Рентабельність автомийки самообслуговування

Розповідаємо в деталях про рентабельність автомийок самообслуговування

Пропонована компанією «Lux Wash» франшиза допомагає швидко вийти на рентабельність автомийки самообслуговування, гарантує постійне зростання кількості клієнтів і доходу. Грунтуючись на власному і досвіді партнерів, ми розробили детальний бізнес-план, який передбачає:

 • Використання якісного, надійного обладнання провідних європейських і світових брендів з гарантією від виробників, тому мінімізуються витрати на його ремонт.
 • Повну автоматизацію бізнесу — обслуговується і контролюється одним співробітником.
 • Низьку вартість послуг — на мийці самообслуговування помити машину дешевше в 2-2,5 рази, ніж на звичайній мийці.
 • Використання якісних матеріалів, що дозволяє утримувати і залучати нових клієнтів за рахунок якості надання послуг.
 • Низьку конкуренцію.

Це дозволяє максимально швидко окупити вкладені кошти, і постійно підвищувати рентабельність мийки самообслуговування, розширюючи бізнес.

Автомийки самообслуговування — це високорентабельний бізнес

 Висока рентабельність автомийок самообслуговування

Для того щоб забезпечити рентабельність мийки самообслуговування, потрібно:

 • підібрати вигідну в плані вартості і розташування ділянку;
 • забезпечити високий рівень якості надання послуг;
 • встановити якісне та надійне обладнання;
 • використовувати ефективні миючі засоби;
 • розширити спектр послуг (кава, чай, харчування на території);
 • оптимізувати пересування транспортних засобів по території автомобільної мийки;
 • прорахувати і встановити потрібну кількість постів.

При цьому, прораховуючи рентабельність автомийки самообслуговування, важливо враховувати погодні умови в регіоні, місті, населеному пункті. Тривала або тепла зима, велика кількість снігу, дощі — все це безпосередньо впливає на затребуваність послуги, що надається.

Щоб гарантовано забезпечити рентабельність мийки самообслуговування, важливо також обрати надійного партнера, що займається проектуванням, будівництвом і обслуговуванням комплексу, який постачає обладнання та автохімію. Ми підготували відео з рекомендаціями, на що потрібно звертати увагу при виборі партнера:

Завдяки чому забезпечується рентабельність автомийки самообслуговування:

 1. Після запуску «під ключ» комплекс з будь-якою кількістю постів працює в автоматичному режимі. Його обслуговує і контролює одна людина. Тобто, практично немає ніяких витрат на оплату праці персоналу в процесі функціонування бізнесу.
 2. На мийці самообслуговування рентабельність до 80% — залежить від вартості послуги, яку визначає власник бізнесу і середнього чеку. Наприклад, якщо в середньому автовласники витрачають на мийку машин від 50 до 80 грн, то ваш дохід, відповідно — 40-64 грн.
 3. У наш час автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Якщо кожен власник буде мити його тільки 1 раз на тиждень, то в масштабах навіть невеликого населеного пункту, а, тим більше, великого міста, ця послуга завжди буде затребуваною.

Це новий, низькоконкурентний і високоприбутковий бізнес. Тому на рентабельність мийки самообслуговування ви вийдете дуже швидко — протягом 2,5-3 років. Далі — чистий прибуток!

Чинники, які впливають на рентабельність автомийки самообслуговування

Ці фактори значно підвищують рентабельність автомийки самообслуговування і збільшують дохід

Компанія «Lux Wash» пропонує франшизу разом з докладним бізнес-планом. У ньому враховується затребуваність послуги в місті або селищі, наявність або відсутність конкурентів, місце розташування і характеристики ділянки, під'їзні шляхи. Ми допомагаємо проектувати, будуємо і обладнуємо комплекси оптимальною для рентабельності мийки самообслуговування кількістю постів.

В середньому, термін окупності бізнесу і виходу на чистий прибуток — 2,5 роки. Це залежить від ряду факторів:

Місця розташування автомийки

Є певні критерії вибору ділянки для рентабельної мийки самообслуговування:

 • Площа — для будь-якої мийки з різною кількістю постів потрібна мінімальна площа для будівництва технічних приміщень, облаштування під'їздів до постів.
 • Через ділянку не повинні проходити підземні та надземні міські інженерні комунікації і ЛЕП.
 • На межі ділянки повинні знаходитися можливі точки підключення до інженерних комунікацій: електромережі, газопостачання, каналізації і водопостачання.
 • Бажана відстань до житлового сектора —100 і більше метрів.
 • Наявність місця під облаштування стоянки і під'їзних шляхів.

Щоб забезпечити рентабельність автомийки самообслуговування, краще вибирати ділянку, розташовану недалеко від жвавої траси з обмеженням швидкості. Якщо купити місце під бізнес по сусідству з густонаселеними спальними районами міста, то це також забезпечить вас постійними клієнтами.

Відео по темі — як розташувати автомийку:

Наявності або відсутності конкурентів

Зараз практично в кожному містечку, районному центрі або великому місті є автоматичні або класичні мийки. Але чи здатні вони конкурувати з безконтактними мийками самообслуговування? Ні! У вас не буде прямих конкурентів, адже ви пропонуєте:

 • самостійно помити автомобіль ефективною автохімією, а якісніше власника цього не зробить ніхто;
 • якісну послугу за доступною ціною, яка в 2,5-3 рази нижче вартості аналогічної послуги на класичній мийці;
 • швидкість — не потрібно чекати в черзі або залишати машину.

Якісної цінової політики

Різні способи і простота оплати послуги збільшує рентабельність автомобільної мийки

В середньому за рік, при вдалому місці розташування мийки, протягом дня на кожному посту миється 50-70 автомобілів. Якщо комплекс складається з 5 постів, то це 250-300 машин щодня.

Навіть якщо поблизу розташовані автоматичні або класичні мийки, то ви швидко напрацюєте власну клієнтську базу за рахунок швидкості, якості та доступної ціни послуги. А якщо ще й знизите вартість або запропонуйте постійним клієнтам бонуси і знижки, то підвищите рентабельність мийки самообслуговування за рахунок утримання старих і постійного припливу нових клієнтів.

Можливості розширення бізнесу — встановлення додаткових постів

В майбутньому, окупивши вкладені кошти, ви зможете розширити бізнес. Комплекс давно побудований, ефективно працює і приносить дохід. Підведені всі інженерні комунікації, напрацьована база постійних клієнтів. Справа за малим — встановити кілька додаткових постів. Це істотно знизить вартість монтажу нового обладнання, підвищить рентабельність автомийки самообслуговування і принесе додаткові дивіденди.

Вартості земельної ділянки

Вартість землі для будівництва — важливий, але не головний критерій вибору ділянки, від якого залежить рентабельність мийки самообслуговування і успіх бізнесу в цілому.

Наприклад, є дві однакових за ціною, площею, привабливістю місця розташування ділянки. Купувати потрібно ту, де простіше і дешевше підключитися до необхідних комунікацій і налагодити систему очистки та відведення відпрацьованої води. Це значно знизить витрати на організацію бізнесу.

Якості, надійності і довговічності обладнання

Якість і надійність обладнання — запорука рентабельності мийки самообслуговування

Якість надання послуг і рентабельність автомийки самообслуговування безпосередньо залежать від характеристик і надійності обладнання, яке повинно забезпечувати:

 • оптимальний тиск і температуру води;
 • ефективний вплив хімічних миючих засобів;
 • оптимальну пляму контакту.

При цьому обладнання повинно бути надійним, простим і доступним в обслуговуванні. Це виключить додаткові витрати на ремонт, обслуговування вузлів і компонентів у процесі експлуатації мийки.

Відео — комплектація автомобільної мийки якісним, надійним і ефективним обладнанням від компанії «Lux Wash»:

Якості, зручності послуги та програми лояльності

Ми проектуємо автомобільні мийки та розміщуємо пости так, щоб це було максимально зручно для автовласників. Пости комплектується надійним, ефективним і простим в управлінні обладнанням і інструкціями по його застосуванню. Компанія «Lux Wash» пропонує розроблену програму лояльності та спеціальні картки клієнта, які з одного боку дозволяють клієнту економити, а з іншого — збільшують середній чек мийки за допомогою стимуляції більшого поповнення карти.

Для заохочення автовласників, можна розробити програму лояльності, нараховуючи бонуси за кожну мийку і пропонуючи знижки. Це дозволить істотно підвищити рентабельність мийки самообслуговування за рахунок утримання постійних і залучення нових клієнтів.

Можливості контролю рентабельності автомийки самообслуговування в особистому кабінеті власника

Компанія «Lux Wash» впроваджує інтелектуальні гібридні системи для віддаленого контролю і керування роботою автомобільних мийок. Зареєструвавшись в особистому кабінеті власника, ви зможете за допомогою комп'ютера, ноутбука, смартфона або планшета:

 • контролювати роботу персоналу;
 • визначати кількість клієнтів, аналізувати витрати, прибуток, що дозволить істотно підвищити рентабельність автомобільної мийки самообслуговування;
 • отримувати повідомлення про поломки та збої в роботі обладнання;
 • керувати бізнесом віддалено, з будь-якої точки світу.

Детальніше про можливості особистого кабінету — в відео:

https://www.youtube.com/watch?v=PF_KOU2mssE

Франшиза «Lux Wash» — можливість створити високоприбутковий бізнес з нуля

Надаючи безкоштовно франшизу (за умови придбання обладнання у нас), компанія «Lux Wash» створює високоприбутковий бізнес під відомим в Європі та Україні брендом:

 • допомагає вибрати і придбати ділянку;
 • допомагає проектувати, будує і обладнує мийні комплекси;
 • підводить необхідні інженерні комунікації, проектує і встановлює системи водоочищення, підключає і запускає обладнання;
 • ґрунтуючись на власному досвіді, пропонує бізнес-план виходу на рентабельність автомийки самообслуговування, цілодобову інформаційну підтримку в процесі функціонування і розширення бізнесу;
 • навчає персонал;
 • надає гарантію на все обладнання, проводить технічне обслуговування вузлів і компонентів автомийок.

Детальніше про франшизу і умови співпраці можна дізнатися в розділі «Питання та відповіді», передзвонивши на вказаний в розділі «Контакти» номер телефону, відправивши запит на нашу електронну пошту або залишивши заявку на зворотній дзвінок.

Схожі статті: