Індивідуальний дизайн кожної автомийки самообслуговування «LuxWash»

Індивідуальний дизайн фасаду мийки самообслуговування «LuxWash»

 

Займаючись будівництвом, комплектацією надійним обладнанням, обслуговуванням і супроводом в процесі експлуатації мийних комплексів, компанія «LuxWash» застосовує індивідуальний підхід до вирішення будь-яких завдань. В залежності від побажань партнерів і потреб бізнесу, ми:

 • розробляємо індивідуальний дизайн фасаду автомийки;
 • підбираємо якісні матеріали для будівництва і накриття технічної кімнати;
 • комплектуємо, облаштовуємо і накриваємо пости комплексів матеріалами і пультами управління зі звичайного металу або нержавіючої сталі;
 • розробляємо і виготовляємо оригінальну власну вивіску на фасад автомийки або адаптуємо до загального дизайну комплексу логотип компанії «LuxWash»;
 • розробляємо оригінальний дизайн ділянки, облаштовуємо і облагороджуємо територію автомийки — будуємо під'їзні шляхи, стоянки, розбиваємо доріжки, монтуємо бруківку, наносимо розмітку і озеленюємо територію.

Вибір матеріалу для будівництва технічної кімнати і накриття даху

Незалежно від того, який дизайн фасаду автомийки обирає партнер, ми пропонуємо на вибір 3 основних матеріали для будівництва комплексів:

 1. Метал — створюється сталевий каркас будівлі, який обшивається зовні і зсередини екобондом (стійким до впливу корозії алюмінієвим композитом) або звичайним профнастилом. Для утеплення технічної кімнати порожнечі між профнастилом або екобондом запінюються поліуретановою піною або заповнюються пінопластом.
 2. Газоблок або цегла. Після створення фундаментів і зведення стін фасади автомийок штукатуряться і фарбуються в потрібні кольори. Є також можливість обробки стін зовні і зсередини керамічною плиткою.
 3. Сендвіч-панелі — якісний матеріал для будівництва швидкомонтованих будівель з широкою гамою кольорів. Є можливість вибрати матеріал будь-якого відтінку, відповідного дизайну і загальної колірної гами комплексу, тому не потрібне додаткове декоративне оздоблення фасаду. При бажанні замовника стіни будівлі додатково обшиваються екобондом.

Як матеріали для накриття дахів можуть використовуватися покрівельні сендвіч-панелі або металочерепиця. Є також можливість накриття даху технічної кімнати профнастилом. Але це не найпростіший в конструктивному плані і економний варіант, оскільки потрібно облаштовувати крокви або варити металеві ферми.

Дизайн автомобільної мийки самообслуговування в світлих тонах

Вибір матеріалу для постів миття самообслуговування

Незалежно від того, який дизайн фасаду автомийки та постів обраний нашим партнером, ми пропонуємо 2 варіанти облаштування та комплектації зон мийки:

 1. Бюджетний варіант — рами каркасів, матеріали для розподілу простору, накриття навісів і пульти керування постами виготовляються зі звичайного, ґрунтованого і якісно пофарбованого металу.
 2. Більш якісний і надійний варіант — каркаси, стіни, дахи навісів і пульти керування постами мийки самообслуговування виготовляються з якісної нержавіючої сталі, яка не піддається впливу корозії.

Виходячи з характеристик матеріалів, власного і досвіду наших партнерів, ми рекомендуємо обробляти фасади автомийок, виготовляти навіси і комплектувати пости пультами керування з нержавіючої сталі. Цей матеріал не піддається впливу корозії. В процесі експлуатації комплексів не буде потрібно ремонтувати, замінювати обладнання або проводити косметичний ремонт навісів.

Розробка власної вивіски або адаптація логотипу компанії «LuxWash»

Так виглядає одна з побудованих нами автомийок самообслуговування вночі

Розробляючи дизайн фасаду автомийки, ми адаптуємо популярний серед автолюбителів логотип компанії «LuxWash» відповідно до загального стилю оформлення комплексу:

 • виготовляємо і фарбуємо у відповідні кольори раму;
 • підбираємо потрібного розміру і потужності блок живлення;
 • підбираємо відповідного відтінку або фарбуємо у потрібний колір проводку;
 • виготовляємо букви необхідного розміру, кольору, комплектуємо освітленням і встановлюємо відповідний загальному дизайну фасаду автомийки логотип.

За побажанням партнера, проєктуючи індивідуальний фасад автомийки, ми можемо розробити власну вивіску.

Дизайнери компанії консультуються з замовником, розробляють і надають для затвердження власнику комплексу кілька варіантів дизайну логотипа. Після узгодження всіх деталей і затвердження партнером дизайну вивіски, ми виготовляємо і встановлюємо власний логотип на фасад комплексу автомобільної мийки.

Дизайн ландшафту мийного комплексу

Автомийка самообслуговування на ділянці великої площі

Ми розробляємо не тільки дизайн фасаду автомийки, а проєктуємо і створюємо максимально зручний для ведення бізнесу та автолюбителів ландшафт ділянки комплексу:

 1. Проєктуємо, розбиваємо і облаштовуємо під'їзні шляхи, стоянки, зони для перетирання кузовів автомобілів, доріжки.
 2. В залежності від обраного замовником матеріалу монтуємо покриття ділянки автомийки — асфальтуємо територію або встановлюємо бруківку.
 3. Проєктуємо і наносимо розмітку, встановлюємо інформаційні знаки та банери.
 4. Проводимо озеленення території ділянки — насаджуємо дерева, кущі, розбиваємо і облаштовуємо клумби і зелені газони.

Територія максимально оптимізується для ефективного ведення бізнесу і впорядковується для зручності клієнтів.

Фото з прикладами дизайну автомийок

Фасад мийки самообслуговування в темних тонах

На цьому фото дизайн автомийки за бажанням замовника був адаптований під невеликі розміри ділянки і оформлений в темних кольорах. На невеликій площі нам вдалося розмістити 4 мийних пости. Ми також максимально оптимізували площу будівлі комплексу, розмістивши в одній споруді кімнату для обслуговуючого персоналу, технічне приміщення і невелике ЛюксКафе.

Комплекс мийки самообслуговування по сусідству з житловою зоною

На цьому фото видно, що дизайн автомийки розташованої по сусідству з житловою зоною розроблений відповідно до загальної архітектури і переважаючих кольорів оформлення будинків. На невеликій площі нам вдалося спроєктувати, побудувати і встановити компактну будівлю з усіма необхідними приміщеннями і 7 постів.

Ми також спроєктували і побудували відповідно до вимог законодавства під'їзні шляхи, стоянку, зони для очікування і перетирання кузовів автомобілів після миття. Територія комплексу викладена бруківкою.

Вид ще однієї автомийки самообслуговування вночі

На цьому фото дизайну автомийки видно, що на невеликій ділянці нам вдалося спроєктувати, грамотно розмістити і збудувати компактну споруду і 5 повноцінних мийних постів. Тут ви бачите повністю розроблений з нуля індивідуальний дизайн автомийки з адаптованим логотипом компанії і грамотно підібраним і встановленим обладнанням для освітлення комплексу в нічний час.

Потрібна більш детальна інформація про застосовувані при будівництві комплексів автомийок технології і матеріали? У розділі «Контакти» вказано електронну адресу і телефон компанії. Напишіть або зателефонуйте нам в будь-який зручний час. Менеджери компанії проконсультують вас з будь-яких питань і допоможуть визначитися з вибором дизайну фасаду автомийки та матеріалів для будівництва та облаштування комплексу.

Схожі статті: