Автомийка самообслуговування «LuxWash»: секрети успіху в деталях

Мийка самообслуговування «LuxWash»: секрети успіху в деталях 

 

Грамотно спроектована і укомплектована якісним обладнанням мийка самообслуговування в Україні приносить постійний дохід власнику. Але щоб правильно організувати високорентабельний бізнес, потрібно докласти не тільки максимум зусиль. Необхідно провести маркетингові дослідження, скласти докладний бізнес-план і розібратися в характеристиках обладнання.

Детальний аналіз ринку і системний підхід при реалізації бізнес-ідеї мийки самообслуговування в Україні дозволять:

 • розробити бізнес-план — визначитися з вибором бренду, якому довіряють споживачі, оптимізувати процес надання та істотно знизити собівартість послуг;
 • побудувати мийку самообслуговування в Україні, що приносить дохід, укомплектувавши ефективним і надійним обладнанням, спроектувати і побудувати під'їзні шляхи, стоянки, зони для перетирання автомобілів, облагородити територію;
 • укомплектувати обладнанням для надання додаткових послуг;
 • підібрати або навчити персонал;
 • оптимізувати ремонт та обслуговування обладнання, налагодити безперебійне постачання якісної автохімії та аксесуарів;
 • розробити план розвитку комплексу і підібрати інструменти для віддаленого контролю, управління і автоматизації бізнесу;
 • сформувати конкурентну цінову політику і залучати нових клієнтів.

Це і є секрети успіху бізнесу — те, з чого потрібно почати, плануючи відкрити мийку самообслуговування.

Деталь №1: Вибір бренду, якому довіряють автолюбителі

«LuxWash» — популярний в Європі і Україні бренд, якому довіряють автолюбителі

Перше з чого потрібно почати планування мийки самообслуговування — вибрати популярний себе серед автолюбителів бренд. Якщо йому довіряють споживачі, то у вас будуть вишиковуватися черги з бажаючих помити свій транспортний засіб.

Як приклад можна привести популярні серед споживачів iPhone і німецькі автомобілі марки Mercedes. Чому вони користуються таким попитом? Відповідь лежить на поверхні — люди довіряють цим брендам.

Компанія «LuxWash» — відомий в Європі і один з найпопулярніших в Україні бренд. Про це свідчать цифри. Станом на січень 2021 роки нами:

 • побудовано, запущено і передано власникам більше 260 мийних комплексів;
 • здано в експлуатації і успішно функціонують близько 1000 активних постів;
 • будується 79 автомийок самообслуговування на 272 поста.

Хочете вигідно вкласти гроші і отримувати стабільний дохід, відкривши мийку самообслуговування в Україні? Ми готові поділитися з вами своїм успіхом — укомплектувати комплекс якісним обладнанням європейських виробників і безкоштовно надати франшизу — можливість працювати та розвиватися під відомим брендом «LuxWash».

Деталь №2: Системний підхід до реалізації бізнес-ідеї мийки самообслуговування в Україні

Не знаєте, як спланувати, створити і вести власну справу — з чого почати, щоб мийка самообслуговування в Україні приносила постійний дохід? Наш досвід і напрацьований роками підхід до проектування, будівництва, комплектації та налагодженню чіткої роботи комплексу дозволить систематизувати бізнес, який буде функціонувати як швейцарський годинник.

Всім відомий приклад всесвітньої мережі Google. Завдяки системній роботі їм вдається на високому рівні обслуговувати клієнтів по всьому світу. Ми аналогічно організуємо роботу прибуткової в Україні мийки самообслуговування. Всі етапи, починаючи від закупівлі витратних матеріалів і закінчуючи кінцевою послугою, будуть максимально налагоджені. Це дозволить знизити собівартість, скоротити час надання та максимально підвищити якість і рентабельність кожної послуги.

На відміну від інших компаній у нас є прописані виходячи з багаторічного досвіду бізнес-процеси, процедури і правила функціонування комплексів. Такий підхід дозволяє вивести бізнес на новий рівень якості.

Ми втілимо Вашу бізнес-ідею мийки самообслуговування в Україні в реальність. Вам залишиться тільки контролювати і постійно розвивати власну справу, збільшуючи дохід комплексу за рахунок залучення нових клієнтів і надання якісних послуг.

Деталь №3: Вибір обладнання для мийки самообслуговування — важливий фактор успішності бізнесу

Власний склад надійного обладнання і якісної автомобільної хімії компанії

Щоб побудувати в Україні мийку самообслуговування що приносить постійний дохід, важливо підібрати якісне обладнання. Воно повинно володіти певними характеристиками, бути надійним, ефективним, простим в ремонті і обслуговуванні. Для цього будуть потрібні знання і досвід. Якщо їх немає — помилки можуть коштувати дорого. Це призведе до зайвих витрати, значно збільшить термін окупності і знизить рентабельність бізнесу.

Надаючи комплексну послугу реалізації бізнес-ідеї мийки самообслуговування в Україні, компанія «LuxWash» комплектує комплекси максимально надійним, ефективним, простим в ремонті і обслуговуванні обладнанням провідних європейських і світових компаній:

 • насосами високого тиску;
 • пультами керування з нержавіючої сталі з різними варіантами оплати;
 • обладнанням для систем автоматизації, контролю, обліку, сигналізації, освітлення, віддаленого доступу;
 • баками для води і хімії, пістолетами та іншим обладнанням для комплектації постів;
 • системами підготовки та очищення відпрацьованої води.

Обладнання, що постачається компанією дозволяє збільшувати дохід на мийці самообслуговування в Україні за рахунок економії енергоресурсів, зниження витрат на ремонт і обслуговування. Подібні нюанси можуть як підвищити, так і знизити вартість послуг в межах 10-15%. Це може істотно вплинути на конкурентоспроможність Вашого бізнесу.

На обладнання, аксесуари і витратні матеріали надається гарантія якості. При цьому ми беремо на себе всі клопоти по обслуговуванню і підготовці комплексів до експлуатації взимку.

Деталь №4: Можливість ефективно керувати бізнесом і контролювати роботу комплексу

Ми надаємо власникам бізнесу можливість віддалено керувати і контролювати роботу мийки самообслуговування

Щоб отримувати постійний дохід від мийки самообслуговування в Україні, важливо контролювати всі процеси і оперативно керувати роботою комплексу. Для цього фахівцями нашої компанії розроблені системи відеоспостереження та віддалений кабінет керування автомийним комплексом, за допомогою яких можна:

 • контролювати роботу персоналу, параметри і конфігурації налаштувань обладнання;
 • налаштовувати і коригувати алгоритми роботи пультів керування постами;
 • змінювати ціни, умови акцій і надання бонусів;
 • отримувати сповіщення про збої в роботі обладнання або поломки вузлів і деталей;
 • контролювати періодичність використання обладнання, витрати хімії і дохід комплексу;
 • виключити можливість несумлінного ставлення до роботи і розкрадань з боку обслуговуючого персоналу.

Деталь №5: Надійний партнер, зацікавлений в успішності бізнесу

Надаючи франшизу — ділячись своїм ім'ям, досвідом і репутацією, компанія «LuxWash» зацікавлена, щоб кожна побудована в Україні мийка самообслуговування приносила максимальний дохід своїм власникам. Це наш спільний з партнерами бізнес. Адже Ваші успіхи і невдачі автоматично пов'язані з нашим ім'ям. Ми зацікавлені у Вашому успіху, тому:

 • допомагаємо підібрати відповідну за площею і вигідну в плані розташування ділянку, яка буде постійно залучати потік нових клієнтів;
 • консультуємо в процесі розробки проекту і отримання дозвільної документації;
 • виходячи з потреб замовника і умов експлуатації, підбираємо максимально економічне, продуктивне та надійне обладнання і обслуговуємо його;
 • аналізуємо потреби клієнтів, пропонуючи максимальний комплекс додаткових послуг що приносять істотний дохід
 • здійснюємо інформаційну підтримку, консультуємо і допомагаємо постійно розвивати бізнес.

Деталь №6: Висококваліфікований персонал

Наша компанія навчає операторів комплексів і підвищує кваліфікацію персоналу

Реалізація бізнес-ідеї мийки самообслуговування в Україні неможлива без досвідченого обслуговуючого персоналу. Нами розроблені спеціальна програма навчання і тренінги для підвищення кваліфікації операторів комплексів. Ми готуємо фахівців, здатних швидко вирішувати будь-які питання і проблеми:

 • своєчасно обслуговувати і усувати несправності систем і устаткування;
 • якісно обслуговувати клієнтів, надаючи можливість скористатися додатковими послугами;
 • вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з функціонуванням мийки самообслуговування.

Деталь №7: Благоустрій території та надання додаткових послуг збільшують дохід

Плануючи з чого почати мийку самообслуговування, наші фахівці детально розробляють план благоустрою території комплексу. Під'їзні шляхи, стоянки і зони для перетирання автомобілів проектуються так, щоб це було максимально зручно клієнтам.

Залежно від місця розташування, площі ділянки, потоку і потреб цільових клієнтів, ми визначаємо доцільність і пропонуємо власникам комплексів обладнання для надання додаткових послуг:

 • якісної мийки автомобілів рожевої піною;
 • покриття кузовів воском для надійного захисту лакофарбового покриття;
 • чорніння коліс автомобілів;
 • встановлюємо пилосмоки та автомати для продажу питної води;
 • будуємо, комплектуємо необхідним обладнанням і запускаємо Люкс Кафе для реалізації продуктів харчування, напоїв і відпочинку автолюбителів.

Благоустрій і оптимізація території скорочують час і підвищують зручність мийки автомобілів. Це дозволяє утримувати постійних і залучати нових клієнтів. Надання максимального комплексу додаткових послуг значно збільшує дохід і підвищує рентабельність автомийки самообслуговування.

Деталь №8: Правильна цінова політика, акції та бонуси — запорука успішності бізнесу

При правильній ціновій політиці на автомийках шикуються черги клієнтів

Якщо надавати максимальний комплекс послуг і грамотно сформувати ціни на них, то мийка самообслуговування в Україні буде приносити максимальний прибуток. Це дозволить на старті обійти всіх конкурентів. І, навпаки, якщо необгрунтовано завищити або занизити вартість послуг, це відлякає клієнтів. Відповідно, знизиться дохід комплексу.

Фахівці компанії «LuxWash» надають рекомендації та допомагають партнерам:

 • сформувати на старті конкурентні ціни для входження на ринок;
 • скласти подальшу стратегію конкурентного ціноутворення;
 • розробляти акції і бонусні програми, які залучають нових клієнтів і суттєво підвищують дохід.

Системний і продуманий підхід в ціноутворенні дозволяє в найкоротші терміни вивести бізнес на окупність і постійно збільшувати прибуток.

Висновки

Щоб мийка самообслуговування в Україні приносила постійний дохід, потрібен системний підхід в організації бізнесу. Це досить складний процес, помилки в якому неприпустимі. Буде потрібно:

 • вибрати бренд — партнера, якому довіряють автолюбителі;
 • грамотно спроектувати комплекс, укомплектувавши ефективним, надійним і продуктивним обладнанням;
 • підібрати інструменти для ефективного ведення та контролю бізнесу;
 • підготувати персонал;
 • оптимізувати територію автомийки самообслуговування і надати максимально можливий комплекс додаткових послуг;
 • проводити конкурентну цінову політику, акції та надавати бонуси.

Щоб мийка самообслуговування в Україні швидко окупилася і приносила постійний дохід, вона повинна бути «LuxWash»!

Хочете розпочати власну справу, грамотно організувавши і максимально автоматизувавши бізнес? У розділі «Контакти» вказані телефонний номер і електронна адреса нашої компанії. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми розробимо детальний бізнес-план з урахуванням факторів що впливають на успішність бізнесу автомийки самообслуговування у Вашому регіоні, місті чи населеному пункті і запропонуємо взаємовигідні умови співпраці.

Схожі статті: