Що таке зимова мийка самообслуговування, як правильно мити автомобіль при зниженні температури?

Кожна побудована компанією «LuxWash» зимова мийка самообслуговування проектується так, щоб комплекс ефективно функціонував у зимовий період. На кожному посту мийки облаштовується тепла підлога, комплекс комплектується системою «ANTI-FROST» та іншим обладнанням, здатним виконувати свої функції за низьких температур. Завдяки цьому кожен автолюбитель має можливість взимку якісно помити автомобіль без ризику пошкодження лакофарбового покриття кузова. Як це правильно робити — читайте далі в нашій статті.

Чи варто мити автомобіль взимку на мийці самообслуговування

Взимку найбільше бруду на дорогах. До того ж дороги обробляються спеціальними реагентами, які негативно впливають на металеві елементи та лакофарбові покриття кузовів автомобілів. Тому мити машини взимку потрібно обов'язково, щоб захистити їх від негативного впливу корозії.

Яку автомийку самообслуговування вибрати взимку

Яку автомийку самообслуговування варто обрати автовласнику взимку

Найважливіший критерій вибору зимової мийки самообслуговування — наявність системи «ANTI-FROST», що запобігає замерзанню обладнання та циркулюючої води при мінусовій температурі.

Щоб ефективно працювати за низьких температур, зимова мийка самообслуговування комплектується:

 • спеціальними термодатчиками, які автоматично включають циркуляцію води в системах високого та низького тиску під час падіння температури нижче +4℃;
 • циркуляційним насосом для безперервного перекачування води за низьких температур;
 • системою клапанів, що забезпечують безперервну циркуляцію води за мінусової температури;
 • спеціальними зимовими пістолетами.

Завдяки системі «ANTI-FROST» зимова мийка самообслуговування здатна ефективно функціонувати при зниженні температури до - 20℃. Докладніше про роботу комплексів у зимовий період можна почитати тут.

Також дуже важливо, щоб на мийці самообслуговування була встановлена ​​тепла підлога, що підігріває підлогу на кожному мийному посту. Це дозволить повноцінно використовувати всі функції мийних постів, забезпечить безперешкодне стікання відпрацьованої води в каналізацію або приямки та виключить ризик утворення криги на підлогах.

Як правильно мити машину на мийці самообслуговування взимку

Як правильно взимку мити автомобіль на мийці самообслуговування

Для ефективного та безпечного миття автомобіля на зимовій мийці самообслуговування фахівці компанії «LuxWash» рекомендують дотримуватися низки умов:

 1. Температура повітря. При зниженні температури до -20℃ мити автомобілі не рекомендується. На морозі вода швидко перетворюється на кригу, яка може пошкодити не тільки лакофарбове покриття, але й гумові або пластикові елементи кузова.
 2. Температура води — до +40℃. Обробка кузова автомобіля дуже гарячою водою призведе до різкого перепаду температури, що може пошкодити лакофарбове покриття.
 3. Частота миття. Якщо температура взимку коливається в межах 0℃, то для видалення бруду та хімічних реагентів достатньо мити автомобіль 2 рази на тиждень. Якщо передбачається зниження температури, то рекомендується помити машину перед заморозками, бажано до поїздки, а не після неї. Вода, що залишилася на кузові випарується під час руху, а під час стоянки вона може замерзнути.

В іншому обслуговування транспортного засобу на зимовій мийці самообслуговування нічим не відрізняється від описаних тут рекомендацій. Власнику автомобіля рекомендується:

 • змочити кузов та видалити великі забруднення спеціальним очисником, обравши відповідну функцію на пульті керування;
 • обробити кузов автомобіля ефективною активною піною зі спеціального пістолета та зачекати 2-3 хвилини, щоб шампунь розчинив та видалив усі забруднення;
 • взявши призначений для цього пістолет змити залишки бруду та активної піни теплою водою;
 • обробити кузов транспортного засобу рідким воском, що видаляє залишки забруднень і додає блиску лакофарбовому покриттю.

Щоб на лакофарбовому покритті не залишилося плям, на завершальному етапі рекомендується ретельно помити кузов автомобіля очищеною за технологією зворотного осмосу водою.

Переваги використання мийки самообслуговування від компанії «LuxWash» взимку

Переваги будівництва зимової мийки самообслуговування

Кожна спроектована та побудована нами зимова мийка самообслуговування комплектується системою «ANTI-FROST». Це гарантує безперебійну роботу обладнання комплексу, дозволяє автовласникам швидко, ефективно та безпечно видаляти бруд та реагенти з кузовів автомобілів за низьких температур.

Завдяки комплектації кожного посту теплою підлогою автолюбитель може у будь-який час взимку заїхати на автомобільну мийку, якісно та безпечно помити транспортний засіб.

Подібна система подачі теплоносія для підігріву підлог дозволяє:

 • зберігати всі функції обладнання мийки за низьких температур;
 • запобігати появі на підлогах льоду, що виключає ймовірність травмування клієнтів;
 • безперешкодно відводити відпрацьовану після миття автомобілів воду в септики або каналізацію.

Компанія «LuxWash» — найкращий партнер для створення та розвитку власного високорентабельного бізнесу

 Побудована у партнерстві з компанією «LuxWash» мийка самообслуговування - перспективний та високорентабельний бізнес

З моменту створення компанії «LuxWash» ми постійно розвиваємося — збільшуємо штат та кваліфікацію співробітників, розширюємо виробничі та складські площі, збільшуємо парк автотранспорту. Нами налагоджені партнерські відносини із провідними світовими виробниками обладнання та комплектуючих для будівництва автомобільних мийок самообслуговування.

Наші інженери постійно розробляють високоефективне обладнання, застосовуючи інноваційні технології та використовуючи високоякісні комплектуючі брендових виробників. Компанія володіє власними виробничими площами — цехами зварювання, збирання та налаштування обладнання.

У нас у штаті також є висококваліфіковані інженери-проектувальники та дизайнери, здатні вирішувати будь-які, навіть найскладніші завдання. Завдяки цьому компанія «LuxWash» надає своїм партнерам та клієнтам максимально повний комплекс послуг. Ми:

 • надаємо максимальну консультаційну та юридичну підтримку у процесі підготовки пакету дозвільних документів;
 • надаємо готовий або розробляємо новий бізнес-план функціонування та розвитку комплексу;
 • проектуємо та комплектуємо зимові мийки самообслуговування максимально надійним та ефективним обладнанням (також розробляємо дизайн комплексів відповідно до загальної архітектури міста/району/населеного пункту та побажань власника);
 • будуємо адміністративні, технічні приміщення, монтуємо, налаштовуємо та запускаємо обладнання, підводимо та підключаємо всі необхідні інженерні комунікації;
 • проводимо всі необхідні роботи для благоустрою автомобільної мийки самообслуговування та здаємо партнеру повністю працюючий комплекс «під ключ»;
 • обслуговуємо обладнання та постачаємо високоефективну автомобільну хімію, аксесуари та інші витратні матеріали за оптовими цінами.

Всім партнерам безкоштовно надаються ефективні інструменти для віддаленого контролю та управління бізнесом. Власники комплексів мають можливість контролювати фінанси, витрати автохімії, ефективність роботи обладнання та персоналу в онлайн кабінеті з будь-якого куточку світу, де є доступ до Інтернету.

Сервісна підтримка власників та персоналу комплексів 24/7

Для забезпечення безперервної та максимально ефективної роботи збудованих компанією зимових автомийок самообслуговування нами створено службу цілодобової сервісної підтримки партнерів. При виникненні будь-якої проблеми власник або адміністратор комплексу може у будь-який час дня та ночі зателефонувати нашим спеціалістам та отримати кваліфіковану консультацію щодо питань:

 • обслуговування, налаштування обладнання, заміни вузлів та деталей;
 • модернізації комплексу для розширення бізнесу;
 • вибору, придбання аксесуарів та високоякісної автомобільної хімії за оптовими цінами;
 • будь-яких інших технічних, юридичних та організаційних питань.

У разі неможливості вирішення проблеми віддалено консультанти сервісної служби приймають та передають заявку в технічну службу компанії. Наші фахівці оперативно виїжджають на будь-яку зимову автомийку самообслуговування на території України, швидко усувають несправність або обслуговують обладнання, надавши гарантію на всі послуги.

Потрібна докладніша інформація щодо комплектації та особливостей роботи зимової автомийки самообслуговування при низьких температурах? Надішліть заявку на консультацію через форму зворотнього зв'язку на нашому сайті. Ви також можете перейти до розділу «Контакти», в якому вказані телефонний номер та електронна пошта компанії. Напишіть або зателефонуйте нам у будь-який зручний час. Наші менеджери безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань та нададуть всю необхідну інформацію щодо умов співпраці з компанією «LuxWash».

Схожі статті: