Модульні автомийки від компанії «LuxWash»: проектування та будівництво «під ключ»

Проектуючи і будуючи модульні автомийки «під ключ» компанія «LuxWash» використовує інноваційні технології, матеріали та комплектує комплекси сучасним обладнанням відомих світових виробників. Із замовником послуги узгоджується кількість постів, підбирається оптимальне за характеристиками обладнання. Створюється та візуалізується проект. Після його затвердження партнером розпочинається будівництво автомийки та проводиться благоустрій території. Замовник послуги отримує повністю готовий до роботи комплекс.

Що таке модульна автомийка самообслуговування «під ключ»

У конструктивному плані модульна мийка самообслуговування — це кілька об'єднаних постів (зазвичай від 2 до 4), між якими встановлені пульти керування та технічні модулі для обладнання. Її особливість у тому, що в технічний модуль із нержавіючої антикорозійної сталі встановлюється все необхідне обладнання, до нього підключаються комунікації. А вже від нього електрика, повітря та вода під тиском подаються безпосередньо на пост.

Переваги модульних автомийок:

 1. Автономність роботи. Усі модульні автомийки «під ключ» проектуються так, що обладнання різних постів не пов'язане між собою. Якщо, наприклад, обладнання одного з 4-х постів виходить з ладу, інші 3 бокси функціонують у звичайному режимі.
 2. Можливість масштабування. Власник комплексу може самостійно визначати комплектацію боксів та перелік виконуваних ними функцій, які будуть доступні клієнтам.
 3. Економія корисної площі. Модуль, в якому встановлюється обладнання для мийки самообслуговування, розміщується безпосередньо на посту та займає мало місця.
 4. Мінімум дозвільних документів та економія бюджету. Відповідно до законодавства, модульна автомийка «під ключ» — це не капітальна будівля. Для її будівництва не потрібно проводити дослідження, необхідно менше дозвільних документів.
 5. Стислі терміни будівництва та швидка окупність. На зведення конструкцій, монтаж, налагодження та запуск обладнання потрібно не більше 2-х місяців. Інвестиції окупаються протягом 1-1,5 року, тоді як на повернення інвестицій у капітальні будівлі знадобиться 2-3 роки.
 6. Мобільність. При необхідності, модульна мийка самообслуговування легко розбирається і перевозиться на іншу ділянку.

Типи модульних автомийок «під ключ» та візуалізація проектів перед початком будівництва

Типи автомийок «під ключ» та візуалізація проектів

Перед тим як розробляти проект автомобільної мийки самообслуговування, інженери нашої компанії вислуховують усі побажання замовника. Проводяться маркетингові дослідження для визначення кількості потенційних клієнтів, їх потреб та надання максимального комплексу послуг. Залежно від результатів проектуються різні типи модульних автомийок «під ключ» — на 1, 2, 3 або 4 поста із сендвіч-панелей.

Наступний етап — візуалізація проекту модульної автомийки «під ключ». Залежно від побажань та потреб партнера, йому надаються:

 • текстова частина проекту з описом вимог щодо будівництва, характеристик матеріалів, обраних нашими фахівцями планувальних, інженерних, архітектурних та інших рішень;
 • графічна частина — план, таблиці, креслення, схеми та інші, необхідні для будівництва матеріали;
 • 3D-модель комплексу, що наочно демонструє загальний вигляд та розташування всіх об'єктів майбутньої автомийки.

Після узгодження всіх деталей проекту та внесення правок (якщо такі є) будується «під ключ» модульна мийка самообслуговування і здається замовнику.

Проектування та будівництво модульної автомийки «під ключ» від компанії «LuxWash»

Проектування та будівництво «під ключ» модульної автомийки

Процес проектування модульної автомийки «під ключ» архітекторами, дизайнерами та інженерами нашої компанії можна поділити на кілька етапів:

 1. Передпроектні дослідження — щоб максимально з'ясувати побажання, потреби власника майбутнього комплексу та врахувати їх у процесі проектування.
 2. Визначення концепції автомобільної мийки. Формування повного комплексу послуг для максимальної рентабельності бізнесу.
 3. Дослідження ділянки для максимально компактного та зручного планування розміщення адміністративних, технічних будівель, облаштування стоянок, під'їзних шляхів, облагородження території комплексу.
 4. Підготовка технічного завдання на будівництво.

Внаслідок цих досліджень партнер компанії отримує готовий проект комплексу. Також надається пояснювальна записка, в якій містяться рекомендовані нашими інженерами технології, обладнання та матеріали для будівництва та комплектації автомийки самообслуговування.

Кожна спроектована та побудована нашою компанією модульна автомийка «під ключ» комплектується вузлами та деталями виробництва відомих світових компаній. Монтаж, налаштування та запуск обладнання проводиться нашими спеціалістами. На всі системи, вузли, деталі, послуги з їх монтажу та обслуговування надається гарантія якості.

Компанія «LuxWash» — лідер вітчизняного ринку будівництва та комплектації модульних автомийок «під ключ»

Компанія «LuxWash» – найкращий партнер для будівництва модульної автомийки «під ключ»

За результатами найпопулярнішої у світі пошукової системи Google, у період з 2019 по 2022 рік, наша компанія займає провідні позиції в ТОП-3 за цільовими запитами серед користувачів, які бажають відкрити власний бізнес, побудувавши мийку самообслуговування. На початок 2022 року нами збудовано, укомплектовано надійним обладнанням та здано «під ключ» 383 мийних комплексів із 1498 активними постами. На стадії проектування, будівництва та здачі власникам — 97 автомобільних мийок самообслуговування з 345 постами.

Переваги співпраці з компанією «LuxWash»:

 1. Ми надаємо максимальну консультаційну та юридичну підтримку у процесі підготовки дозвільних документів та вибору відповідної ділянки.
 2. Для кожного партнера маркетологи компанії розробляють індивідуальний бізнес-план функціонування та розвитку бізнесу.
 3. У процесі проектування модульної мийки самообслуговування враховуються побажання замовника послуги, потреби цільової аудиторії, архітектурні та інші особливості міста/району/населеного пункту. Аналізується ринок, конкуренти, пропонується повний комплекс основних та додаткових послуг для максимальної рентабельності бізнесу.
 4. Повний комплекс послуг з будівництва модульних автомийок «під ключ»: від проведення земельних робіт для підведення або прокладання інженерних комунікацій до будівництва адміністративних, технічних приміщень, комплектації комплексу надійним обладнанням брендових виробників, облагородження території та здачі готового об'єкта замовнику.
 5. Гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування обладнання, постачання деталей, аксесуарів та ефективної автомобільної хімії за оптовими цінами.
 6. Навчання та підвищення кваліфікації власників та адміністраторів комплексів у власному навчальному центрі.
 7. Надання ефективних інструментів для віддаленого контролю та управління бізнесом з будь-якої точки планети, де є доступ до Інтернету.

Нами створена та укомплектована висококваліфікованими інженерами, маркетологами та юристами власна сервісна служба підтримки клієнтів, що функціонує в цілодобовому режимі. У разі виникнення будь-яких проблем та питань партнер компанії може в будь-який час дня та ночі звернутися за допомогою до наших фахівців.

Консультанти здатні в найкоротші терміни вирішити будь-яку технічну, юридичну, організаційну проблему або направити мобільну сервісну команду для ремонту, модернізації та обслуговування обладнання мийки в будь-якому регіоні України.

Консультаційна, технічна та юридична підтримка власників модульних автомийок

Плануєте відкрити власну модульну мийку самообслуговування, вигідно інвестувавши гроші в перспективний і високорентабельний бізнес? Напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними у розділі «Контакти» телефонним номером або електронною поштою компанії.

Наші фахівці безкоштовно проконсультують з будь-яких питань, вислухають усі Ваші побажання та врахують потреби. Маркетологи компанії проаналізують ринок, розроблять індивідуальний бізнес-план функціонування, розвитку Вашого майбутнього комплексу та запропонують взаємовигідні умови співпраці з нашою компанією.

Схожі статті: