Автомийка самообслуговування з сендвіч-панелей

Компанія «LuxWash» — лідер на українському ринку будівництва автомийок самообслуговування під ключ. Ми пропонуємо клієнтам максимально повний комплекс послуг. Партнерам надається консультаційна підтримка у процесі вибору ділянок та підготовки дозвільної документації. Нашими спеціалістами проектуються та будуються автомийки із сендвіч-панелей або екоборду та комплектуються під ключ максимально ефективним обладнанням.

В результаті співпраці з нами клієнти отримують автомийки із сендвіч-панелей під ключ — готовий високорентабельний бізнес, який приносить стабільний прибуток своїм власникам. Для кожного партнера компанії розробляється індивідуальний бізнес-план створення, функціонування та розвитку комплексу.

Власники автомийок самообслуговування отримують доступ до інструментів віддаленого контролю та управління бізнесом. Надається оперативна цілодобова інформаційна та технічна підтримка всім побудованим та обладнаним компанією «LuxWash» комплексам.

Типи фасадів технічних кімнат автомийок самообслуговування

Залежно від побажань замовників спеціалістами компанії можуть проектуватися та будуватися 2 типи фасадів адміністративних та технічних будівель:

 1. Автомийки із сендвіч-панелей.
 2. Комплекси з фасадами технічних кімнат із екоборду.

Що таке сендвіч-панелі

Сендвіч-панелі що застосовуються при будівництві автомийки під ключ — це тришаровий матеріал. Він складається з двох жорстких листів (OSB, ОСП, ДВП або ПВХ), між якими знаходиться утеплювач (пінополістирол або пінополіуретан). Залежно від призначення сендвіч-панелі поділяються на 2 типи:

 1. Стінові — декоративні профільовані (у вигляді колод або сайдингові) і просто профільовані.
 2. Покрівельні — профільовані із зовнішнього боку або з обох боків сендвіч-панелі.

У процесі будівництва автомийки з сендвіч-панелей під ключ створюється каркас з металу, що не піддається впливу корозії. Після цього він обшивається панелями.

Що таке екобонд

Екобонд — це алюмінієві композитні панелі — матеріал для будівництва швидкомонтованих будівель та оздоблення фасадів. Панелі виготовляються із попередньо забарвлених листів алюмінію, товщина яких зазвичай 0,5 мм. Між ними є шар утеплювача — полімерний композит на основі поліолефінів.

Переваги сендвіч-панелей для будівництва технічних кімнат автомийок самообслуговування

Адміністративне та технічне приміщення автомийки самообслуговування із сендвіч-панелей

Головна перевага — доступна ціна автомийки із сендвіч-панелей. Сендвічі коштують значно дешевше за інші будівельні та оздоблювальні матеріали, але нічим не поступаються їм за експлуатаційними характеристиками.

З переваг матеріалу також варто виділити:

 1. Економічність та мобільність — можливість швидко та легко демонтувати, перевезти та встановити конструкцію на іншій ділянці. Через легкість матеріалу його завантаження та транспортування обходиться дешевше, ніж перевезення залізобетонних конструкцій або, наприклад, цегли.
 2. Швидкість складання технічного приміщення та доступна ціна будівництва автомийки із сендвіч-панелей під ключ. Це дуже легкий матеріал, який не дає суттєвого навантаження на стіни та фундаменти будівель. Це значно знижує кінцеву вартість будівництва комплексу.
 3. Відмінні тепло- та звукоізоляційні характеристики. За теплозберігаючими властивостями сендвіч-панель завтовшки 10 см. нічим не поступається залізобетону завтовшки 34 см. або кладці з силікатної цегли товщиною 22, 5 см. Це істотно знижує вартість опалення адміністративних та технічних приміщень автомобільних мийок самообслуговування.
 4. Матеріал не піддається негативному впливу вологи, високих, низьких температур, біологічних та хімічних агресивних речовин.
 5. Сендвіч-панелі не вимагають додаткового декоративного оздоблення, легко очищаються та миються. При механічному пошкодженні стіни не потрібен ремонт усієї поверхні, замінюється лише окремий елемент збірної конструкції.
 6. Пожежна, санітарна та екологічна безпека. Це безпечний для здоров'я людей та навколишнього середовища матеріал. Сендвіч-панелі для будівництва автомийок під ключ виготовляються із слабогорючих матеріалів, тому повністю відповідають вимогам нормативів пожежної безпеки.

Важливо також враховувати, що за рахунок зменшення товщини внутрішніх перегородок та зовнішніх стін значно збільшується корисна площа технічної кімнати. При цьому термін експлуатації адміністративних та технічних приміщень автомийок із сендвіч-панелей досягає 50 років.

Особливості автомийок самообслуговування із сендвіч-панелей під ключ

Будівництво автомийки самообслуговування із сендвіч-панелей під ключ

Процес будівництва адміністративно-технічного приміщення автомийки із сендвіч-панелей можна умовно поділити на 3 етапи:

 1. Проектування. Визначається оптимальне розташування будівлі, її розміри, розробляється схема підключення інженерних комунікацій, створюється 3-D-проект майбутнього комплексу.
 2. У власному зварювальному цеху компанії «LuxWash» з антикорозійної сталі нарізаються та зварюються елементи каркасу. Деталі доставляються на будівельний майданчик, збирається каркас приміщення майбутньої автомийки.
 3. Каркас обшивається сендвіч-панелями, якщо потрібно, проводиться фінішне оздоблення внутрішніх та зовнішніх поверхонь, підключаються інженерні комунікації, опалення та обладнання.

Компанією налагоджені партнерські відносини із виробниками будматеріалів. Матеріали для будівництва каркасів та сендвіч-панелі закуповуються за оптовими цінами, відповідають усім технічним вимогам та нормативам. Тому ми гарантуємо якість, надійність усіх конструкцій та доступну ціну автомийок із сендвіч-панелей.

Зацікавила наша пропозиція? Потрібна докладніша інформація про ціну та терміни будівництва автомийки з сендвіч-панелей під ключ? Ви можете поставити свої запитання нашим спеціалістам через форму зворотного зв'язку на сайті. Заявки на консультації та пропозиції про співпрацю також приймаються на вказаний у розділі «Контакти» номер телефону або електронну пошту компанії.

Схожі статті: