Власні цехи зварювання і складання устаткування для автомийок самообслуговування компанії «LuxWash» — гарантія якості і надійності конструкцій, вузлів і деталей. Цілодобова сервісна служба для інформаційної та консультаційної підтримки партнерів.

Власні цехи зварювання і складання устаткування для автомийок самообслуговування компанії «LuxWash»

 

Компанія «LuxWash» допомагає своїм клієнтам відкрити власний високорентабельний бізнес. Ми надаємо максимальну консультаційну підтримку в процесі проєктування безконтактних автомийок, вибору ділянок і отримання дозвільної документації. Будуємо комплекси, монтуємо, підключаємо і обслуговуємо обладнання для автомийки самообслуговування.

Для кожного з партнерів індивідуально розробляється бізнес-план функціонування комплексу з урахуванням місця розташування і затребуваності пропонованих послуг. Ми надаємо цілодобову інформаційну та консультаційну підтримку, допомагаємо розширювати комплекси для збільшення прибутку. Обслуговуємо і готуємо обладнання для автомийки самообслуговування до роботи в літній і зимовий періоди. Постачаємо рем комплекти, аксесуари і ефективну хімію за гуртовими цінами.

Переваги співпраці з компанією «LuxWash»

Після обговорення всіх деталей з клієнтом і підписання договору про співпрацю, ми допомагаємо вибрати оптимальну ділянку і консультуємо в процесі підготовки проєкту комплексу. Маркетологи компанії розробляють детальний бізнес-план функціонування автомобільної мийки, ґрунтуючись на багаторічному досвіді нашої компанії і партнерів. Після цього ми:

Підбираємо найбільш ефективне, економічне і надійне обладнання

Склад компанії з готовим обладнанням для автомийок

На всіх побудованих нами комплексах встановлюється брендове обладнання відомих європейських і світових виробників:

 • надійні і потужні електромотори італійського концерну «Nicolini»;
 • демпфери, редуктори і насоси високого тиску компаній «CAT», «UDOR», «COMET», «INTERPUMP», «Annovi Reverberi», «Hawk»;
 • надійні списи, пістолети і регулятори тиску (байпаси) італійського виробника «Tecomec», «PA», «R + M» (Німеччина);
 • шланги низького, високого тиску, розпилювальні, швидкознімні форсунки і запірна арматура;
 • потужні 2-х і 3-х турбінні пилососи та витратні матеріали для їх обслуговування;
 • надійні дозувальні насоси і манометри;
 • функціональні пульти управління з максимальним набором функцій і різними способами прийняття оплати;
 • пантографи, піно інжектори, рем комплекти і аксесуари для ремонту та обслуговування обладнання.

Крім пропонованого за доступною ціною обладнання для автомийки самообслуговування ми постачаємо надійний і зручний захисний одяг для персоналу комплексів. Забезпечуємо автомийки наших партнерів витратними матеріалами та ефективною автохімією за гуртовими цінами. На все обладнання, послуги, витратні матеріали, аксесуари та автомобільну хімію надається гарантія якості.

Надаємо франшизу — можливість працювати під відомим і популярним серед автолюбителів брендом

Після придбання обладнання в нашій компанії, всі партнери отримують можливість швидкого і простого старту бізнесу без істотних вкладень в рекламу. Їм надається безплатна франшиза компанії «LuxWash». Бренд широко відомий в Європі та Україні. Нам довіряють автолюбителі, тому у Вас не буде проблем з клієнтами.

Гарантуємо високу рентабельність бізнесу

В процесі проєктування і будівництва комплексу автомобільної мийки ми:

 • проводимо маркетингові дослідження — визначаємо попит, формуємо перелік послуг, що приносять постійний прибуток (в тому числі і додаткових);
 • підбираємо ефективне обладнання для автомийки самообслуговування з запасом потужності, що дозволяє в майбутньому розвивати комплекс без додаткових витрат на переобладнання;
 • оптимізуємо територію автомобільної мийки (облаштовуємо під'їзні шляхи, стоянки, місця для перетирання кузовів автомобілів, розбиваємо і облагороджуємо клумби, газони, зелені насадження) для зручності клієнтів;
 • оптимізуємо всі процеси, щоб максимально знизити собівартість послуг;
 • допомагаємо підібрати та підготувати персонал, надаємо ефективні інструменти для автоматизації, віддаленого керування і контролю бізнесу;
 • допомагаємо партнерам залучати нових клієнтів і формувати конкурентну цінову політику.

Такий підхід — гарантія високої рентабельності бізнесу — можливість розвивати автомобільну мийку в майбутньому, постійно збільшуючи прибуток.

Будуємо каркаси технічних приміщень, постів з якісних, довговічних матеріалів

Нарізка металевих елементів конструкції каркаса для автомобільної мийки

В процесі проєктування з партнерами узгоджуються матеріали будівництва каркасів технічних приміщень і постів автомобільної мийки. Після вибору замовником, всі матеріали піддаються якісній антикорозійній обробці. Це гарантує надійність і тривалий термін експлуатації конструкцій.

Власні цехи зварювання, збирання та склади з обладнанням

Власний цех зварювання металевих елементів і конструкцій

Компанією налагоджено зварювальне виробництво всіх металевих вузлів і деталей у власних цехах. Наші фахівці виїжджають на ділянки, проводять всі необхідні заміри, після чого виготовляють комплекти каркасів, доставляють і збирають їх на об'єктах замовників.

Все обладнання для автомийки збирається кваліфікованими фахівцями в цехах компанії. Це дозволяє нам стандартизувати, налагоджувати для максимально ефективної роботи обладнання, контролювати всі процеси і гарантувати високу якість вузлів і деталей.

Цех для складання устаткування для автомийки

Частина виробничих площ компанії — склади з обладнанням, аксесуарами, витратними матеріалами та автохімією. Тому немає потреби замовляти постачання з-за кордону і довго чекати необхідних вузлів і деталей. Всі запчастини завжди в наявності. Це дозволяє нам оперативно постачати все необхідне обладнання для автомийки самообслуговування партнерам, проводити його модернізацію, ремонт або обслуговування.

Сервісна служба компанії «LuxWash»

Для надання консультативної, інформаційної підтримки та оперативного реагування на різні позаштатні ситуації компанією створена сервісна служба підтримки партнерів. Наші фахівці 24 години на добу 7 днів на тиждень готові:

 • надати необхідну інформацію і проконсультувати з будь-яких питань;
 • оперативно виїхати на об'єкт, провести ремонт та обслуговування обладнання автомийки самообслуговування клієнта;
 • швидко доставити, встановити, налагодити і запустити обладнання в будь-якому місті України;
 • допомогти максимально автоматизувати, оптимізувати всі процеси, розробити стратегію розширення комплексу і розвитку бізнесу.

Зацікавила наша пропозиція? Хочете дізнатися характеристики, ціни на обладнання для мийки самообслуговування і умови співпраці з нашою компанією? У розділі «Контакти» Ви знайдете телефонний номер і e-mail компанії. Напишіть, передзвоніть нам або залиште заявку на консультацію фахівця через відповідну форму. Наші менеджери зв'яжуться з вами, нададуть всю необхідну інформацію і проконсультують з будь-яких питань.

Схожі статті: