Автоматична автомийка «LuxCyber» під ключ — гарантія прибутковості бізнесу

Розроблена інженерами компанії «LuxWash» автоматична мийка під ключ «LuxCyber» — це мобільний бокс, що функціонує в автоматичному режимі. Установка комплектується високопродуктивним обладнанням та системами, здатними визначати габарити автомобілів, вибирати оптимальні режими миття та контролювати процес обслуговування транспортних засобів.

Роботизований комплекс виконує всі функції без безпосереднього контакту із кузовами автомобілів. Це виключає ризик пошкодження лакофарбового покриття. Установка значно підвищує якість послуги та швидкість її надання. Це позитивно позначається на прохідності комплексу, що значно підвищує його рентабельність.

Що таке автоматична мийка під ключ «LuxCyber», яким обладнанням комплектується та які функції виконує

Що являє собою і чим комплектується автоматична мийка під ключ

Автомийка під ключ що встановлюється компанією «LuxWash» — це окремо стоячий і повністю роботизований бокс. Модуль комплектується високоточним, інтелектуальним інноваційним обладнанням, здатним швидко, якісно та безпечно мити автомобілі без застосування щіток.

Технології, що дозволяють швидко, безпечно та економічно обслуговувати автомобілі:

 1. Надійна система кріплення транспортних засобів, що немає аналогів на ринку автомийок самообслуговування.
 2. Роботизований бокс «LuxCyber» комплектується високоінтелектуальною системою дозування автохімії, завдяки чому значно знижується її витрата та підвищується ефективність миття.
 3. Повністю автоматична мийка під ключ комплектується інноваційною системою контролю та моніторингу процесу миття автомобілів.
 4. Технологія «3D рука», яка розпізнає контури та визначає розміри транспортного засобу.
 5. Технологія «FoamWall», здатна визначати та наносити оптимальну кількість миючої піни, захисного воску, подавати склад та повітря для прискореного сушіння кузова авто.
 6. Система голосового супроводу клієнтів, що дозволяє власникам обслуговувати транспортні засоби, не залишаючи салони авто.
 7. Роботизована автоматична мийка під ключ постачається із системою захисту обладнання боксу від замерзання в зимовий період.
 8. До комплектації також входить автоматична система оповіщення про несправність обладнання роботизованого боксу.

Всі ці технології дають змогу якісно надавати максимальний комплекс послуг. При цьому заощаджуюся електроенергія, автохімія, вода, що суттєво знижує витрати на бізнес. Забезпечується максимальна безпека транспортних засобів, збільшується прохідність комплексу, відповідно зростає прибуток.

Комплектація роботизованої автоматичної мийки під ключ якісними вузлами та деталями

Якими вузлами та деталями комплектується роботизована автомийка

Крім впровадження інноваційних технологій у процесі проектування роботизованого боксу, при монтажі автоматичної мийки під ключ використовуються виключно якісні вузли та деталі відомих світових виробників:

 • італійські та/або німецькі електродвигуни, що відрізняються високою надійністю, ефективністю та потужністю;
 • електронне обладнання і компоненти провідних німецьких та французьких виробників;
 • напірні шланги та сопла брендових виробників із США;
 • контролери тайванського виробництва, підшипники та нержавіючі фітинги виробництва японських компаній.

На всі вищезгадані вузли та деталі надається гарантія якості від виробників.

Процес миття автомобіля та функції робота «LuxCyber»:

 1. На початковому етапі транспортний засіб заганяється власником в автоматичну автомийку під ключ «LuxCyber».
 2. Далі інтелектуальна система визначає контури та розміри машини, вибирає найбільш оптимальну кількість мийних засобів та води.
 3. Після цього за допомогою спеціального обладнання миються дно, пороги та колеса автомобіля водою, що подається під тиском 90-100 Бар.
 4. Наступний етап — попереднє змочування кузова автомобіля та нанесення за допомогою «3D руки» ефективної автохімії.
 5. Через кілька хвилин автоматична система змиває залишки піни та бруду водою, що подається під високим тиском.
 6. Наноситься рідкий віск. Він видаляє бруд що залишився і забезпечує надійний захист лакофарбового покриття автомобіля від негативного впливу зовнішніх факторів.
 7. Фінішне ополіскування кузова автомобіля очищеною за технологією зворотного осмосу водою, яка не залишає плям на лакофарбовому покритті.
 8. Після цього через розпилювачі та сопла автоматичної мийки під ключ подається спеціальний склад та гаряче повітря для сушіння кузова автомобіля.

Залежно від пори року, забруднення кузова автомобіля та обраної автоматичною системою оптимальної програми миття на обслуговування одного транспортного засобу потрібно від 3 до 8 хвилин.

Переваги автоматичної роботизованої автомобільної мийки під ключ

Переваги придбання та монтажу роботизованої автомийки під ключ

З переваг використання автоматичної мийки під ключ для бізнесу та клієнтів комплексу варто виділити:

 • Безпечність безконтактної технології миття автомобілів без щіток, що повністю виключає ризик пошкодження лакофарбового покриття.
 • Підвищення престижності бізнесу та збільшення прибутку за рахунок залучення клієнтів-власників автомобілів бізнес-класу, які цінують якість та час.
 • Повну автоматизацію процесу обслуговування транспортного засобу. Водієві не потрібно залишати салон автомобіля, йому необхідно лише виконувати вказівки голосового помічника.
 • Заощадження часу клієнтів. На обслуговування одного транспортного засобу потрібно від 3 до 8 хвилин. Це також суттєво збільшує пропускну здатність комплексу та підвищує прибуток автомобільної мийки.
 • Зниження витрат на оплату роботи обслуговуючого персоналу, оскільки цей вид бізнесу не потребує великої кількості працівників.
 • Істотну економію ресурсів і витратних матеріалів за рахунок дозування роботом кількості води що подається і хімії в залежності від розміру авто.

Як помити автомобіль на автоматичній мийці самообслуговування

 Інструкція, як помити автомобіль на роботизованій автомийці самообслуговування під ключ

Є інструкція, як правильно обслуговувати автомобіль на автоматичній мийці під ключ, щоб максимально швидко та якісно помити машину. Потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Необхідно заїхати на територію комплексу, дотримуючись розмітки. Під'їхати максимально близько до пульта оплати послуг та вибору режимів миття. Вибрати з чотирьох режимів миття найбільш вдалий алгоритм. Сплатити послугу можна чотирма способами: готівкою, банківською карткою, бонусною карткою «LuxWash» та через мобільний додаток «LuxPay».
 2. Після вибору програми миття відкриються ворота боксу. Обов'язково потрібно підняти всі шибки. Увага! При в'їзді в бокс є схожий на «лежачий поліцейський» виступ. Починайте рух уперед, прислухаючись до візуальних та звукових підказок. Заїхати потрібно на мінімальній швидкості, щоб максимально ефективно помити дно, пороги та диски.
 3. Зупиніть автомобіль за командою звукового супроводу. Заглушіть двигун, не виходьте із салону.
 4. Безпосередньо перед миттям робот просканує автомобіль. Маніпулятор нанесе активну піну, за кілька хвилин змиє її водою під тиском. Після попереднього видалення забруднень буде нанесено повторно більший обсяг піни. За кілька хвилин «3D рука» змиє її водою під тиском. Після цього маніпулятор нанесе на лакофарбове покриття рідкий віск та змиє його очищеною за технологією зворотного осмосу водою.
 5. Завершальний етап — нанесення осушувача та обдування кузова теплим повітрям.

На цьому процес обслуговування машини в автоматичній мийці під ключ завершено. Можна виїхати з боксу, дотримуючись візуальних та звукових підказок.

Переваги створення власного високорентабельного бізнесу із компанією «LuxWash»

Переваги співпраці з компанією «LuxWash»

За останні кілька років компанія «LuxWash» зайняла всі топові позиції в пошуковій системі Google за цільовими запитами. Ми є визнаним лідером на ринку будівництва, комплектації та обслуговування автоматичних мийок під ключ в Україні та сусідніх країнах.

Наша спеціалізація — створення високорентабельного бізнесу з нуля. Але ми також зацікавлені у подальшому обслуговуванні збудованих та запущених нами об'єктів на взаємовигідних умовах. Тому партнерам компанії надається різноманітна підтримка у процесі функціонування та розвитку комплексів:

 1. Проводиться підготовка адміністраторів автомийок у власному навчальному центрі. Регулярно організовуються тренінги, на яких власники та персонал комплексів підвищують кваліфікацію.
 2. Створено цілодобову сервісну службу підтримки партнерів. Досвідчені інженери, маркетологи та юристи готові безкоштовно проконсультувати з будь-яких питань і допомогти віддалено вирішити проблему.
 3. Власникам збудованих нами автомобільних мийок безкоштовно надаються інструменти для ефективного ведення та контролю бізнесу. IT-фахівцями компанії розроблено додаток, зареєструвавшись у якому наш партнер може віддалено контролювати всі процеси з будь-якого куточка планети.

Плануєте будівництво автоматичної мийки під ключ, щоб вигідно інвестувати гроші? Тоді Вам не обійтися без надійного партнера. Зверніться до наших спеціалістів через форму зворотного зв'язку на сайті, зателефонуйте або напишіть нашим менеджерам. Ми підготуємо взаємовигідну пропозицію, побудуємо, укомплектуємо та запустимо комплекс під ключ, і Ви станете власником високоприбуткового та перспективного бізнесу.

Схожі статті: