Каркас автомийки самообслуговування LuxWash

Каркас автомийки самообслуговування LuxWash

Автомобільна мийка самообслуговування — це  високорентабельний бізнес, що приносить постійний дохід власнику автомийки. Каркас автомийки є основим елементом в будівництві мийок самообслуговування.

Вибір каркасу автомийки самообслуговування LuxWash

Невід’ємною складовою мийок самообслуговування  компанії LuxWash є каркас. Каркасне будівництво на сьогодні вважається найсучаснішою формою будування автомийок. Причиною цьому являється плюси даної технології. При збереженні технології виробництва каркас є якісним і довговічним. Перед тим як каркас попадає на будівництво він проходить декілька етапів.Схема рендер каркасу автомийки самообслуговування LuxWash

Етапи виготовлення каркасів для автомийки самообслуговування LuxWash

Перший етап. Пошук, моніторинг цін і закупка матеріалу. 

Наші фахівці ретельно перевіряють увесь ринок України для того, щоб знайти  якісний метал за доступною ціною. Після цього ми його закуповуємо і доставляємо вантажівками на виробничі площі компанії LuxWash.

Другий етап.  Металообробка чорного металу

Чорний метал попадає в цех металообробки, де наші спеціалісти перетворюють його в готовий виріб. Метал проходить етапи: чистку, обрізки, зварювання, вигинання деяких елементів. Готові конструкції очікують прибуття вантажного автомобіля і відвантаження на будівельні майданчики ваших автомийок.

Третій етап. Цинкування металу.

Наші партнери забирають готові конструкції на цинкування. Спочатку метал очищають від іржі, потім він попадає в ванни з розплавленим цинком. Елементи каркасу заглиблюють в ванни з гарячим цинком  при температурі 450-480 °C. Цей вид цинкування характеризується найбільшими захисними властивостями. Після цинкування каркас попадає на ваші виробничі площі.

Четвертий етап. Транспортування і монтаж каркасу

Як тільки каркас доставляють на об’єкт, фахівці компанії «Lux Wash» встановлюють каркас  згідно з розробленим планом. Увесь каркас виготовлений на болтових з’єднаннях, що дає можливість швидко і без проблем замінити один з елементів конструкції. Уявимо що в одну з колон врізався автомобіль, наша компанія без проблем і якнайшвидше може якісно замінити колону. При заміні елементу мийка буде функціонувати, тим самим власник автомийки не втрачає дохід.

Автомийка самообслуговування LuxWash в ночі

Основні переваги каркасу компанії LuxWash

Власне виробництво.

Компанія LuxWash усі металоконструкції виробляє на власних виробничих площах. Ми замовляємо сировину, в нашому випадку металопрофіль, листи металу, після цього наші фахівці створюють готовий до монтажу виріб.

Найдоступніша ціна в Україні.

LuxWash займає лідируюче місце серед мийок самообслуговування. Наша компанія пропонує якісні та надійні мийки за найдоступнішою ціною в Україні та за її межами.

Цинкування 100 мікрон.

Завдяки цинкуванню в 100 мікрон. Метал має високі антикорозійні властивості, що забезпечу максимальний захист каркасу від навколишніх реагентів.

Повністю зібраний на болтових з’єднаннях.

Основною перевагою такого каркасу є простота заміни елементів. Болтові з’єднання дають змогу у будь який момент замінити пошкоджений елемент каркасу.

10 років гарантії.

LuxWash гарантує довготривалий термін експлуатації усіх елементів каркасу. Уразі корозії наша компанія замінить цей елемент каркасу на новий, без зупинки роботи автомийки.

Зацікавила наша пропозиція? Хочете дізнатися характеристики, ціни на обладнання для мийки самообслуговування і умови співпраці з нашою компанією? У розділі «Контакти» Ви знайдете телефонний номер і e-mail компанії. Напишіть, передзвоніть нам або залиште заявку на консультацію фахівця через відповідну форму. Наші менеджери зв'яжуться з вами, нададуть всю необхідну інформацію і проконсультують ї будь-яких питань.

 

 

Схожі статті: