Франшиза автомийки самообслуговування: ми створюємо і обслуговуємо високорентабельний бізнес з нуля, ви заробляєте

Унікальна франшиза автомийок самообслуговування LuxWash

Європейська компанія «LuxWash» — лідер на українському ринку постачання якісного обладнання для автомийок самообслуговування. Ми проектуємо і будуємо автомобільні мийки «під ключ» на максимально вигідних для наших партнерів умовах. Пропонована нами франшиза автомийки самообслуговування — можливість створити власний високорентабельний бізнес з нуля з оптимальними капіталовкладеннями.

Найважливіше, що потрібно знати: Франшиза автомийки самообслуговування «LuxWash» абсолютно безкоштовна за умови придбання нашого обладнання!

Ми беремо на себе клопоти з вибору, придбання або оренди ділянки, проектуємо, будуємо і комплектуємо максимально ефективним обладнанням автомийку. Вам залишається тільки розвивати бізнес, нарощуючи обсяги послуг, що надаються і збільшуючи прибуток.

Станом на 2020 рік нами реалізовано в Україні «під ключ» і здано в експлуатацію більше 200 автомийних комплексів і 650 активних постів. Ми постійно розвиваємося, нарощуємо обсяги і підвищуємо якість послуг, що надаються.

Франшиза автомийки самообслуговування — легкий і швидкий старт бізнесу без будь-яких ризиків

Франшиза автомийки самообслуговування - високорентабельний бізнес без ризиків і зайвих фінансових витрат

Вирішили відкрити автомийку? Шукаєте вдало розташованув ділянку для будівництва або готову будівлю для її облаштування і не можете знайти? Криза, власних коштів для будівництва площ і відкриття бізнесу не вистачає, а банки не дають кредит? Ви можете купити безкоштовну франшизу автомийки самообслуговування, делегувавши рішення всіх проблем і питань фахівцям компанії «LuxWash».

Наша безкоштовна (за умови придбання обладнання в нашій компанії) франшиза автомийки самообслуговування передбачає:

 • Можливість працювати і розвивати бізнес під відомим європейським брендом. Вам не потрібно купувати або періодично вносити оплату за використання нашої торгової марки. Це входить у вартість франшизи автомийки самообслуговування і прописується в договорі.
 • Відсутність фінансових і тимчасових витрат на пошук надійних постачальників. Ми постачаємо необхідні для ефективного ведення та розвитку бізнесу обладнання та автохімію.
 • Консультаційну і інформаційну підтримку 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Ми зацікавлені в тому, щоб ваш бізнес приносив стабільний дохід і постійно розвивався. Пропонуючи безкоштовно франшизу автомийки самообслуговування, ми готові поділитися досвідом, секретами ведення бізнесу і оперативно надаємо будь-яку інформаційну підтримку.
 • Надання необхідної для реклами послуг продукції. У франчайзинговий пакет включені брендові вивіски, дизайн-макети, рекламні постери, буклети і т. д.

Для самостійного будівництва або обладнання автомийки самообслуговування потрібно підібрати і купити гарну ділянку чи відповідну будівлю. Після цього можна розробляти проект. Далі необхідно узгодити всі питання в відповідних інстанціях і отримати дозвіл на будівництво.

Після цього потрібно знайти надійного підрядника, який займатиметься будівництвом і партнерів, що постачатимуть якісне обладнання та витратні матеріали. На відкриття власної справи піде багато часу, сил і грошей.

Якщо ви купите безкоштовну франшизу автомийки самообслуговування в нашій компанії, то ми вирішимо всі вищеописані проблеми за вас. Ми створимо бізнес з нуля на максимально вигідних для вас умовах:

Запропонуємо за вигідною ціною якісне обладнання та автохімію

Сертифіковане обладнання і безпечна автохімія - гарантія якості послуг

Ми готові запропонувати широкий асортимент обладнання для автоматизації автомийок високого тиску і автомобільної хімії відомих європейських і світових виробників. Ви можете купити безкоштовну франшизу автомийки самообслуговування як з недорогим бюджетним, так і обладнанням VIP-класу.

«LuxWash» — відомий, популярний в Європі і Україні бренд

Підписавши договір франшизи автомийки самообслуговування, ви стаєте власником розрекламованого і високоприбуткового бізнесу. Ми надаємо не тільки готовий план розвитку власної справи, а й безкоштовний дозвіл на використання відомої в Україні торговельної марки.

Нами побудовано по всій країні понад 200 автомийок, які успішно функціонують і приносять стабільний дохід своїм власникам. Тому ви, без будь-яких фінансових витрат на рекламу, отримуєте постійних клієнтів, які гідно оцінили якість послуг, що надаються.

Ціна франшизи автомийки самообслуговування

Ціна і умови надання франшизи автомийки самообслуговування

Компанія не монетизує власну торгову марку. Підписуючи договір франшизи автомийки самообслуговування, ви укладаєте контракт на постачання обладнання. Дозвіл на роботу під брендом «LuxWash» надається безкоштовно.

Інноваційні технології і автоматизація бізнесу

Ми пропонуємо якісне та сертифіковане обладнання для автомобільних мийок виробництва провідних європейських і світових компаній. Постачаємо своїм партнерам тільки якісну, ефективну і безпечну автохімію. Фахівці компанії розробляють, монтують і підключають всі необхідні інженерні комунікації. Ми встановлюємо ефективні системи очищення води.

Це підвищує ефективність і термін експлуатації обладнання. Знижуються витрати, підвищується якість послуг, що надаються. При цьому повністю виключається ризик накладення штрафних санкцій за забруднення навколишнього середовища з боку контролюючих органів.

Ми повністю автоматизуємо ваш бізнес:

 • допоможемо вибрати і купити ділянку, побудуємо нову або відремонтуємо стару будівлю;
 • запропонуємо готовий бізнес-план, заснований на нашому досвіді;
 • навчимо і проконсультуємо в процесі роботи персонал;
 • надамо постійну інформаційну підтримку та запропонуємо нові ефективні схеми функціонування і розвитку бізнесу.

Окупність і вихід на чистий прибуток

Разом з обладнанням і франшизою автомийки самообслуговування, ви безкоштовно отримуєте бізнес-план, в якому враховуються:

 • затребуваність послуги серед автовласників;
 • пропускна здатність автомийки самообслуговування;
 • час обслуговування власником транспортного засобу і ціна послуги, яка в 2 рази нижче, ніж на звичайних автомийках;
 • відсутність необхідності оплачувати послуги додаткового персоналу.

Грунтуючись на власному досвіді, ми надаємо готовий бізнес-план ведення і розвитку вашого бізнесу. Він дозволяє нашим партнерам в найкоротші терміни окупити вкладення і вийти на чистий прибуток.

Сервісне обслуговування та інформаційна підтримка 24/7

Франшиза автомийки самообслуговування: цілодобова інформаційна підтримка партнерів

У договорі франшизи автомийки самообслуговування прописується пункт, відповідно до якого ми зобов'язуємося проводити повне сервісне обслуговування об'єктів партнерів:

 • діагностувати на предмет пошкоджень, протікань і ремонтувати обладнання;
 • обслуговувати всі системи, вузли, агрегати, замінювати відповідно до заздалегідь обумовленого графіку фільтри;
 • перевіряти рівні і замінювати змащувальні рідини в помпах;
 • контролювати стан бойлерів, очищати ємності від сміття і накипу;
 • готувати обладнання до функціонування в зимовий або літній період.

За умовами договору франшизи автомийки самообслуговування, нашим партнерам надається інформаційна підтримка. Менеджери компанії готові проконсультувати з будь-яких питань або допомогти вирішити проблему 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Приклади побудованих і обладнаних компанією «LuxWash» автомийок

У першій половині 2020 роки нами було побудовано і здано в експлуатацію мийний комплекс на 4 поста у Тернополі. Автомийка самообслуговування укомплектована обладнанням VIP-класу, встановлені 2 пилососа. Пропонуємо вашій увазі відео презентацію об'єкта:

У 2020 році компанією на умовах франшизи автомийки самообслуговування був побудований, обладнаний, зданий в експлуатацію і переданий власнику комплекс на 10 постів у місті Винники:

Зацікавила наша пропозиція, хочете безкоштовно купити франшизу автомийки самообслуговування, але залишилися питання? Ви можете перетелефонувати за вказаним у розділі «Контакти» номером телефону або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наші менеджери зателефонують вам і дадуть вичерпні відповіді на питання, що стосуються умов співпраці з компанією «LuxWash».

Схожі статті: