«LuxCyber» — безконтактна роботизована автомийка

«LuxCyber» — новітня безконтактна роботизована автомийка

 

Компанія «LuxWash» постійно стежить за тенденціями ринку і впроваджує інноваційні технології і ультрасучасне обладнання для надання якісних послуг. Ми пропонуємо своїм партнерам купити роботизовану автомийку «LuxCyber» — автоматичну систему для безконтактної мийки автомобілів. Ця технологія виключає прямий контакт обладнання з кузовами автомобілів, скорочує час мийки, знижує експлуатаційні витрати, підвищує якість надання послуги та рентабельність бізнесу.

Що це таке. Чому варто купити безконтактну роботизовану мийку

LuxCyber RoboWash

Ми пропонуємо купити роботизовану автомийку «LuxCyber» — комплекс інноваційного, високоточного, інтелектуального обладнання для безконтактної мийки автомобілів без щіток, що встановлюється в окремому боксі. Це значно знижує витрату автохімії, підвищує якість і скорочує час надання послуги.

Комплектація і функції — чому варто купити безконтактну роботизовану автомийку

Комплектація безконтактної роботизованою автомобільної мийки «LuxCyber»

Якщо купити роботизовану автомийку, Ви зможете вивести якість і оперативність надання послуги на зовсім інший, новий рівень. Адже автоматична безконтактна система мийки комплектується обладнанням і функціями для максимально якісного, швидкого та економічного обслуговування транспортних засобів:

 1. Системою кріплення транспортних засобів та дозування хімії, яка немає аналогів.
 2. Інтелектуальною системою моніторингу та контролю процесу миття.
 3. Технологією 3D руки, яка розпізнає контури автомобіля.
 4. Обладнанням «FoamWall» для нанесення піни, воску і прискореної сушки кузова.
 5. Системою захисту обладнання від замерзання.
 6. Автоматичною системою оповіщення про збої в роботі і несправності агрегатів і вузлів.

Голосовий супровід роботи безконтактної роботизованою автомийки дозволяє власникам виконувати всі необхідні дії, не виходячи з салону.

Якісні вузли та деталі

Важливий фактор, який свідчить про якість, надійності системи і доцільність придбання безконтактної роботизованої автомийки — комплектація надійним брендовим обладнанням:

 • потужними, ефективними й надійними електричними двигунами німецького та італійського виробництва;
 • електрокомпонентами французького виробництва;
 • датчиками одного з провідних виробників електронного обладнання з Німеччини;
 • соплами і напірними шлангами виробництва всесвітньо відомих американських компаній;
 • нержавіючими фітингами й підшипниками з Японії;
 • виробленими провідними тайванськими компаніями контролерами.

Функціонал безконтактної роботизованої автомийки «LuxCyber»BWM LuxCyber robo wash

Для ефективного, максимально якісного, швидкого та економічного миття автомобілів роботизована безконтактна автомийка «LuxCyber» здатна виконувати в автоматичному режимі відразу кілька функцій:

 1. 3D рука «LuxCyber» визначає пропорції автомобіля, необхідну концентрацію автохімії та рівномірно наносить її на поверхню транспортного засобу. Це дозволяє якісно, ​​швидко видаляти забруднення з кузова і економити автомобільну хімію.
 2. «FoamWall» — подається стіна фірмової автомобільної хімії «LuxWash» для ефективного видалення всіх забруднень без пошкодження лакофарбового покриття кузова.
 3. Подача води під тиском до 110 Бар. Робот автоматично визначає положення транспортного засобу, протягом 50 секунд 3D рука обертається на 360 градусів, що сприяє максимально якісному і швидкому очищенню кузова від забруднень.
 4. Функція безпечного видалення забруднень з коліс і днища автомобіля водою під тиском від 100 Бар.
 5. Нанесення захисного воскового покриття. Склад заповнює всі тріщини, відколи на лакофарбовому покритті. До воску прилипають забруднення що залишилися після піни, які змиваються разом зі складом очищеною за технологією зворотного осмосу водою. Кузов очищається до ідеального стану, що значно покращує зовнішній вигляд автомобіля.
 6. Сушка кузова. Безконтактна роботизована автомийка «LuxCyber» комплектується чотирма потужними електродвигунами і випускними отворами для подачі повітря для швидкого сушіння кузова.

Принцип функціонування роботизованою автомийки:

LuxCyber CarWash

 1. Автомобіль заганяється власником в бокс. На початковому етапі подається під тиском 90-100 Бар вода для миття коліс і днища.
 2. Далі спеціальним маніпулятором на поверхню кузова транспортного засобу наноситься активна піна.
 3. Після цього роботизована мийка в автоматичному режимі змиває з поверхні автомобіля піну разом із забрудненнями струменем високого тиску.
 4. Далі для видалення залишків забруднень і надійного захисту лакофарбового покриття наноситься віск.
 5. Потім кузов обполіскується попередньо очищеною і пом'якшеною водою, яка не залишає плям на лакофарбовому покритті.
 6. Завершальний етап — прискорена безконтактна сушка для видалення з поверхні кузова транспортного засобу зайвої вологи.

Залежно від обраної клієнтом автомийки програми, час обслуговування одного транспортного засобу варіюється від 3 до 8 хвилин.

Переваги придбання роботизованої автомийки

На користь того, щоб купити роботизовану автомийку свідчить ряд переваг, які Ви отримаєте, придбавши і встановивши систему:

 • виключається прямий контакт з поверхнею кузова, тому немає ризику пошкодження лакофарбового покриття;
 • установка системи свідчить про статус комплексу і турботу про клієнтів, що привертає власників автомобілів бізнес-класу і людей, що цінують якість і свій час;
 • водієві не потрібно вживати ніяких заходів, він тільки керується вказівками звукового супроводу і електронного табло, все інше виконує робот;
 • роботизована безконтактна автомийка сконструйована так, що автоматично вибирає режими роботи, адаптуючись до різних кліматичних умов;
 • час надання послуги — 3-8 хв, що підвищує пропускну здатність комплексу і дозволяє обслуговувати більше клієнтів, у 2-3 рази збільшуючи прибуток;
 • спеціальні автоматичні програми скорочують споживання електрики, витрати води та мийного засобу на 50%, що знижує собівартість послуги.

Установка безконтактної роботизованою автомийки дозволяє в рази скоротити час надання якісної послуги і виключає ризик пошкодження лакофарбового покриття кузовів автомобілів. Інноваційна технологія 3D руки, що розпізнає розміри і контури транспортних засобів економить електроенергію, знижує витрату води та мийного засобу. Це значно підвищує швидкість обслуговування, сприяє залученню нових клієнтів і суттєво підвищує рентабельність бізнесу.

Хочете купити роботизовану автомийку «LuxCyber», щоб вивести свій бізнес на новий якісний рівень? У розділі «Контакти» вказані телефон і електронна пошта компанії. Надішліть заявку на постачання обладнання будь-яким зручним для Вас способом. Ми в найкоротші терміни доставимо, встановимо, налаштуємо і запустимо автоматичну систему безконтактної мийки транспортних засобів на Вашому комплексі.

Чому вигідно купити роботизовану безконтактну автомийку

Схожі статті: