Скільки коштує відкрити автомийку самообслуговування під ключ

Вартість відкриття автомийки самообслуговування під ключ

 

Щоб підрахувати, скільки коштує відкрити мийку самообслуговування, потрібно визначитися з оптимальною кількістю постів. Чим більше пунктів обслуговування автомобілів, тим дорожче обійдеться організація бізнесу. Але важливо враховувати, що більша кількість постів підвищить рентабельність комплексу, скоротить час окупності і збільшить дохід.

Кінцева ціна мийки самообслуговування під ключ залежить і від інших факторів. Наприклад, чи надаються додаткові послуги: на території комплексу діє кафе, встановлені автомати для розливу води, є можливість помити автомобіль рожевої піною і т. д.

Офіс компанії LuxWash

Типова ціна автомийки самообслуговування під ключ на 2, 5, 10 постів

Щоб підрахувати, скільки коштує відкрити мийку самообслуговування, потрібно визначити оптимальну кількість постів. У будь-якому випадку доведеться витратити певну суму на будівництво, організацію та обладнання комплексу. Ці витрати не залежать від кількості пунктів обслуговування транспортних засобів.

В середньому, ціна мийки самообслуговування під ключ може варіюватися в межах:

 • Від 5 211 € — бюджетний варіант з одним постом. Комплектація: пульт керування постом з нержавіючої сталі, купюроприймач, бак на 1000 л, 1 помпа високого тиску, тубус, пантограф, клапан високого тиску, шланг з пістолетом. Функції: подача води під тиском, активна піна, віск, пауза.
 • Від 5 532 € — стандартний варіант з одним боксом. Комплектація: пульт керування з нержавіючої сталі, купюроприймач, 1 помпа високого тиску, шланг з пістолетом і двома фіксаторами, клапан високого тиску, пантограф, захист пінного інжектора, 4 прищіпки і 2 тубуса, бак на 1000 л. Функції: активна піна, віск, пауза.
 • Від 7 390 € — варіант мийки самообслуговування «Стандартний +» з одним постом. Комплектація: пульт з нержавіючої сталі з купюро- і карткоприймачем, 2 помпи високого тиску, шланг з пістолетом і двома фіксаторами, 2 тубуса, 4 прищіпки, пантограф, обігрів боксу, датчик освітлення, 1 бак для води на 1000 л, 3 бака для хімії . Функції: очищення і подача води під тиском, активна піна, віск, пауза.
 • Від 9 466 € — варіант «Преміум» з одним постом. Комплектація: пульт керування постом з нержавіючої сталі з купюро- і карткоприймачем, 2 помпи високого тиску, шланг з пістолетом і 2 фіксатора, 2 тубуса, 4 прищіпки, системи ANTI-FROST, віддаленого доступу GPSM, ідентифікації персоналу, контролю та обліку, датчики відкриття дверей і освітлення, обігрів боксу, пантограф, бак на 1000 л. Функції: очищення зворотним осмосом і подача води під тиском, активна піна, сервісний режим, віск, тепла вода, пауза.
 • Від 12 735 € — варіант «VIP» з одним постом. Комплектація: бокс з нержавіючої сталі з купюро- і карткоприймачем, PayPass, 2 помпи високого тиску з системою захисту байпасів, шланг з пістолетом і двома фіксаторами, 2 тубуса, захист пінного інжектора, обігрів боксу, датчики відкриття дверей і освітлення, пантограф, системи контролю доступу GPSM, ідентифікації персоналу, контролю та обліку. Функції: очищення зворотним осмосом, подача холодної і гарячої води під тиском, активна піна, віск, чорніння коліс, виклик адміністратора, сервісний режим, рожева піна, пауза.

Пульт керування функціями посту мийки самообслуговування

Виходячи з вартості ділянки, будівництва та комплектації комплексу основним обладнанням і обраного варіанту, можна визначити приблизну ціну мийки самообслуговування під ключ з потрібною кількістю пунктів обслуговування.

Калькулятор відкриття автомийки самообслуговування під ключ «LuxWash»

Підрахувати скільки коштує відкрити мийку самообслуговування допоможе онлайн калькулятор «LuxWash». У ньому можна:

 • вказати бажаний варіант комплектації кожного посту;
 • вибрати пульти керування, функції і способи оплати послуг;
 • підібрати за потужністю і ціною насос/насоси високого тиску;
 • вибрати стандартні, додаткові послуги, відповідне обладнання комплексу;
 • підібрати за потужністю і ціною пилосмоки, вибрати аксесуари;
 • визначити вартість витратних матеріалів, будівництва комплексу та монтажу обладнання.

Склад з обладнанням для мийки самообслуговування

Виходячи з цих цифр, можна визначити кінцеву ціну мийки самообслуговування під ключ без урахування вартості ділянки, розробки проекту та отримання дозвільної документації.

Зверніть увагу, що ціни мийок самообслуговування вказані без урахування будівництва адміністративних будівель, під'їзних шляхів, ЛюксКафе, купівлі і монтажу основного і обладнання для надання додаткових услуг.

Ціна мийки самообслуговування під ключ залежить від вибору основного і додаткового устаткування

На те, скільки коштує відкрити мийку самообслуговування, впливає якість, функціональність, продуктивність, матеріали виготовлення основного обладнання комплексу:

 • пультів (боксів) керування постами з різними функціями і способами оплати;
 • помп високого тиску (продуктивність і кількість);
 • установок зворотного осмосу, фільтрів і систем для якісного очищення вихідної і відпрацьованої води;
 • електродвигунів, що забезпечують стабільну подачу води і миючих засобів;
 • датчиків контролю відкриття дверей, підсвічування, систем віддаленого доступу, контролю, очищення води та захисту обладнання;
 • шлангів, пістолетів і т. д.

Кінцева ціна мийки самообслуговування під ключ також розраховується виходячи з вартості будівництва об'єктів та монтажу обладнання для надання додаткових послуг:

 • ЛюксКафе — надання можливості поснідати, пообідати, повечеряти, випити філіжанку кави, чаю і купити необхідні продукти харчування значно підвищує престижність, рентабельність і прибутковість комплексу;
 • апаратів для розливу питної води;
 • установок для чорніння коліс, ефективної мийки автомобілів рожевою піною, покриття кузовів машин воском — досить затребувані серед автовласників послуги, які приносять стабільний додатковий дохід.

 

Скільки коштує відкрити мийку самообслуговування з урахуванням благоустрою території

На те, скільки коштує відкрити мийку самообслуговування, впливає обсяг робіт з благоустрою території комплексу:

 • будівництво, облаштування стоянки та під'їзних шляхів;
 • покриття території комплексу бруківкою;
 • озеленення ділянки та прилеглої території;
 • вивезення та утилізація будівельного сміття.

Кінцева ціна мийки самообслуговування під ключ залежить від багатьох чинників і розраховується в кожному випадку індивідуально.

Плануєте організувати власний високорентабельний бізнес і хочете дізнатися, скільки коштує відкрити мийку самообслуговування в вашому населеному пункті? У розділі «Контакти» вказані електронна адреса та телефон компанії. Зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом і надайте їм необхідну інформацію.

Фахівці розроблять детальний бізнес-план і запропонують максимально вигідні умови співпраці. Виходячи з ваших побажань і фінансових можливостей, менеджери компанії підберуть ефективне обладнання, підрахують кінцеву ціну мийки самообслуговування під ключ і визначать терміни реалізації проекту.

Схожі статті: