвільні документи, їх потрібно менше. Все це дозволяє в найкоротший термін і за мінімальних витрат створити власний високорентабельний бізнес.

Крім швидкості будівництва та доступної вартості організації бізнесу, мобільні автомийки «під ключ» мають низку інших переваг:

 1. Мобільність. Період окупності інвестицій та загальна рентабельність бізнесу залежать від місця, де знаходиться комплекс автомобільної мийки. Якщо з часом буде можливість придбати більш привабливу в плані прохідності ділянку, можна легко розібрати всі конструкції. Їх можна швидко перевезти на інше місце, встановити та запустити комплекс.
 2. Швидкість будівництва. Зведення капітальних будівель коштує дуже дорого, пов'язане з низкою складнощів, проблем, потребує додаткових витрат, які суттєво збільшують бюджет. Під час будівництва мобільних автомийок «під ключ» таких проблем немає. Прописана у договорі з нашою компанією вартість не змінюється. Автомийка будується від 5 місяців. Замовник отримує повністю готовий до експлуатації комплекс із облагородженою територією та може починати вести бізнес.
 3. Привабливий зовнішній вигляд. Дизайнери розробляють дизайн мобільної автомийки самообслуговування виходячи із загальної архітектури району та її розташування. Кольори оформлення, логотип комплексу, рекламні банери створюються так, щоб відповідати загальному стилю району, міста, населеного пункту та залучати якнайбільше потенційних клієнтів.
 4. Можливість надання додаткових послуг. На етапі проектування ми погоджуємо з партнером можливість надання додаткових послуг, які значно скорочують період окупності вкладених коштів та підвищують рентабельність бізнесу. Можуть бути збудовані та встановлені: кафе, термінали розливу очищеної питної води, установки для підкачування коліс, чорніння шин. Монтуються пилососи, встановлюється обладнання для дозаправки автомобілів охолоджувальними та миючими рідинами.

Як проектуються та будуються мобільні автомийки «під ключ»

Етапи проектування та будівництва мобільної автомийки «під ключ»

На початковому етапі створення власного бізнесу замовник послуги має підібрати потрібну ділянку. Після цього варто визначитися з кількістю будівель/постів виходячи з перспективності розташування та фінансових можливостей. Після цього починається проектування мобільної автомийки «під ключ»:

 • розробляється індивідуальний бізнес-план функціонування та подальшого розширення;
 • визначається загальна концепція комплексу;
 • підбираються оптимальні матеріали будівництва;
 • розробляється план розташування об'єктів та індивідуальний дизайн автомийки;
 • продумується схема підведення та підключення інженерних комунікацій;
 • підбирається оптимальне за вартістю та продуктивністю обладнання з урахуванням можливості подальшого збільшення пропускної спроможності комплексу;
 • визначається місце розташування в'їздів, виїздів, стоянок, зон для перетирання авто;
 • створюється план облагородження території.

Після узгодження деталей, затвердження проекту замовником та отримання дозвільної документації розпочинається будівництво комплексу.

Етапи будівництва мобільних автомийок «під ключ»

Основні етапи будівництва мобільної автомийки «під ключ»

Процес будівництва мобільних автомийок «під ключ» можна умовно поділити на кілька основних етапів:

 • підготовка ділянки до початку будівництва — копання канав для прокладання інженерних комунікацій та котлованів для фундаментів;
 • доставка на об'єкт будматеріалів;
 • прокладання та підключення інженерних комунікацій;
 • облаштування фундаментів, теплих підлог;
 • будівництво адміністративних, технічних будівель та постів автомийки із прописаних у проекті матеріалів;
 • монтаж обладнання для миття автомобілів та надання низки інших супутніх послуг;
 • облаштування під'їзних шляхів, стоянок, зон для перетирання кузовів автомобілів, облагородження території.

Завершальний етап — налагодження та запуск обладнання комплексу. Партнер компанії отримує автомийку, що повністю функціонує, і може починати заробляти.

Партнерство з «LuxWash» — гарантія успішності бізнесу

Компанія «LuxWash» — визнаний лідер українського ринку будівництва та обслуговування звичайних та мобільних автомийок «під ключ». Ми займаємо провідні позиції щодо цільових запитів у Google. Це свідчить про затребуваність надаваних нами послуг та довіру до компанії з боку клієнтів.

Ми постійно розширюємось, впроваджуємо інноваційні технології, налагоджуємо партнерство з провідними світовими виробниками. Наявність інженерного та юридичного підрозділів, виробничих площ, складів з готовим обладнанням, власного автотранспорту та кваліфікованих монтажників дозволяє нам надавати максимальний комплекс послуг:

 • консультаційну технічну та юридичну підтримку у процесі вибору ділянки та підготовки дозвільної документації;
 • ми проектуємо, розробляємо індивідуальний дизайн комплексів;
 • будуємо всі необхідні адміністративні, технічні будівлі, встановлюємо, налагоджуємо та запускаємо обладнання;
 • облаштовуємо під'їзні шляхи, стоянки, облагороджуємо територію, встановлюємо логотип комплексу, рекламні банери та здаємо повністю готовий до функціонування об'єкт замовнику послуги.

Кожна побудована компанією мобільна автомийка під ключ обслуговується нашими фахівцями. Партнерам постачаються за оптовими цінами якісна, високоефективна автохімія та витратні матеріали. Це виключає ризик простою комплексів через технічні проблеми або відсутність витратних матеріалів, що, у свою чергу, виключає ризик втрати прибутку.

Переваги будівництва мобільної автомийки «під ключ» компанією «LuxWash»

Консультаційна підтримка партнерів

Нами сформовано службу підтримки клієнтів, яка функціонує у режимі 24/7. Звернувшись до наших консультантів у будь-який зручний час, партнер компанії може:

 • вирішити будь-яку технічну проблему, пов'язану з ремонтом та обслуговуванням обладнання;
 • отримати кваліфіковану юридичну підтримку;
 • проконсультуватися з менеджерами з питань оптимізації та розширення бізнесу.

Якщо проблему не можна вирішити віддалено, наші фахівці готові виїхати на автомийку клієнта в будь-який регіон України. та оперативно усунути технічну проблему.

Потрібна детальніша інформація, що таке мобільні автомийки «під ключ», яким обладнанням комплектуються, в чому їх переваги? Залишіть заявку на консультацію через форму зворотного зв'язку на сайті, зателефонуйте або напишіть нам. Менеджери компанії зв'яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію.

Схожі статті: