Комплекс автомийки самообслуговування в Україні — вигідний та перспективний бізнес

У компанії «LuxWash» можна купити мийку для авто «під ключ». Це дуже вигідний та перспективний бізнес, який швидко окупається та постійно приносить високий прибуток. Головне — відповідально підійти до його створення — детально продумати бізнес-план, підібрати відповідну ділянку, знайти надійного партнера, який спроектує та побудує комплекс, обслуговуватиме обладнання та постачатиме витратні матеріали.

Чому зараз вигідно купувати комплекс автомийки самообслуговування «під ключ»

Вигода та перспективність купівлі комплексу автомийки самообслуговування «під ключ»

Останнім часом в інтернеті різко зросла кількість запитів «куплю мийку для авто», «куплю мийку». Це пояснюється бажанням заповзятливих людей вигідно вкласти гроші, щоб швидко окупити інвестиції та почати стабільно заробляти.

Причини такого ажіотажу в тому, що зараз це дуже актуальний бізнес. У кожному великому мегаполісі, обласному, районному центрі чи невеликому містечку багато автовласників. Кількість автомобілів постійно збільшується, відповідно зростає попит на подібні послуги.

Бажання купити автомийку можна пояснити слабкою заповненістю ніші і, як наслідок, низькою конкуренцією. Грамотно створивши власний бізнес, можна швидко повернути інвестиції та стабільно заробляти.

Прості автомийки вже не актуальні. Адже треба будувати капітальні будівлі, наймати мийників, постійно контролювати бізнес та роботу персоналу. Це спричиняє великі витрати часу та фінансові витрати, відповідно, зростає ціна послуги. Такі комплекси не витримують конкуренції з автомийками самообслуговування.

Адже якщо купити мийку самообслуговування для авто «під ключ», то це обійдеться в 3-4 рази дешевше за будівництво традиційного мийного комплексу. Не потрібно наймати велику кількість персоналу, достатньо одного адміністратора. Процес ведення бізнесу повністю автоматизується, його можна контролювати віддалено. Це значно знижує витрати на функціонування бізнесу, відповідно, суттєво скорочуються терміни окупності інвестицій та значно збільшується чистий прибуток.

Власник бізнесу задоволений, оскільки отримує високий дохід за мінімальних витрат. Клієнти отримують можливість самостійно за доступною ціною мити транспортні засоби. Краще за них цього не зробить ніхто. Всі задоволені. Тому попит на подібні послуги в найближчі десятиліття точно зростатиме разом із збільшенням кількості автомобілів.

Переваги купівлі автомийки самообслуговування

Переваги покупки автомийки самообслуговування «LuxWash» «під ключ»

Якщо купити мийку самообслуговування для авто, то Ви придбаєте готовий бізнес, у якому клієнти самостійно виконують усю роботу. При цьому вони платять за надану можливість промити транспортні засоби.

З інших переваг купівлі автомийки самообслуговування варто зазначити:

 1. Комплектацію сучасним, високопродуктивним, надійним та економічним обладнанням провідних європейських та світових компаній.
 2. Можливість вести бізнес та заробляти гроші цілий рік. Мийні комплекси, що будуються компанією «LuxWash», комплектуються обладнанням для підігріву, рециркуляції води. У мийних боксах та на постах облаштовуються теплі підлоги. Це дозволяє ефективно подавати та відводити використану воду за низьких температур взимку.
 3. Простота та зручність використання. Якщо купити мийку самообслуговування для авто, Ви отримаєте готовий до роботи комплекс, укомплектований простим та зручним у використанні обладнанням, яке не потребує знання для його застосування. Клієнт самостійно оплачує послугу через термінал, керуючись інструкцією, вибирає необхідні функції та за кілька хвилин миє автомобіль.
 4. Висока рентабельність бізнесу. Однією з основних переваг купівлі автомийки самообслуговування є відсутність витрат на оплату роботи великої кількості персоналу. Не треба наймати касира, бригаду мийників. Це у 3-4 рази скорочує витрати на ведення бізнесу, відповідно, у 3-4 рази зростає прибуток.
 5. Економічне устаткування. Усі комплекси комплектуються економічним обладнанням відомих світових та європейських брендів. Встановлюються системи рециркуляції (очищення використаної води). Це дозволяє до 80-90% знижувати витрати на ведення бізнесу за рахунок скорочення споживання електроенергії та витрати води.

Якщо купити таку мийку для авто, Ви станете власником сучасного, вкрай затребуваного та високорентабельного бізнесу.

Детальний бізнес-план та грамотний проект — гарантія високої рентабельності автомийки самообслуговування

Грамотний проект та детальний бізнес-план – гарантія високого доходу від автомийки самообслуговування

Вирішили купити мийку для авто, вигідно інвестувавши гроші? Звернувшись до фахівців компанії «LuxWash», Ви зможете у найкоротші терміни організувати власний високорентабельний та перспективний бізнес. Ми надамо максимально повний комплекс якісних послуг:

 1. Проконсультуємо з питань щодо вибору та придбання ділянки.
 2. Допоможемо підготувати та отримати всю необхідну дозвільну документацію у контролюючих органах.
 3. Розробимо детальний бізнес-план організації, функціонування та розвитку комплексу автомобільної мийки самообслуговування.
 4. Спроектуємо мийку — грамотно сплануємо підведення інженерних комунікацій, місце розташування адміністративних та технічних будівель. Підберемо максимально продуктивне та економічне обладнання відомих світових компаній для подачі, очищення води та миття авто. Розробимо індивідуальний дизайн комплексу відповідно до Ваших побажань та загальної архітектури міста, району або населеного пункту.
 5. Побудуємо комплекс «під ключ», облагородимо територію, налагодимо та запустимо обладнання.
 6. Забезпечимо безперебійне технічне обслуговування автомийки та постачання за оптовими цінами якісної автохімії, витратних матеріалів та аксесуарів.

Якщо Ви купите автомийку самообслуговування «LuxWash», то отримаєте повністю автоматизований комплекс, який обслуговуватиме один адміністратор. Вам залишиться лише контролювати його роботу, підраховувати прибуток та замислюватися про подальше розширення бізнесу.

Комплектація автомийок професійним обладнанням для підвищення рентабельності

Якісне брендове обладнання підвищує рентабельність автомийки самообслуговування для авто

Якщо купити автомийку, то Ви отримаєте оптимізований, автоматизований комплекс, що функціонує за сучасними технологіями, укомплектований надійним, ефективним та економічним обладнанням відомих брендових європейських та світових виробників:

 • Можуть встановлюватися роботизовані автомийки «LuxCyber», термінали для прийому грошей та безготівкової оплати через мобільний додаток «LuxWash». Застосовуватимуться інші сучасні технології, що суттєво спрощують процес надання послуг та підвищують рентабельність.
 • Боксами з нержавіючої сталі з купюро-, карто-, жетоно-, монетоприймачами та функціями управління обладнанням.
 • Помпами високого тиску, компресорами, списами, пістолетами, баками для автомобільної хімії виробництва відомих європейських і світових компаній.
 • Системами водопідготовки та водоочищення: зворотним осмосом, фільтрами, септиками тощо.
 • Пилососами, обладнанням для обдування повітрям, підкачування, чорніння коліс.

На всі побудовані та обслуговувані нами автомобільні мийки безперебійно постачаються за оптовими цінами якісна, високоефективна автомобільна хімія, інші витратні матеріали та аксесуари: тримачі для килимків, спецодяг, умивальники, столики для килимів, урни, столи, лавочки і т. д.

Технічна, юридична, маркетингова підтримка партнерів

Компанія «LuxWash»: технічна, юридична та маркетингова підтримка партнерів

Якщо Ви купите мийку для авто під ключ, то отримаєте не тільки готовий комплекс. Усі партнери компанії автоматично отримують маркетингову, юридичну та технічну підтримку та інструменти для ефективного ведення та розвитку бізнесу:

 1. Нами створено сервісну службу, що функціонує в режимі 24/7. Висококваліфіковані маркетологи, юристи та інженери готові у телефонному режимі допомогти вирішити будь-яку проблему.
 2. Власники комплексів та обслуговуючий персонал проходять навчання та постійно підвищують кваліфікацію у нашому навчальному центрі. Це дозволяє освоювати нове обладнання, впроваджувати інноваційні технології, постійно оптимізуючи роботу мийок та підвищуючи рентабельність бізнесу.
 3. Всім партнерам надаються ефективні інструменти для віддаленого контролю та ведення бізнесу онлайн із будь-якого куточка світу, де є доступ до інтернету.

Хочете купити мийку для авто, але не знаєте, як правильно підібрати ділянку, які документи знадобляться? Є питання щодо ціни комплексів, їх будівництва, обладнання та термінів окупності інвестицій?

Ви можете будь-коли написати або зателефонувати нам. Наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання, проконсультують і створять ефективний бізнес-план. Ми побудуємо та здамо Вам готову автомийку «під ключ», яка швидко окупить вкладені кошти і приноситиме постійний прибуток.

Схожі статті: