Монтаж мийки самообслуговування: створення, встановлення каркасу технічної кімнати і постів, монтаж обладнання

Монтаж автомийки самообслуговування: створення, встановлення каркасу технічної кімнати та постів, монтаж обладнання

 

Компанія «LuxWash» проєктує і здійснює монтаж мийки самообслуговування відповідно до вимог розробленого проєкту комплексу. Ми готуємо всі необхідні деталі й зварюємо вузли безпосередньо у своїх цехах. Після цього доставляємо готовий комплект на об'єкт і збираємо каркас мийки самообслуговування для подальшої обробки і монтажу устаткування.

Етапи створення каркасу і монтажу мийки самообслуговування

Перед тим як здійснювати монтаж мийки самообслуговування проводиться комплекс підготовчих робіт — створюється і заливається чистовим бетоном підстава технічної кімнати та майданчиків постів. Після цього монтується технічна кімната, проводяться всі необхідні виміри і узгоджуються матеріали для монтажу мийних постів комплексу.

Як створюється каркас мийки самообслуговування

Металевий каркас посту автомобільної мийки самообслуговування

Після узгодження з партнером компанії матеріалів, з яких буде виготовлятися каркас мийки самообслуговування, закуповується обраний метал і передається на гаряче цинкування. Матеріал для виготовлення деталей і вузлів майбутнього каркасу (сталь, залізо) обробляється при температурі + 460°C в спеціальних ваннах з розплавленими цинком.

Вступаючи в реакцію з киснем, під впливом атмосфери, цинк формує на поверхні металу шар оксиду цинку. В процесі реакції цього шару з діоксидом вуглецю метал покривається твердим карбонатом цинку, який перешкоджає корозії металу.

На наступному етапі матеріали передаються в інженерно-зварювальний цех, де і створюється каркас мийки самообслуговування відповідно до вимог затвердженого замовником проєкту.

Монтаж каркаса мийки самообслуговування:

  • металевий каркас мийки самообслуговування зварюється відповідно до заздалегідь визначених розмірів у власному цеху зварювання компанії;
  • деталі та вузли доставляються на об'єкт замовника транспортом компанії, шляхом скручування болтами монтується каркас постів (при необхідності — інших технічних приміщень і конструкцій для надання додаткових послуг);
  • встановлюються перегородки між постами, облаштовується дах комплексу;
  • на завершальному етапі каркас технічної кімнати та мийки самообслуговування зашивається екобондом.

При монтажі мийки самообслуговування в уже наявних будівлях порядок робіт і матеріали обробки узгоджуються окремо з кожним замовником, виходячи з конструктивних особливостей об'єктів і побажань власників комплексів.

Устаткування для монтажу мийки самообслуговування

Устаткування поста автомобільної мийки самообслуговування

На всіх комплексах в процесі монтажу мийок самообслуговування компанією «LuxWash» встановлює виключно якісне та надійне обладнання відомих світових і європейських компаній і власного виробництва:

  • обладнання для подачі і циркуляції води італійських компаній «Hawk» i «Pedrollo»;
  • пульти управління мийками з максимальним набором функцій і різними способами прийняття оплати;
  • ефективні системи зворотного осмосу для якісної комплексної підготовки води;
  • готові рішення для ефективного очищення відпрацьованої води для повторного використання, відведення в каналізацію або скидання на ґрунт або у водойми.

Всі вузли, деталі брендових виробників і обладнання компанії «LuxWash» збираються і виготовляються в Україні. Монтаж і обслуговування здійснюються нашими фахівцями безпосередньо на автомобільних мийках.

Ми також постачаємо за гуртовими цінами якісну автохімію для ефективної мийки автомобілів і безперервного функціонування комплексів.

Сервісна служба «LuxWash»

Автомобільна мийка самообслуговування: металевий каркас, обшитий екобондом

Нами створено сервісний підрозділ. Консультанти компанії в режимі 24/7 надають кваліфіковану підтримку з питань ремонту, обслуговування або коригування роботи обладнання. При необхідності, наші фахівці оперативно виїжджають на об'єкти партнерів і проводять ремонт, обслуговування або налагодження обладнання.

Звернувшись в компанію «LuxWash», замовник послуги і наш майбутній партнер отримає детально спроєктований і повністю побудований «під ключ» комплекс. Ми проконсультуємо в процесі підготовки всієї необхідної документації. Виготовимо каркас і проведемо монтаж мийки самообслуговування, підібравши, встановивши і налагодивши найбільш ефективне обладнання. Компанія візьме на себе безперебійне постачання якісних витратних матеріалів, ремонт та обслуговування обладнання і надасть кваліфіковану цілодобово консультаційну підтримку в процесі функціонування і розвитку бізнесу.

Схожі статті: