Як вибрати автомийку високого тиску

Компанія «LuxWash» — лідер українського ринку будівництва та комплектації автомобільних мийок самообслуговування. Ми займаємося проектуванням, будівництвом та комплектацією якісним обладнанням комплексів «під ключ».

У нас можна купити автомийку високого тиску та інше мийне обладнання із гарантією якості від виробників. Ми також займаємося монтажем, налаштуванням, обслуговуванням та підготовкою обладнання автомобільних мийок до роботи в літній та зимовий час. Постачаємо високоякісну автомобільну хімію, комплектуючі, вузли та деталі за оптовими цінами.

Автомийка високого тиску — де використовується і для чого призначена

Мінімийка високого тиску — це установка, призначена для очищення поверхонь струменем води, що подається під високим тиском. Потужність обладнання залежить від типу установки, продуктивності помпи і може змінюватись від 5 до 200 Мпа.

Якщо купити автомийку високого тиску, то з її допомогою можна очищати різні поверхні від різноманітних покриттів та забруднень:

 • пилу та бруду;
 • цвілі;
 • лаків та фарб;
 • продуктів корозії.

Тобто, якщо купити за доступною ціною автомийку високого тиску, то за її допомогою можна не тільки мити автомобілі. Обладнання дозволить швидко та ефективно мити фасади будинків, паркани, майданчики та бетонні доріжки, чистити меблі, килими, видаляти старі лакофарбові покриття, іржу та інші забруднення з будь-яких поверхонь.

Типи та комплектація автомийок високого тиску

Комплектація та типи мийок високого тиску

Зараз можна купити автомийки високого тиску різних виробників, які відрізняються тільки типом, ціною та продуктивністю. У конструктивному плані всі мінімийки практично ідентичні та комплектуються:

 • електричними двигунами;
 • високопродуктивними помпами високого тиску;
 • шлангами високого тиску;
 • пістолетами для розпилення води під високим тиском;
 • наборами насадок для зміни форми струменя та видалення різних видів забруднень із різних поверхонь.

У компанії «LuxWash» можна купити за доступною ціною автомийки високого тиску професійного типу. Тиск у таких установках досягає 200 бар, що повністю виключає ризик пошкодження лакофарбових покриттів кузовів автомобілів та інших поверхонь, що обробляються. Витрата води не перевищує 15л/хв, робоча напруга — 220/380 V.

Як вибрати та купити якісну та ефективну автомийку високого тиску

Щоб вибрати та купити за доступною ціною ефективну мийку високого тиску, важливо звертати увагу не лише на її розміри та вартість. Потрібно керуватися такими критеріями:

1. Клас обладнання

Для короткочасного (до 4-х годин на тиждень) виконання базових функцій у домашніх умовах (миття автомобіля, очищення поверхонь) можна купити автомийку високого тиску побутового типу. Якщо потрібне потужне обладнання для постійного використання в умовах автомийки або для застосування в інших сферах, краще вибирати професійні або промислові установки.

2. Тип мережі

До стандартної однофазної мережі з напругою 220 V підключаються лише мінімийки побутового типу. Якщо купити автомийку високого тиску професійного або промислового типу, вона повинна підключатися до трифазної мережі 380 V.

3. Тип забору води та наявність функції підігріву

За способом забору води автомийки високого тиску поділяються на 2 типи підключення:

 1. До водопроводу.
 2. До окремих ємностей/резервуарів.

Є також можливість купити автомийку високого тиску із функцією підігріву води. Холодна вода з водопроводу або ємності подається на вхід насоса, де підігрівається спеціально встановленим дизельним пальником до температури, що досягає +150℃. Ця функція дозволяє заощаджувати автохімію, швидше та ефективніше видаляти будь-які види забруднень.

4. Тиск води

Чим він вище, тим швидше і краще видаляються будь-які забруднення. При цьому важливо розуміти, що для миття автомобілів чи очищення поверхонь у домашніх умовах достатньо тиску 20-150 бар. Не потрібно купувати професійні або промислові установки — занадто потужний струмінь води може пошкодити поверхні, що обробляються. Таке обладнання призначається для видалення складних забруднень з великих площ, для роботи з ним потрібен певний досвід.

5. Матеріали виготовлення

На вартість автомийки високого тиску впливає матеріал виробництва помпи. Корпуси насосів у доступних за вартістю побутових установках виготовляються із пластику та не призначаються для тривалого використання. Якщо потрібно купити мінімийку для інтенсивної та тривалої експлуатації, то варто вибрати установку, помпа якої виготовлена ​​з латуні або алюмінію, а поршні насосу — з металокераміки.

6. Системи захисту та комплекти насадок

Щоб купити дійсно надійну автомийку високого тиску, потрібно вибирати установку, укомплектовану пристроєм відключення двигуна і запобіжним клапаном. Вони відключають установку при будь-яких позаштатних ситуаціях — при стрибках напруги, перегріві вузлів та деталей, низькому рівні води в резервуарах та ємностях, при неприпустимому підвищенні тиску.

Стандартний набір насадок

Набір насадок для мийки високого тиску

Практично всі мінімийки брендових виробників комплектуються стандартними насадками:

 1. Миюча — насадка виконана у формі щітки, через щетинки якої подаються цівки води. Призначається для контактного миття.
 2. Обертова — насадка у вигляді щітки з приводом для обертання щетини, що працює від тиску води.
 3. Точкова — утворює тонкий і вузький струмінь води для видалення забруднень з невеликих певних ділянок. Призначається для делікатного очищення поверхонь.
 4. Віялова — струмінь води, що подається з сопла, поступово розширюється, дозволяє швидко і ефективно видаляти забруднення з широких поверхонь.
 5. Для видалення бруду — насадка складається з роторного сопла що обертає струмінь і дозволяє буквально зрізати щільні відкладення та застарілі забруднення. Такою насадкою потрібно користуватися дуже обережно, оскільки можна пошкодити лакофарбове покриття.

Залежно від моделі, типу та ціни автомийка високого тиску може комплектуватися піногенератором. Це вбудована ємність для хімії, що дозволяє мити поверхні із застосуванням активних миючих засобів.

Автомийка високого тиску з піногенератором

Бажаєте дізнатися більше про призначення, характеристики та ціну обладнання, щоб купити автомийку високого тиску, що максимально відповідає Вашим вимогам? У розділі «Контакти» вказані телефонний номер та електронна пошта нашої компанії. Зателефонуйте або напишіть нам у будь-який зручний час. Наші менеджери безкоштовно проконсультують з будь-яких питань, допоможуть вибрати оптимальну за характеристиками та ціною мийку високого тиску для промислового застосування або використання на автомобільній мийці самообслуговування.

Схожі статті: