Вибір партнера для будівництва автомийки самообслуговування: з чого почати, щоб досягти успіху в бізнесі

Вибір партнера для будівництва мийки самообслуговування: з чого почати, щоб досягти успіху в бізнесі

 

Є кілька рекомендацій, з чого почати, щоб автомийка самообслуговування приносила постійний дохід. І найважливіша з них — вибір надійного партнера для будівництва, обладнання та обслуговування комплексу. У цьому матеріалі ми детально розпишемо, на що потрібно звертати увагу при виборі підрядника будівництва автомийки та як досягти успіху в бізнесі, завчасно передбачивши всі важливі організаційні моменти.

Ключове завдання інвестора — вибір надійного партнера

Вирішивши вигідно вкласти гроші, інвестори часто не знають, з чого почати, щоб автомийка самообслуговування функціонувала максимально ефективно. Є кілька порад, як досягти успіху в бізнесі, щоб він постійно розвивався і приносив стабільний дохід. Всі вони стосуються вибору надійного партнера, який збудує і укомплектує надійним, ефективним обладнанням комплекс «під ключ».

Вибір партнера виходячи з популярності бренду серед цільової аудиторії (майбутніх клієнтів)

Популярність бренду серед потенційних партнерів і цільової аудиторії

Солідний досвід і перевірені часом маркетингові інструменти компанії «LuxWash» — гарантія вигідного інвестування коштів. Ми не тільки створюємо готовий бізнес «під ключ», ми знаємо, з чого почати, щоб автомийка стала високоприбутковою власною справою і як досягти успіху на цьому ринку що стрімко розвивається.

Про популярність нашої компанії серед інвесторів і довіру автолюбителів до бренду «LuxWash» свідчать кілька фактів:

 1. З моменту заснування компанії (станом на вересень 2021 року) нами побудовано, обладнано і здано в експлуатацію 317 комплексів. Загальна кількість постів мийок самообслуговування — 1227. Всі вони успішно функціонують і приносять стабільний прибуток своїм власникам.
 2. За результатами видачі пошукового гіганта Google, наша компанія знаходиться на першому місці в Україні за відповідними запитами. Це свідчить про довіру до бренду з боку потенційних інвесторів і автолюбителів.
 3. При проектуванні, будівництві і комплектації кожної автомобільної мийки ми детально продумуємо план розміщення технічних і адміністративних будівель, розташування стоянок, під'їзних шляхів. Підбираємо найбільш ефективне і надійне обладнання відповідно до умов експлуатації. Розробляємо і пропонуємо власникам автомийок максимальний перелік додаткових послуг, що значно збільшують прибуток.

Завдяки вибору найбільш привабливих ділянок, зваженому підходу до проектування, дотриманню вимог технологій на всіх етапах будівництва та обладнання, жодна з побудованих нами автомийок самообслуговування не закрилася. Всі комплекси успішно функціонують і приносять стабільний прибуток своїм власникам.

Наявність бізнес-плану, стратегії підвищення рентабельності та розвитку комплексу

Якісне обладнання постів, яке гарантуватиме високу рентабельність бізнесу

З кожним партнером ми індивідуально обговорюємо його потреби. Уточнюємо побажання до місця розташування комплексу, кількості постів мийки самообслуговування, комплексу основних і додаткових послуг. На основі цієї інформації маркетологами компанії розробляється детальний бізнес-план, в якому прописуються рекомендації:

 • з вибору місця розташування, площі ділянки і наявності інженерних комунікацій;
 • як підібрати ефективне, надійне обладнання і максимально автоматизувати всі процеси;
 • з розробки рекламної стратегії для залучення нових клієнтів;
 • як визначитися з переліком додаткових послуг, які будуть приносити додатковий прибуток;
 • з формування конкурентної цінової політики.

Маркетологи компанії також розробляють стратегію розширення бізнесу і збільшення прибутку комплексу. Ми надаємо цілодобову інформаційну підтримку своїм партнерам, безкоштовно пропонуємо ефективні інструменти для управління і контролю роботи автомобільних мийок самообслуговування.

Кількість реалізованих компанією і успішно функціонуючих об'єктів

Карта побудованих компанією для своїх партнерів автомобільних мийок самообслуговування

Перше, з чого потрібно почати пошук партнера для будівництва автомийки — поцікавитися кількістю побудованих компанією і успішно функціонуючих комплексів. Важливо також відвідати кілька мийок самообслуговування, поспілкуватися з їх власниками, почути відгуки про співпрацю з компанією-партнером. Це дозволить вибрати дійсно надійного підрядника будівництва комплексу.

Про результати успішного партнерства з компанією «LuxWash» станом на вересень 2021 року свідчать наступні цифри:

 • на території України нами побудовано та успішно функціонують 317 мийних комплексів;
 • загальна кількість запущених активних мийних постів — 1227;
 • зараз закінчується будівництво 109 автомийок самообслуговування, загальна кількість постів — 404.

На стадії проектування і підготовки пакетів дозвільної документації зараз знаходяться ще кілька проектів, які ми готові реалізувати в різних регіонах країни.

Аналіз застосовуваних технологій і обладнання

Власний склад компанії з обладнанням для автомобільних мийок самообслуговування

Важлива рекомендація, як досягти успіху в бізнесі побудувавши автомийку самообслуговування — звернути увагу при виборі партнера на застосовувані при будівництві і комплектації комплексів технології та обладнання. Впровадження інноваційних розробок і застосування надійного брендового обладнання дозволять:

 • автоматизувати роботу автомийки;
 • оптимізувати всі процеси, знизивши споживання енергії, води, автохімії, тим самим скоротивши витрати на ведення бізнесу;
 • скоротити середній час надання послуги і збільшити пропускну здатність мийки;
 • ефективно керувати роботою і контролювати функціонування бізнесу;
 • виключити ризик зупинки комплексу.

Все це — гарантія ефективної роботи і рентабельності бізнесу, який буде приносити своїм власникам постійний прибуток.

Наявність власних виробничих площ, складів, сервісна підтримка

Центр сервісної підтримки партнерів з обладнанням

Ще одна важлива порада, як досягти успіху, побудувавши автомийку — вибрати партнера з налагодженим виробництвом і розвиненою інфраструктурою:

 • виробничими приміщеннями і потужностями — свідоцтво того, що компанія є виробником обладнання;
 • власними складами — гарантія наявності потрібних вузлів і деталей в разі, якщо буде потрібен їх ремонт або заміна;
 • парком автотранспорту — для оперативної доставки будматеріалів, металоконструкцій і обладнання на об'єкти замовників.

Пропоноване нами устаткування для автомийок самообслуговування збирається з імпортних комплектуючих відомих європейських і світових виробників у власних цехах. Металеві елементи адміністративних, технічних приміщень і постів піддаються антикорозійній обробці. Конструкції зварюються і готуються до монтажу у власному зварювальному цеху компанії. На всі металеві елементи та обладнання надається гарантія якості.

Компанією «LuxWash» створена цілодобова служба підтримки партнерів. Наші консультанти готові за запитом надати будь-яку інформацію, що стосується вибору, ремонту або обслуговування обладнання. При виникненні позаштатних ситуацій, фахівці сервісної служби готові виїхати на об'єкт, оперативно усунути всі несправності, замінити або налагодити обладнання комплексу.

Маркетингова підтримка партнерів для виведення автомийок на рентабельність

Ще одна рекомендація, з чого почати проектування і будівництво автомийки та як досягти успіху в цьому бізнесі — вибрати компанію, якою надається маркетингова підтримка партнерів. Розроблена маркетологами стратегія функціонування і розвитку комплексу дозволить:

 • розробити ефективну рекламну кампанію, акції та бонусні програми для залучення клієнтів;
 • сформувати конкурентну і доступну для автолюбителів цінову політику;
 • розвивати бізнес, модернізуючи комплекс і розширюючи перелік надаваних основних і додаткових послуг;
 • впроваджувати ефективні рішення і інструменти для оптимізації та автоматизації всіх процесів, контролю і керування автомийкою самообслуговування.

Це дозволить максимально скоротити терміни повернення інвестицій і постійно збільшувати прибуток комплексу.

Хочете дізнатися більше, з чого потрібно почати будівництво автомийки та як досягти успіху в цьому високорентабельному і перспективному бізнесі? Надішліть заявку на консультацію через форму зворотного зв'язку на сайті, зателефонуйте нам або напишіть на вказану в розділі «Контакти» електронну пошту. Наші менеджери зв'яжуться з Вами, нададуть всю необхідну інформацію і проконсультують з будь-яких питань.

Схожі статті: