Будівництво автомийки самообслуговування — вигідна інвестиція в високорентабельний бізнес

Головні аспекти будівництва автомийки самообслуговування

Низька конкуренція і ситуація на ринку аналогічних послуг в Україні такі, що зараз найвигідніше побудувати автомийку самообслуговування, яка буде приносити стабільний дохід. Це дуже вигідний в плані рентабельності бізнес, оскільки мийні комплекси окупаються протягом 2,5-3 років.

Повернувши інвестиції, власник бізнесу виходить на чистий прибуток. При цьому, як показує практика, в майбутньому можна розширювати мийні комплекси, встановлюючи додаткові пости. Це дозволить залучати нових клієнтів і суттєво збільшити прибуток.

Ось ще кілька аргументів на користь того, щоб побудувати мийку самообслуговування:

 1. Низький поріг входу в бізнес — ціна будівництва автомийок значно нижче вартості відкриття класичних або автоматичних комплексів.
 2. Низька конкуренція і доступність послуги за рахунок низького середнього чека, оскільки вартість аналогічної послуги на класичних мийках вище в 2,5-3 рази.
 3. Мінімум обслуговуючого персоналу — економія на оплаті послуг найманих працівників. Як правило, після будівництва автомийки «під ключ» комплекс обслуговує одна людина.
 4. Не потрібні особливі знання і багато часу на керування і контроль за бізнесом. Досить приділяти цьому кілька годин на тиждень, причому це можна робити віддалено — за допомогою спеціальної програми на комп'ютері, планшеті або телефоні.

Важливо також, що будівництво мийки самообслуговування — крок назустріч потенційним клієнтам. Адже власники машин висувають свої вимоги до зовнішнього вигляду і чистоти кузовів автомобілів. Ви надаєте їм можливість за доступною ціною зробити те, що ніхто не зробить кращий них — помити до ідеального блиску свій улюблений транспортний засіб.

Відео — як правильно розмістити мийний комплекс:

Самостійне будівництво автомийки самообслуговування — не найкоротший шлях до успіху

Самостійне будівництво мийки самообслуговування потребує певних навичок, багато часу і великих інвестицій. Не володіючи потрібними знаннями і досвідом, доведеться залучати фахівців, щоб вибрати гарну ділянку. Після цього потрібно розробити проект, погодити всі деталі і отримати дозвіл на будівництво мийки самообслуговування у відповідних органах.

Наступні етапи — підвести інженерні комунікації, побудувати автомийку, вибрати і підключити обладнання. Тут також доведеться підключати підрядників і сторонніх фахівців. При цьому ви просто не зможете об'єктивно оцінити якість робіт.

Важливо також врахувати, що підключаючи сторонні організації і фахівців і оплачуючи їх послуги, ви істотно збільшите кінцеву ціну будівництва автомийки. Все це негативно позначиться на термінах окупності і на рентабельності бізнесу. Але є більш вигідний і короткий шлях.

Побудувати мийку самообслуговування «під ключ» c франшизою компанії «Lux Wash»

За умови придбання обладнання, франшиза компанії «Lux Wash» надається безкоштовно. При цьому ми надаємо комплексну послугу:

 • допомагаємо підібрати і купити ділянку;
 • допомагаємо з розробкою проекту, узгодженням всіх питань і отриманням дозволів в державних органах;
 • прокладаємо інженерні комунікації, проектуємо і встановлюємо систему очищення води;
 • здійснюємо будівництво автомийки «під ключ» в найкоротші терміни — 3-3,5 місяці;
 • підбираємо, монтуємо, налаштовуємо і запускаємо надійне і ефективне обладнання.

На все обладнання та послуги надається гарантія якості.

Компанія «Lux Wash» стає вашим бізнес-партнером. Після будівництва мийки самообслуговування «під ключ» ви працюєте під відомим в Європі та Україні брендом. Ми надаємо бізнес-план, ділимося досвідом, консультуємо з будь-яких питань, постачаємо якісну автохімію і проводимо сервісне обслуговування комплексу та навчаємо персонал.

Вибір місця для будівництва автомийки самообслуговування

Вдало вибране місце для будівництва автомийки самообслуговування — гарантія рентабельності бізнесу. Тому, при оренді чи купівлі землі під комплекс, потрібно керуватися наступними критеріями вибору:

 • ділянка повинна розташовуватися на першій лінії, максимально близько до жвавої автодороги або транспортної розв'язки;
 • велика перевага, якщо земля для будівництва мийки самообслуговування розташована поряд зі спальними районами, торговими, розважальними центрами;
 • якщо є можливість, то краще купувати ділянку по сусідству зі станціями технічного обслуговування або автомобільними стоянками;
 • обов'язково звертайте увагу на наявність або відсутність конкурентів в районі, де збираєтеся придбати ділянку;
 • важливо також, щоб в безпосередній близькості до ділянки були прокладені всі необхідні інженерні комунікації — електрика, водопровід, каналізація.

Щоб отримати дозвіл на відкриття бізнесу і побудувати автомийку, ділянка повинна бути віддаленою від багатоповерхових будинків, житлового сектора і ЛЕП не менше ніж на 100 м.

Відео з рекомендаціями, як вибрати ділянку і побудувати мийний комплекс в житловому масиві:

Розробка проекту автомийки самообслуговування

«Lux Wash» допомагає розробити проект автомийки. Інженери компанії враховують потреби та побажання майбутніх клієнтів. Фахівці компанії допомагають:

 • провести попередні дослідження ділянки;
 • визначити концепцію об'єкта — для раціонального і зручного розміщення окремих будівель, вузлів і устаткування;
 • підготувати технічне завдання;
 • скласти план розташування будівель, стоянки, під'їзних шляхів;
 • скласти пояснювальну записку з рекомендованими будівельними матеріалами і застосовуваними технологіями.

Завершальний етап розробки — узгодження проекту з партнером і, якщо потрібно, внесення поправок і доповнень.

Розміри автомийок самообслуговування

Розмір побудованої компанією «LuxWash», автомийки самообслуговування на 3 пости

При виборі ділянки для будівництва мийки самообслуговування «під ключ» потрібно враховувати, що її площа повинна бути достатньою для розміщення технічного приміщення, оптимальної кількості постів, стоянки та під'їзних шляхів. Розрахунки проводяться виходячи з цих розмірів:

 • площа одного поста розміром 5×6 м — 30 м2;
 • площа технічного приміщення для персоналу, зберігання обладнання, інструментів і автомобільної хімії — до 30 м2;
 • площа стоянки автомобілів — 1000-1500 м2.

Підбір обладнання для автомийки самообслуговування

Проектуючи будівництво автомийок, інженери компанії підбирають якісне, надійне, максимально ефективне обладнання, у відповідності до потреб і бюджету партнера:

 • апарати високого тиску і дозуючі пристрої;
 • фільтри для води і системи очищення стоків;
 • магістралі і насоси низького тиску;
 • ємності, пістолети для води і піни;
 • поворотні консолі;
 • комплекти кабелів управління і пилососи для чищення салонів автомобілів;
 • термінали оплати і керування обладнанням постів.

Ми надаємо гарантію якості на все обладнання, проводимо сервісне обслуговування вузлів і агрегатів.

Після будівництва автомийок самообслуговування, ми комплектуємо комплекси якісним, надійним обладнанням, поставляємо ефективну автохімію

Терміни будівництва автомийки самообслуговування

Компанія «Lux Wash» володіє всім необхідним, щоб побудувати автомийку — автопарком вантажних автомобілів, будівельною технікою, складом устаткування. Всі роботи виконуються нашими фахівцями і надійними партнерами. Тому ми гарантуємо їх якість і стислі терміни будівництва автомийки «під ключ» — 3-3,5 місяці.

Виведення автомийки самообслуговування на рентабельність

Ми не тільки будуємо і комплектуємо якісним і надійним обладнанням мийні комплекси. Маркетологи компанії розробляють перспективний бізнес-план, який допомагає швидко вийти на рентабельність автомийки самообслуговування. Ми також:

 • допомагаємо підібрати максимально вигідну в плані розташування, вартості, наявності інженерних комунікацій ділянку;
 • прораховуємо, встановлюємо і комплектуємо оптимальну кількість постів;
 • оптимізуємо процес мийки автомобілів, щоб максимально підвищити якість і швидкість надання послуги;
 • постачаємо ефективну автохімію;
 • допомагаємо сформувати конкурентну цінову політику і програму лояльності.

Після будівництва мийки самообслуговування «під ключ» і здачі об'єкту, ми консультуємо партнерів з питань підвищення рентабельності і розширення бізнесу, надаємо цілодобову інформаційну підтримку.

Плануєте побудувати мийку самообслуговування, не знаєте з чого почати — як знайти надійного підрядника для будівництва і партнера, який постачатиме надійне обладнання і якісну автохімію? Напишіть або зателефонуйте нам. Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, допоможемо вибрати ділянку і розробити проект, здійснимо будівництво автомийки самообслуговування, допоможемо вийти на рентабельність і розширити бізнес.

Схожі статті: