Продаж обладнання та будівництво автомийок самообслуговування «під ключ» від компанії «LuxWash»

Компанія «LuxWash» — один із лідерів у сфері будівництва та комплектації автомийок самообслуговування на ринку України. Окрім продажу обладнання для мийок самообслуговування, ми займаємося будівництвом комплексів «під ключ». Допомагаємо своїм партнерам створювати та розширювати бізнес, надаючи всебічну маркетингову, юридичну та технічну допомогу.

Окрім продажу мийки, ми забезпечуємо безперебійну роботу комплексу у процесі всього терміну функціонування бізнесу. Фахівці компанії обслуговують обладнання. Нашим партнерам постачаються за оптовими цінами запчастини, аксесуари, високоякісна автохімія та інші витратні матеріали.

Автомийка самообслуговування «під ключ» — вигідний та рентабельний бізнес

Автомийка самообслуговування «під ключ» — високорентабельний і дуже вигідний бізнес

За кілька останніх років продаж мийок самообслуговування зріс у кілька разів. Це пов'язано з високою рентабельністю такого бізнесу і попитом на подібні послуги, що постійно зростає.

Заїжджаючи на мийку, автовласник переслідує одну єдину мету — якомога дешевше, якісніше та швидко помити транспортний засіб. Побудувавши та укомплектувавши мийку самообслуговування якісним та простим у використанні обладнанням, власник бізнесу надає йому цю можливість.

Автолюбитель самостійно миє автомобіль, а краще за нього цього не зробить ніхто. З його боку немає претензій, він задоволений і обов'язково стає постійним клієнтом. Власник комплексу заощаджує суттєві гроші на організації бізнесу, оскільки не сплачує за роботу найманих співробітників. Це дозволяє формувати лояльну цінову політику, що, своєю чергою, приваблює клієнтів і значно підвищує рентабельність бізнесу.

Виходячи з цього, зростання продажу мийок самообслуговування пояснюється взаємною вигодою організації такого бізнесу, оскільки:

Майбутній власник комплексу автомийки:

 • відносно легко та швидко організовує власний високорентабельний бізнес;
 • знижує витрати за рахунок відсутності потреби наймання співробітників (автомийка самообслуговування керується одним або двома адміністраторами);
 • окупає інвестиції протягом 2-2,5 років;
 • отримує стабільний прибуток у розмірі 70%-100% з перспективою постійного збільшення виручки, оскільки з 2013 року рентабельність автомийок самообслуговування зросла у 1,5 рази та постійно збільшується.

Клієнти автомийки самообслуговування:

 • якісно та недорого миють автомобілі — у 2-3 рази дешевше, ніж на звичайних мийках;
 • заощаджують час, оскільки на обслуговування одного транспортного засобу йде від 7 до 10 хв;
 • отримують гарантію безпеки, оскільки застосовується безконтактна технологія миття та безпечна автохімія, що не завдають шкоди лакофарбовому покриттю;
 • мають можливість індивідуально вибирати програми миття, що дозволяє заощаджувати гроші та максимально якісно обслуговувати транспортні засоби.

Якісно, ​​швидко та за доступною ціною помивши автомобіль, власник залишається задоволеним. Він стає постійним вдячним клієнтом. «Сарафанне радіо» – найкраща реклама. Потік клієнтів постійно зростає, відповідно постійно зростає рентабельність бізнесу.

Переваги мийки самообслуговування

Автомийка самообслуговування «під ключ» — високорентабельний і дуже вигідний бізнес

При продажу мийки наша компанія бере на себе практично весь клопіт з організації бізнесу. Ми проектуємо комплекс, розробляємо індивідуальний дизайн, будуємо всі необхідні споруди, підводимо комунікації, здаємо готову до експлуатації автомийку «під ключ».

З переваг купівлі мийки самообслуговування можна виділити:

 1. Доступну вартість організації та запуску бізнесу. Для будівництва мийки самообслуговування не потрібні колосальні інвестиції. У порівнянні, наприклад, з конвеєрною мийкою, комплекс самообслуговування обходиться в 2-3 рази дешевше.
 2. Надійність, конструктивна простота та простота використання обладнання. Якщо у портальних чи конвеєрних мийок поломка одного з вузлів чи агрегатів стає причиною зупинки комплексів, то на мийках самообслуговування такі проблеми не є критичними. Устаткування легко замінюється без зупинки роботи мийок. Воно просте у використанні клієнтами.
 3. Зниження витрат на оплату роботи працівників. Не потрібно наймати мийників, оскільки це роблять клієнти. Це суттєво знижує витрати на організацію бізнесу та збільшує його рентабельність.
 4. Доступна вартість послуг. Миття автомобіля на такому комплексі в 2-3 рази дешевше за вартість аналогічної послуги на традиційній мийці.
 5. Безпека, якість та відсутність претензій з боку клієнтів. Застосовується безконтактна технологія миття, немає ризику пошкодження лакофарбових покриттів. Клієнти самі миють автомобілі, тож немає претензій до якості.
 6. Можливість швидкого демонтажу та перенесення бізнесу на більш вигідну в плані місця розташування ділянку. Якщо виникне така необхідність, то мобільні конструкції легко розбираються, обладнання демонтується і швидко перевозиться на інше місце.

Продаж обладнання для автомийок самообслуговування від провідних європейських виробників

Продаж якісного та продуктивного обладнання для автомийок самообслуговування відомих світових брендів

Окрім проектування, розробки дизайну, будівництва, комплектації та запуску автомийок самообслуговування «під ключ», компанія «LuxWash» пропонує широкий асортимент якісного обладнання від відомих світових виробників:

 • пульти управління з нержавіючої сталі з можливістю оплати купюрами, монетами, жетонами, банківськими картками, через систему «PayPass» або мобільний додаток «LuxPay»;
 • апарати високого тиску, укомплектовані однією або двома помпами;
 • системи віддаленого доступу GPSM, контролю та обліку, ідентифікації персоналу, датчики відкриття дверей;
 • літні/зимові пістолети та шланги різних моделей та конфігурацій, щітки, фіксатори, тримачі для пістолетів;
 • освітлювальне обладнання, датчики світла, системи обігріву боксів, сигналізації;
 • пантотографи, клапани високого тиску, пристрої захисту пінних інжекторів, тубуси, прищіпки;
 • системи ANTI-FROST;
 • системи водопідготовки/водоочищення, установки зворотного осмосу, гідрофори, каналізаційні люки, LED-екрани, компресори та системи відеоспостереження;
 • гучномовці, мікшери-підсилювачі, баки для автохімії, фільтри для очищення води;
 • автоматичні ворота, розумні світлофори, апарати для розливу чистої води;
 • пилососи на 1 або 2 пости, обладнання для підкачування, чорніння коліс, дозаправки транспортних засобів рідинами що омивають і охолоджують;
 • аксесуари для автомийних комплексів: тримачі, спецодяг, умивальники, пристрої для віджиму ганчірок, вибивання килимків, столики, сміттєві урни, лавки.

Ми також реалізуємо за оптовими цінами широкий асортимент автомобільної хімії. На все обладнання, комплектуючі, аксесуари та автохімію надається гарантія якості від виробників.

Проектування та будівництво автомийки самообслуговування «під ключ»

Проектування та будівництво «під ключ» автомийки самообслуговування

У компанії «LuxWash» продаж мийки передбачає надання максимально повного комплексу послуг. Після узгодження всіх деталей та підписання договору із замовником, ми:

 • допомагаємо вибрати та купити вигідну в плані розташування, наявності комунікацій та прохідності ділянку;
 • консультуємо у процесі підготовки та отримання дозвільної документації;
 • розробляємо індивідуальний план створення, функціонування бізнесу із можливістю розширення у майбутньому;
 • проектуємо автомийку та розробляємо індивідуальний дизайн комплексу;
 • будуємо всі будівлі, монтуємо обладнання та підключаємо комунікації;
 • облаштовуємо стоянки, під'їзні шляхи, облагороджуємо територію та здаємо готовий до роботи комплекс «під ключ».

Ми також проводимо навчання та підвищення кваліфікації власників та адміністраторів автомобільних мийок самообслуговування у власному навчальному центрі компанії. Партнерам надаються ефективні інструменти для віддаленого контролю та управління бізнесом через спеціально розроблений програмістами компанії додаток.

Нами сформовано цілодобову службу підтримки клієнтів, що функціонує в режимі 24/7. У разі виникнення будь-яких питань чи проблем, партнер компанії може зателефонувати у будь-який час дня або ночі та отримати консультаційну юридичну, маркетингову чи технічну підтримку.

Хочете отримати більш детальну інформацію про те, на яких умовах здійснюється продаж мийок самообслуговування, скільки потрібно грошей та часу, щоб стати власником власного високорентабельного бізнесу? Можете зателефонувати або написати нам у будь-який зручний час. Ми зв'яжемося з Вами, відповімо на всі питання, допоможемо підібрати оптимальне обладнання, озвучимо терміни та вартість будівництва Вашої мийки самообслуговування «під ключ».

Схожі статті: