Маркетингова підтримка клієнтів «LuxWash»

Маркетингова підтримка клієнтів компанії «Luxwash»

 

За більш ніж 15 років своєї діяльності компанія «Luxwash» міцно зайняла провідні позиції на ринку комплектації та будівництва мийних комплексів «під ключ» в Україні. Нами розроблена й успішно впроваджується власна стратегія автоматизації, оптимізації бізнесу та маркетингу автомийок самообслуговування, що дозволяє:

 • скорочувати терміни повернення інвестицій і гарантувати максимальну рентабельність бізнесу;
 • розробляти ефективну стратегію реклами мийних комплексів для залучення нових клієнтів;
 • формувати конкурентні і привабливі для автолюбителів ціни на автомийці самообслуговування;
 • постійно розширювати комплекси та перелік послуг, що надаються, істотно збільшуючи прибуток;
 • пропонувати ефективні рішення для автоматизації, оптимізації, управління та контролю бізнесу власниками.

Гарантія високої рентабельності бізнесу

Щоб забезпечити максимальну рентабельність автомийки самообслуговування, ми:

 • консультуємо майбутніх власників комплексів в процесі вибору оптимальних в плані розташування, площі та ціни ділянок;
 • проводимо грамотний маркетинг автомийок самообслуговування — визначаємо оптимальний перелік і перспективність основних і додаткових послуг, що приносять максимальний прибуток;
 • підбираємо ефективне і економічне устаткування з певним запасом потужності — для розширення комплексів в майбутньому без додаткових витрат на модернізацію;
 • проводимо аналіз конкурентів і попиту на послуги для формування привабливої для клієнтів ціни на автомийці самообслуговування партнера;
 • якісно обслуговуємо обладнання, що виключає ризик простоїв комплексів і втрати прибутку;
 • без затримок постачаємо клієнтам безпечну та ефективну автохімію за гуртовими цінами.

Все це в комплексі гарантує високу рентабельність бізнесу, дозволяє в майбутньому модернізувати та розширювати комплекси автомийок, постійно збільшуючи дохід.

Безплатна франшиза компанії «Luxwash»

Після придбання устаткування в нашій компанії клієнт отримує можливість легкого і швидкого старту без витрат на рекламу мийки самообслуговування — партнеру надається безплатна франшиза «Luxwash». Це відомий і популярний в Європі та нашій країні бренд. Тільки в Україні станом на 2021 рік нами побудовано близько 350 мийних комплексів. Нам довіряють автолюбителі, тому Ви не будете відчувати нестачі в клієнтах.

Розробка індивідуального дизайну та логотипу комплексу

Залежно від місця розташування, загальної архітектури міста, району, населеного пункту фахівцями компанії розробляється оригінальний дизайн кожного комплексу:

 • підбираються максимально якісні матеріали для будівництва і привабливі кольори для оформлення фасадів автомийок;
 • створюються оригінальні конструкції технічних приміщень і постів для візуальної привабливості автомобільних мийок і максимальної зручності клієнтів;
 • проєктуватися і встановлюється основне і додаткове освітлення автомийок;
 • адаптується відповідно до дизайну комплексу логотип компанії «Luxwash» або створюється власна оригінальна вивіска;
 • розробляється і реалізується проєкт облагороджування території — облаштовуються під'їзні шляхи, стоянки, місця для перетирання кузовів автомобілів, розбиваються клумби, зелені газони.

Всебічна допомога у формуванні конкурентної цінової політики

Маркетингова підтримка і допомога у формуванні цінової політики

Маркетологи компанії допомагають сформувати ціни на автомийці самообслуговування, враховуючи:

 • наявність або відсутність і цінову політику конкурентів;
 • розмір інвестицій в бізнес (щоб вийти на рентабельність протягом 2-2,5 років);
 • пропускну здатність комплексів і розмір середнього чека;
 • затребуваність послуг, кількість і платоспроможність клієнтів.

Паралельно ми пропонуємо рішення для максимальної автоматизації бізнесу, оптимізації всіх процесів і зниження собівартості послуг. Це дозволяє формувати лояльні ціни на автомийці самообслуговування, постійно залучаючи нових клієнтів і збільшуючи дохід шляхом  більшої кількості обслуговуваних автомобілів.

Підготовка фахівців та реклама автомийок самообслуговування

Надання рекламної продукції та підготовка фахівців автомийок самообслуговування

Компанія «Luxwash» надає всебічну допомогу клієнтам у створенні, розвитку бізнесу та рекламі автомийок самообслуговування наших партнерів:

 1. У спеціально створеному навчальному центрі «LuxCity» проводяться курси підготовки і тренінги з підвищення кваліфікації персоналу комплексів. Регулярно випускаються і надаються партнерам навчальні матеріали з експлуатації й технічного обслуговування устаткування.
 2. Ми допомагаємо в рекламі автомийок самообслуговування наших партнерів — надаємо поліграфічні матеріали, що сприяють рекламі та просуванню бізнесу.
 3. Клієнтам надається можливість реєстрації в особистому кабінеті на сайті компанії. Кожен побудований і обладнаний нами комплекс автомобільної мийки самообслуговування є на карті «LuxMap», де власник комплексу може самостійно керувати його поданням.
 4. Для реклами автомийок самообслуговування в Інтернеті ми знімаємо і публікуємо відео будівництва і відкриття кожного комплексу на власному каналі в Youtube, що також сприяє просуванню бізнесу наших партнерів.

Більш детальну інформацію про маркетинг автомийок самообслуговування і умови співпраці з компанією можна отримати, надіславши відповідний запит на зазначену в розділі «Контакти» електронну пошту або через форму зворотного зв'язку на сайті. Менеджери компанії також готові надати всю необхідну інформацію і проконсультувати клієнтів з будь-яких питань за телефонами +38 068 50 307 77 або +38 097 77 444 77.

Схожі статті: