Маркетингова підтримка клієнтів «LuxWash»

Маркетингова підтримка клієнтів «Luxwash»

 

За більш ніж 15 років своєї діяльності компанія «Luxwash» міцно зайняла провідні позиції на ринку комплектації та будівництва мийних комплексів «під ключ» в Україні. Нами розроблена й успішно впроваджується власна стратегія автоматизації, оптимізації бізнесу та маркетингу автомийок самообслуговування, що дозволяє:

 • скорочувати терміни повернення інвестицій і гарантувати максимальну рентабельність бізнесу;
 • розробляти ефективну стратегію реклами мийних комплексів для залучення нових клієнтів;
 • формувати конкурентні і привабливі для автолюбителів ціни на автомийці самообслуговування;
 • постійно розширювати комплекси та перелік послуг, що надаються, істотно збільшуючи прибуток;
 • пропонувати ефективні рішення для автоматизації, оптимізації, управління та контролю бізнесу власниками.

Гарантія високої рентабельності бізнесу

Щоб забезпечити максимальну рентабельність автомийки самообслуговування, ми:

 • консультуємо майбутніх власників комплексів в процесі вибору оптимальних в плані розташування, площі та ціни ділянок;
 • проводимо грамотний маркетинг автомийок самообслуговування — визначаємо оптимальний перелік і перспективність основних і додаткових послуг, що приносять максимальний прибуток;
 • підбираємо ефективне і економічне устаткування з певним запасом потужності — для розширення комплексів в майбутньому без додаткових витрат на модернізацію;
 • проводимо аналіз конкурентів і попиту на послуги для формування привабливої для клієнтів ціни на автомийці самообслуговування партнера;
 • якісно обслуговуємо обладнання, що виключає ризик простоїв комплексів і втрати прибутку;
 • без затримок постачаємо клієнтам безпечну та ефективну автохімію за гуртовими цінами.

Все це в комплексі гарантує високу рентабельність бізнесу, дозволяє в майбутньому модернізувати та розширювати комплекси автомийок, постійно збільшуючи дохід.

Безплатна франшиза компанії «Luxwash»

Після придбання устаткування в нашій компанії клієнт отримує можливість легкого і швидкого старту без витрат на рекламу мийки самообслуговування — партнеру надається безплатна франшиза «Luxwash». Це відомий і популярний в Європі та нашій країні бренд. Тільки в Україні станом на 2021 рік нами побудовано близько 350 мийних комплексів. Нам довіряють автолюбителі, тому Ви не будете відчувати нестачі в клієнтах.

Розробка індивідуального дизайну та логотипу комплексу

Залежно від місця розташування, загальної архітектури міста, району, населеного пункту фахівцями компанії розробляється оригінальний дизайн кожного комплексу:

 • підбираються максимально якісні матеріали для будівництва і привабливі кольори для оформлення фасадів автомийок;
 • створюються оригінальні конструкції технічних приміщень і постів для візуальної привабливості автомобільних мийок і максимальної зручності клієнтів;
 • проєктуватися і встановлюється основне і додаткове освітлення автомийок;
 • адаптується відповідно до дизайну комплексу логотип компанії «Luxwash» або створюється власна оригінальна вивіска;
 • розробляється і реалізується проєкт облагороджування території — облаштовуються під'їзні шляхи, стоянки, місця для перетирання кузовів автомобілів, розбиваються клумби, зелені газони.

Всебічна допомога у формуванні конкурентної цінової політики

Маркетингова підтримка і допомога у формуванні цінової політики

Маркетологи компанії допомагають сформувати ціни на автомийці самообслуговування, враховуючи:

 • наявність або відсутність і цінову політику конкурентів;
 • розмір інвестицій в бізнес (щоб вийти на рентабельність протягом 2-2,5 років);
 • пропускну здатність комплексів і розмір середнього чека;
 • затребуваність послуг, кількість і платоспроможність клієнтів.

Паралельно ми пропонуємо рішення для максимальної автоматизації бізнесу, оптимізації всіх процесів і зниження собівартості послуг. Це дозволяє формувати лояльні ціни на автомийці самообслуговування, постійно залучаючи нових клієнтів і збільшуючи дохід шляхом  більшої кількості обслуговуваних автомобілів.

Підготовка фахівців та реклама автомийок самообслуговування

Надання рекламної продукції та підготовка фахівців автомийок самообслуговування

Компанія «Luxwash» надає всебічну допомогу клієнтам у створенні, розвитку бізнесу та рекламі автомийок самообслуговування наших партнерів:

 1. У спеціально створеному навчальному центрі «LuxCity» проводяться курси підготовки і тренінги з підвищення кваліфікації персоналу комплексів. Регулярно випускаються і надаються партнерам навчальні матеріали з експлуатації й технічного обслуговування устаткування.
 2. Ми допомагаємо в рекламі автомийок самообслуговування наших партнерів — надаємо поліграфічні матеріали, що сприяють рекламі та просуванню бізнесу.
 3. Клієнтам надається можливість реєстрації в особистому кабінеті на сайті компанії. Кожен побудований і обладнаний нами комплекс автомобільної мийки самообслуговування є на карті «LuxMap», де власник комплексу може самостійно керувати його поданням.
 4. Для реклами автомийок самообслуговування в Інтернеті ми знімаємо і публікуємо відео будівництва і відкриття кожного комплексу на власному каналі в Youtube, що також сприяє просуванню бізнесу наших партнерів.

Більш детальну інформацію про маркетинг автомийок самообслуговування і умови співпраці з компанією можна отримати, надіславши відповідний запит на зазначену в розділі «Контакти» електронну пошту або через форму зворотного зв'язку на сайті. Менеджери компанії також готові надати всю необхідну інформацію і проконсультувати клієнтів з будь-яких питань за телефонами +38 068 50 307 77 або +38 097 77 444 77.

Схожі статті: