Автомийка самообслуговування як високорентабельний бізнес

Автомийка самообслуговування - це високорентабельний бізнес

 

Як бізнес мийка самообслуговування буде постійно приносити стабільний дохід. Це високорентабельна справа, але її потрібно правильно організувати, максимально автоматизувавши управління комплексом і процесом надання послуг. Це істотно зменшить витрати на функціонування бізнесу автомийки, скоротить час і знизить собівартість мийки автомобілів.

Рентабельність бізнесу автомийки самообслуговування

Основні чинники рентабельності бізнесу мийки самообслуговування — практично безкоштовна вода і недорога хімія (при закупівлі оптових партій у надійного постачальника). Тобто при грамотній організації справи і повній автоматизації функціонування, автомийка як бізнес перетворюється в інструмент постійного заробітку на фактично безкоштовному ресурсі, з можливістю реалізації автомобільної хімії за завищеними цінами.

Але будівництво мийки самообслуговування — це вже завершальний етап створення бізнесу. Перед цим треба буде розв'язати багато організаційних питань:

 • провести свого роду маркетингові дослідження, щоб визначити, наскільки перспективним є бізнес автомийки самообслуговування в конкретному населеному пункті, місті або районі;
 • підібрати підходящу за всіма показниками ділянку;
 • підготувати всю необхідну документацію і отримати дозвіл у відповідних інстанціях;
 • підібрати максимально ефективне обладнання та налагодити безперебійне постачання якісної автохімії;
 • знайти надійну компанію, що займається обслуговуванням устаткування, завдяки чому бізнес автомийки буде функціонувати безперебійно.

Власний склад автохімії компанії «Lux Wash»

Надійне обладнання та відповідна ділянка — головні чинники рентабельності

Є 2 основні чинники, які гарантують високу рентабельність бізнесу автомийки самообслуговування:

 1. Правильно підібрана ділянка.
 2. Надійне обладнання — гарантія безперебійного функціонування комплексу.

Від цих факторів залежить не тільки прибутковість, але і ціна бізнесу мийки самообслуговування «під ключ».

Рекомендації по вибору ділянки для будівництва комплексу

На етапі планування бізнесу мийки самообслуговування важливо вибрати максимально придатну за всіма характеристиками ділянку для будівництва комплексу. Вона повинна відповідати ряду критеріїв.

Місцезнаходження

Загальний вигляд ділянки комплексу автомобільної мийки

Щоб забезпечити максимальну рентабельність бізнесу автомийки, важливо вибрати місце для будівництва так, щоб комплекс розташовувався якомога ближче до місць локації потенційних клієнтів:

 • На першій лінії біля трас, шосе або якомога ближче до транспортних розв'язок з високим автомобільним трафіком.
 • По сусідству з СТО або магазинами автозапчастин. Поруч з парковками розважальних, торговельних або офісних центрів, де працюють, закуповуються або відпочивають автолюбителі.
 • У спальних районах, у гаражних кооперативах, біля платних і безкоштовних стоянок.

Технічні характеристики ділянки для бізнесу автомийки самообслуговування

Для безперебійного, повноцінного функціонування комплексу і надання максимально можливого комплексу якісних послуг, ділянка повинна відповідати певним вимогам:

 • Площа: від 600 до 1500 м2 — залежить від кількості постів.
 • Форма: краще купувати місце під будівництво прямокутної форми. Це дозволить облаштувати зручні під'їзні шляхи, організувати зони для очікування і майданчики для протирання автомобілів.
 • Наявність комунікацій. Безпосередньо на ділянці або недалеко від неї повинні проходити інженерні комунікації — електрика, водопровід, каналізація. Доступність і простота підключення комплексу до них значно знизить ціну організації бізнесу мийки самообслуговування «під ключ».
 • Відстань від житлових зон, ЛЕП, озер, річок, багатоповерхових будівель. Відповідно до вимог нормативних документів, бізнес мийки самообслуговування повинен розташовуватися не ближче, ніж 100-150 м до цих об'єктів.

Сприятливі умови для відкриття бізнесу автомийки самообслуговування

Як організувати максимально рентабельний бізнес мийки самообслуговування

Зараз в Україні найбільш сприятливі умови, щоб організувати за доступною ціною бізнес мийки самообслуговування:

 • У зв'язку з пандемією коронавирусу урядом запроваджуються карантинні обмежувальні заходи, традиційні мийки практично не працюють. Тому в рази зріс попит на послугу самостійної мийки транспортних засобів.
 • Станом на 2020 рік частка бізнесу автомийок самообслуговування в Україні не перевищує 8%. Але це тимчасова і дуже сприятлива ситуація, щоб відкрити власну справу, оскільки прибуткову нішу скоро займуть великі інвестори.
 • Помити транспортний засіб на традиційній мийці значно дорожче, ніж на мийці самообслуговування. Тому послуга завжди затребувана серед приватних автовласників.
 • Зростання конкуренції та розвиток сфери стримуються економічними факторами. Але ситуація скоро зміниться. Потрібно встигнути зайняти цю нішу, поки на автомобільних мийках самообслуговування в міжсезоння шикуються черги.

Компанія «Lux Wash» пропонує комплексну послугу організації високорентабельного бізнесу автомийки самообслуговування в будь-якому місті України. Ми допомагаємо з вибором ділянок, консультуємо в процесі підготовки і отримання дозвільної документації. Наші фахівці будують, обладнають, упорядковують, запускають і обслуговують комплекси мийок самообслуговування.

При купівлі обладнання в нашій компанії, безкоштовно надається франшиза — можливість працювати під відомим в Україні та Європі брендом, якому довіряють мільйони автолюбителів. Партнери компанії отримують всі можливі інструменти для автоматичного функціонування, віддаленого управління бізнесом і контролю фінансів.

Ми надаємо детальний бізнес-план і консультуємо в процесі функціонування комплексів. Власникам залишається тільки грамотно вести і постійно розвивати бізнес мийки самообслуговування, напрацьовуючи базу клієнтів і постійно збільшуючи прибуток.

Хочете вигідно вкласти гроші в бізнес автомийки самообслуговування? У розділі «Контакти» вказані телефон і e-mail компанії. Напишіть нам або зв'яжіться з менеджерами компанії по телефону. Ми вислухаємо всі ваші побажання, підготуємо детальний план організації бізнесу і запропонуємо максимально вигідні умови співпраці.

Схожі статті: