Тунельна мийка або мийка самообслуговування «LuxWash»? Переваги і недоліки

Тунельна мийка проти мийки самообслуговування «LuxWash»? Де дійсно перевага?

 

Плануючи відкрити автомобільну мийку, потрібно визначитися з обладнанням, яким вона буде укомплектована. Вибір обмежується двома варіантами: 1 — купити тунельну автомийку в Україні; 2 — придбати безконтактну мийку самообслуговування.

І у першого, і у другого варіанта є переваги і недоліки. Але, з огляду на тенденції на європейському та вітчизняному ринку, вигідніше купити мийку самообслуговування. Це скоротить витрати на організацію і обслуговування бізнесу. Знизиться собівартість послуг. У автолюбителів з'явиться можливість самостійно вибирати необхідні послуги і значно економити на мийці транспортних засобів.

Що таке тунельна автомийка

Тунельна автомийка: переваги і недоліки

Тунельна автомийка — це комплекс закритого типу. Він складається з декількох арочних модулів. Кожен з них виконує певну функцію:

 • попереднє ополіскування кузова водою;
 • нанесення шампуню і миття щітками;
 • ополіскування кузова автомобіля;
 • нанесення воску;
 • сушка.

З модуля в модуль автомобіль переміщується за допомогою транспортера. Залежно від комплектації комплексу тунельної мийки його довжина може досягати 45 м.

Переваги та недоліки тунельних автомийок

Якщо купити в Україні тунельну автомийку, ви отримаєте повністю автоматизовану установку. Всі етапи миття транспортних засобів будуть проходити без участі обслуговуючого персоналу і власників транспортних засобів. Це, мабуть, єдина перевага подібного комплексу. Тепер поговоримо про його недоліки.

Це застаріла і дорога технологія, яка потребує великих витрат електроенергії

 Мийка автомобіля валами зі щітками в тунельній мийці

Плануючи придбати тунельну автомийку, потрібно бути готовим сплачувати великі рахунки за електроенергію. Все обладнання комплексу — механічні рухомі частини, починаючи від транспортера і закінчуючи щітками. Для їх роботи потрібна велика кількість води і електроенергії, перевитрата яких:

 • значно підвищує вартість послуг;
 • не дозволяє встановлювати конкурентні ціни;
 • негативно позначається на рентабельності бізнесу в цілому.

Плануючи купити автомийку тунельного типу, потрібно враховувати, що і так висока вартість електроенергії постійно зростає. Це енергозатратна і безперспективна технологія.

Якщо купити мийку самообслуговування, то в процесі надання послуг вдасться звести до мінімуму енергоспоживання. Єдині вузли в таких комплексах що істотно витрачають електроенергію — помпи. Все інше обладнання споживає мінімум електроенергії.

Неякісна мийка автомобілів

Якщо купити тунельну автомийку, потрібно бути готовим до того, що щітки будуть негативно впливати на лакофарбове покриття кузовів автомобілів. Після контактної автоматичної мийки на ЛКП будуть з'являтися подряпини. Це не тільки погіршить зовнішній вигляд машин. Через тріщини і подряпини в товщу покриття будуть проникати шкідливі реагенти і волога, що сприяють корозії металу.

 Погана якість мийки і ризик пошкодження лакофарбового покриття автомобіля в тунельній мийці

Не варто забувати і про людський фактор. Якщо, наприклад, власник автомобіля забуде підняти скло дверей, то, крім мийки, йому доведеться скористатися дорогої послугою хімчистки і сушки салону. Не складе дзеркала або не прибере зовнішню антену — доведеться купувати нові.

Складність обслуговування і ремонту устаткування

Будь-яка тунельна мийка — це комплект рухомих механізмів що приводяться в рух електромоторами. Вона комплектується:

 • скраберами;
 • валами зі щітками для миття автомобілів;
 • валами з м'якою тканиною для перетирання кузовів;
 • аплікаторами воску і іншими елементами.

Ці вузли і деталі потрібно постійно обслуговувати, ремонтувати і міняти. Все це вимагає істотних витрат. До того ж комплекс буде часто простоювати, що негативно позначиться на його рентабельності.

Ми комплектуємо комплекси обладнанням, в якому практично немає рухомих деталей і механізмів, що вимагають постійного ремонту, обслуговування або заміни. Якщо купити мийку самообслуговування «LuxWash», то вдасться істотно знизити статтю витрат на функціонування бізнесу.

Низька рентабельність тунельних мийок

Щоб купити і встановити в Україні тунельну автомийку, буде потрібно придбати велику ділянку і побудувати велику технічну споруду. Довжина лінії може варіюватися від 10 до 40 м. Для її монтажу буде потрібно побудувати будівлю площею близько 200 м2. При цьому загальна площа автомийки повинна бути не менше 600 м2 — щоб облаштувати стоянку і забезпечити вільний проїзд машин.

Для чого витрачати гроші на таку ділянку і будівництво великого комплексу? Вигідніше купити автомийку самообслуговування на 2-3 поста, яку можна розмістити на ділянці аналогічної площі. Це дозволить обслуговувати в 2-3 рази більше автомобілів. Відповідно рентабельність комплексу підвищиться вона 200-300%.

Висока вартість послуг

 Енерговитратність технології тунельної мийки обумовлює високу вартість послуг

Щоб купити і встановити автомийку тунельного типу, потрібні великі капіталовкладення. При формуванні вартості послуг також доведеться враховувати поточні витрати на обслуговування і ремонт обладнання. Це підвищить ціну мийки авто, яка не завжди по кишені автолюбителям.

Якщо купити автомийку самообслуговування, яка значно дешевше, зокрема і в обслуговуванні, з'явиться можливість сформувати конкурентну вартість послуги. До того ж у клієнтів буде можливість вибору функцій, не переплачуючи за непотрібні послуги. Не варто забувати і про якість — ніхто не помиє автомобіль краще його власника. Все це гарантія постійного припливу клієнтів і високої рентабельності комплексу.

Чому вигідніше купити мийку самообслуговування

 Мийка самообслуговування — це мінімальні витрати, максимальна якість, зручність і рентабельність

Рішення купити автомийку самообслуговування — вірний крок на шляху організації трендового і високорентабельного бізнесу. Більше 60% європейських і вітчизняних автолюбителів користуються послугами саме таких комплексів. Це гарантія успіху підприємства. Крім популярності і попиту послуг самостійної мийки автомобілів, подібні комплекси мають ряд інших переваг.

Доступна вартість обслуговування обладнання

Компанія «LuxWash» пропонує купити мийку самообслуговування, укомплектовану вузлами і деталями виробництва провідних світових і європейських виробників. На все обладнання надається гарантія якості.

Ми обслуговуємо і готуємо обладнання до функціонування в зимові і літні сезони відповідно до регламентів виробників. Це знижує ризик поломок, здешевлює обслуговування обладнання і виключає простої комплексів.

Комплексне надання послуг

Вирішивши купити автомийку самообслуговування, власник комплексу отримує можливість надавати максимальний спектр послуг, що приносять додатковий прибуток. Ми проєктуємо, будуємо і встановлюємо:

 • адміністративні та господарські споруди і приміщення;
 • під'їзні шляхи, стоянки, зони для перетирання автомобілів, облагороджуємо ділянки;
 • кафе, в яких автолюбителі можуть відпочити і придбати необхідні продукти харчування і напої;
 • обладнання для покриття кузовів воском, чорніння коліс і пилососи.

Це популярні серед клієнтів послуги, які приносять додатковий прибуток і істотно підвищують рентабельність бізнесу.

Самостійна мийка автомобіля — можливість контролювати якість і вартість послуги

Якісне і доступне за ціною самостійне миття автомобіля клієнтом

Власнику бізнесу потрібно тільки купити мийку самообслуговування і налагодити безперебійне функціонування комплексу, надавши клієнтам можливість:

 • вибирати необхідні функції, виходячи з потреб і фінансових можливостей;
 • самим мити машини, контролюючи якість;
 • приводити до ладу салони автомобілів, користуючись пилососами;
 • користуватися різними додатковими послугами на власний розсуд.

Автолюбителі самі контролюють якість і вартість послуг. А оперативність, висока якість і доступна ціна — основні фактори утримання постійних і залучення нових клієнтів.

Секретна автомийка «LuxCyber»

Чи можна поєднати переваги тунельної автомийки та автомийки самообслуговування? Ми знайшли відповідь на це питання — підібрали оптимальні технології і скоро випустимо новинку на ринок! Слідкуйте за нашими оновленнями на YouTube каналі та у соціальних мережах:

https://www.youtube.com/channel/UCaghTo-aFYraE7hCRJBr1jA

У Facebook: https://www.facebook.com/luxwashofficial

У Instagram: https://www.instagram.com/luxwashofficial

Плануєте купити мийку самообслуговування, щоб розпочати власну високорентабельну справу і шукайте надійного партнера? Ми готові поділитися своїм досвідом і успіхом — побудувати «під ключ» і запустити комплекс автомобільної мийки в вашому місті чи населеному пункті.

У розділі «Контакти» вказані телефонний номер і електронна пошта компанії. Зателефонуйте або напишіть нам. Ми зв'яжемося з вами, вислухаємо побажання, уточнимо деталі і запропонуємо максимально вигідні умови співпраці.

Схожі статті: