Обладнання автомийки самообслуговування

Обладнання для автомийки самообслуговування

 

Компанія «Lux Wash» пропонує комплексну допомогу по створенню і розвитку рентабельного і високоприбуткового бізнесу — автомобільної мийки самообслуговування. Ми консультуємо в процесі вибору ділянки, допомагаємо розробити проект і будуємо комплекс під ключ.

Компанія постачає, встановлює, обслуговує обладнання для мийки самообслуговування і якісну автохімію виробництва провідних європейських і світових компаній. На всі послуги, обладнання та витратні матеріали надається гарантія якості.

Обладнання для подачі і циркуляції води HAWK

На вибір партнерам пропонується кілька десятків позицій обладнання для мийки самообслуговування італійської компанії HAWK для подачі і циркуляції води.

Бренд HAWK є дочірнім підприємством лідера галузі концерну-гіганта KÄRCHER. Продукція компанії втілила в собі всі інноваційні розробки, вирізняється оптимальним поєднанням ціни і якості.

Устаткування спеціально розроблено з урахуванням колосальних навантажень в умовах професійних автомийок. Воно відповідає всім стандартам якості і безпеки ЄС. Помпи високого тиску цього виробника забезпечують безперебійну подачу і циркуляцію води, гарантуючи ефективне функціонування мийних комплексів.

Обладнання для автоматизації автомийки самообслуговування

Асортимент обладнання для автоматизації автомийки самообслуговування

Нами укладені контракти з провідними європейськими та світовими компаніями-виробниками. Все обладнання для автомийок самообслуговування і автохімія поставляються без посередників. Тому ми гарантуємо їх оригінальність, якість і кращу ціну на ринку.

Пульти управління мийками

Залежно від потреб власників комплексів, виготовлене з нержавіючої сталі обладнання для мийок самообслуговування комплектується приймачами:

 • купюр, монет і жетонів «Lux Wash»;
 • бонусних карт «Lux Wash»;
 • для безконтактної оплати через систему «PayPass».

Функції пультів управління мийками

 Пульт управління автомобільною мийкою самообслуговування

У набір функцій пультів управління обладнанням для автомийок самообслуговування входять:

 • подача активної піни і воску;
 • зворотній осмос;
 • холодна і тепла вода під тиском;
 • чорніння коліс;
 • «LuxNano» — подача рожевої піни;
 • пауза і сервісний режим;
 • виклик адміністратора мийки самообслуговування.

Все обладнання для мийки самообслуговування інтегрується в спеціально розроблену систему. Власник отримує можливість дистанційно керувати роботою комплексу, контролювати витрату автохімії і доходи в особистому кабінеті.

Обладнання автомийки самообслуговування для подачі і очищення води

Устаткування для подачі автохімії та очищення води на автомийці самообслуговування

У процесі розрахунку і підбору обладнання для мийки самообслуговування, комплекси комплектуються ефективними фільтрами для очищення води, системами зворотного осмосу і, за бажанням замовника, готовими рішеннями для очищення стоків. Якісно очищена вода не робить негативний вплив на лакофарбове покриття автомобілів і не залишає плям на кузовах.

Опційне очищення стоків дозволяє використовувати їх повторно. В процесі функціонування мийного комплексу не наноситься шкода навколишньому середовищу. Очищені стоки відповідають вимогам всіх нормативних актів. Тому можуть скидатися в каналізаційні системи без ризику накладення штрафних санкцій контролюючими органами і службами.

Фільтри для очищення води

Залежно від стану вихідного середовища, кількості постів і завантаженості комплексу, автомийка самообслуговування обладнується:

 • одним або двома механічними фільтрами попереднього очищення води;
 • одним або двома механічними або автоматичними фільтрами попереднього очищення «LuxWash Luxury»;
 • комплексною системою підготовки води.

Системи зворотного осмосу

Установки зворотного осмосу очищають воду на молекулярному рівні практично до ідеального стану. Це найбільш ефективний метод водоочищення для надання максимально якісної послуги — не руйнується лакофарбове покриття, на кузовах автомобілів немає плям після миття.

На вибір пропонуються кілька систем зворотного осмосу:

 1. Звичайна установка.
 2. Система зворотного осмосу об'ємом 500 л з двома пластиковими колбами.
 3. Установка на 500 л з двома колбами з нержавіючої сталі.

У перелік обладнання для автомийок самообслуговування входять ємності для зберігання води і хімічних миючих засобів — на 500 і 1000 л.

Системи очищення відпрацьованих стоків

Устаткування для очищення води на автомобільній мийці

При виборі обладнання для мийки самообслуговування є можливість комплектації комплексу ефективною системою очищення стоків. Компанія «LuxWash» пропонує готове рішення для комплексного очищення відпрацьованої води трьома основними способами:

 1. Механічним — з використаної води шляхом проціджування через спеціальні сита або матеріали видаляються мул, пісок, каламутність та інші суспензії.
 2. Біологічним — стоки очищаються від органічних домішок при проходженні через резервуари з аеробними і анаеробними бактеріями.
 3. Фізико-хімічним — за допомогою спеціальних сорбентів і реагентів.

Це обладнання для мийки самообслуговування дозволяє видаляти з стоків нафтопродукти, забруднення з поверхонь кузовів автомобілів, хімічно активні миючі засоби, солі хлору, жорсткості і залізо. Очищену воду можна використовувати повторно або безпечно скидати в каналізаційну систему.

Додаткове обладнання для автомийок самообслуговування

До переліку додаткового обладнання для мийок самообслуговування входять:

 • пилосмоки — зі звичайного металу або з нержавіючої сталі, з однією, двома або трьома турбінами;
 • компресори та обладнання для обдування повітрям і підкачування коліс;
 • обладнання для заправки омиваючими рідинами;
 • аксесуари для постів мийного комплексу: тримачі для килимків з прищіпками, рукомийники, столики і пристосування для вибивання килимків, віджимання ганчірок, швабри, сміттєві урни, спецодяг для персоналу.

Якісна автохімія

Крім якісного сертифікованого обладнання для мийок самообслуговування, компанія «LuxWash» постачає своїм партнерам сертифіковану автохімію:

 • концентровану активну піну «Super LuxWash» у ємностях по 25 і 33 л;
 • концентрований віск для захисту кузовів автомобілів у ємностях по 10,5 л;
 • ефективну концентровану рожеву піну «LuxNano» у ємностях по 4,5 і 5 л.

Ми також пропонуємо масло для помп високого тиску «Hawk», проводимо обслуговування і підготовку обладнання для автомийок самообслуговування до зимового або літнього періоду.

Виникли додаткові питання щодо вибору обладнання для мийок самообслуговування? У розділі «Контакти» вказані електронна пошта і телефон компанії. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми допоможемо підібрати максимально ефективне обладнання і запропонуємо детальний бізнес-план відкриття і розвитку комплексу.

Схожі статті: