Cептик для автомийки самообслуговування

Cептик на автомийці самообслуговування

 

Проєктування і будівництво комплексу мийки самообслуговування вимагають зваженого підходу до організації бізнесу. Потрібно не тільки підібрати відповідну ділянку, розробити грамотний проєкт, вибрати, встановити і запустити обладнання. Важливо подбати про очищення або утилізацію забрудненої води — встановити ефективний септик для автомийки достатнього обсягу або налагодити якісне очищення відпрацьованого середовища перед скиданням в каналізаційну систему.

Виходячи з кількості встановлених постів і обсягу стоків, компанія «Lux Wash» проєктує і встановлює на кожному комплексі ефективний септик для автомийки самообслуговування. Це не тільки виключає ризик забруднення навколишнього середовища, а й дозволяє отримати дозвіл на будівництво і уникнути величезних штрафів. Адже якісне очищення та утилізація відпрацьованої води — одна з головних вимог, що висуваються контролюючими органами до подібного бізнесу.

Що таке септик для автомийки

Установка септика для мийки самообслуговування

Розроблений і встановлений нашою компанією септик для автомийки — це автономна каналізація, яка виконує функцію очищення і накопичення води для її повторного використання або відкачування.

Конструкція, комплектація і ціна септика для автомийки безпосередньо залежать від обсягу відпрацьованих стоків і вимог до очищення води.

Проєктується і комплектується автономна каналізація для автомийки, виходячи з характеристик відпрацьованої води — наявності і концентрації:

 • великих механічних частинок;
 • забруднень органічного походження;
 • домішок нафтопродуктів;
 • солей важких металів.

На все встановлене компанією обладнання для комплексів і очищення води надається гарантія якості.

Автономна каналізація для автомийки: типи септиків

Облаштування автономної каналізації з септиком для автомийки самообслуговування

Залежно від наявності і концентрації тих чи інших забруднень можуть встановлюватися різні типи септиків для автомийок для очищення води чотирма основними способами:

 1. Гравітаційним — механічним очищенням стоків від великих забруднень шляхом їх проходження через пісковловлювачі, решітки та відстоюванням в спеціальних резервуарах.
 2. Фільтраційним — доочищенням забрудненої води за допомогою абсорбційних фільтрів.
 3. Хімічним — очищення стоків після фільтрації активними компонентами.
 4. Флотаційним (фізико-хімічним). Це очищення стоків за допомогою бульбашок кисню, до яких прилипають зважені домішки (при високій концентрації забруднень додатково застосовуються сильнодіючі хімічні речовини).

Простий і доступний за ціною спосіб облаштування автономної каналізації для автомийки — встановлення каскаду септиків.

Що таке каскад септиків

Каскад септиків для очищення і накопичення води на автомобільній мийці самообслуговування

Каскад септиків — це автономна каналізація автомийки, що складається з декількох резервуарів, в яких відпрацьована вода очищується шляхом відстоювання. У першій місткості забруднення осідають на дно. Вода витікає через розташований у верхній частині резервуара перелив в наступну, встановлену нижче рівня попереднього резервуара місткість. Таким чином, при проходженні через кілька окремих і з'єднаних між собою переливами септиків стоки очищуються до потрібного для повторного використання або відкачування і скидання в грунт або водойму рівня.

Нафтовловлювач — місткість для попереднього очищення води

Для попереднього очищення води від нафтопродуктів, перед попаданням в септик для автомийки, встановлюється нафтоуловлювач з фільтрами, що складається з одного або декількох відсіків. Принцип функціонування установки заснований на різниці щільності нафтовловлювач і води. У процесі відстоювання у ньому стоків на поверхню води спливають масло, бензин і дизельне паливо.

При досягненні певного обсягу ці забруднення збираються і утилізуються. Такий спосіб попереднього очищення стоків дозволяє значно прискорити і спростити процес подальшого очищення води в септиках для автомийок самообслуговування.

Обслуговування септика на автомийці

Процес обслуговування септика на автомобільній мийці складається з 4-х основних етапів:

 1. Видалення з поверхні відстояних стоків нафтопродуктів і відкачування води.
 2. Видалення з дна септика затверділого осаду.
 3. Промивання решіток, пісковловлювачів, обслуговування або заміна фільтрів.
 4. Утилізація нафтопродуктів і шламу.

Встановлення септика на автомийці — доступне за ціною рішення для очищення і повторного використання води

Септик для автомобільної мийки з люком для обслуговування

Облаштування доступного за ціною септика для автомийки — єдино можливий варіант очищення відпрацьованої води при відсутності можливості фільтрації і скидання стоків у каналізацію.

У процесі відстоювання стоків в септиках з відпрацьованої води видаляються:

 • великі механічні забруднення;
 • масло, бензин, дизельне паливо, бітум та інші нафтопродукти;
 • солі важких металів;
 • присутні у великій концентрації в стоках автомийки реагенти і хімічно активні миючі засоби.

Очищення стоків в септиках для автомийок дозволяє економити до 90% води. Це значно скорочує витрати на ведення бізнесу і знижує собівартість послуг. При цьому виключається ризик накладення штрафних санкцій контролюючими органами за забруднення навколишнього середовища.

Детальну інформацію про види, характеристики та ціни септиків для автомийок можна дізнатися, надіславши відповідний запит на зазначену в розділі «Контакти» електронну пошту компанії. Наші менеджери також готові відповісти на будь-які питання по телефону +38 097 77 444 77 або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Схожі статті: