Автомийка самообслуговування в Києві — вигідна інвестиція в високорентабельний і перспективний бізнес

Автомийка самообслуговування в Києві — вигідна інвестиція

 

Компанія «LuxWash» проектує, будує і комплектує надійним і ефективним обладнанням мийки самообслуговування в Києві і області. Ми надаємо своїм партнерам повний комплекс послуг з організації, створення і запуску високорентабельного бізнесу:

 • консультуємо в процесі вибору ділянки, на якій буде розташовуватися автомийка самообслуговування в Києві, допомагаємо підготувати всю необхідну дозвільну документацію;
 • розробляємо детальний бізнес-план функціонування та подальшого розвитку комплексу;
 • проектуємо мийку самообслуговування в Києві з урахуванням місця розташування, наявності або відсутності конкурентів, їх цінової політики, попиту на послуги і індивідуальних побажань нашого партнера;
 • підбираємо і встановлюємо найбільш ефективне і економічне (з урахуванням виконуваних завдань) обладнання;
 • постачаємо в процесі функціонування комплексу всі необхідні витратні матеріали та обслуговуємо обладнання;
 • готуємо персонал і надаємо ефективні інструменти для віддаленого керування і контролю бізнесу.

Кожна побудована в Києві або на Кільцевій мийка самообслуговування максимально автоматизується і оптимізується для зниження собівартості послуг. Ми допомагаємо партнерам сформувати конкурентні ціни та розробляємо рекламну стратегію для залучення нових клієнтів. Клієнтам компанії надається кваліфікована інформаційна та маркетингова підтримка в процесі функціонування і розвитку комплексів.

Переваги інвестування в автомийку самообслуговування в Києві

Мийки самообслуговування в Києві: переваги інвестування

Якщо порівнювати з комплексами інших типів, то вигоди інвестування в мийки самообслуговування в Києві очевидні:

 • Менші порівняно з розмірами інвестицій в будівництво комплексів інших типів стартові вкладення. Це дозволяє значно швидше окупити вкладені кошти і почати заробляти.
 • Клієнтоорієнтованість. На кожній мийці самообслуговування в Києві або на Кільцевій власники автомобілів самі обслуговують транспортні засоби. Очевидно, що краще за них цього не зробить ніхто. Тому немає незадоволених клієнтів і претензій до якості послуг, що надаються.
 • Менший в порівнянні з вартістю аналогічних послуг на інших комплексах середній чек — гарантія високого попиту на послуги, оскільки можна заощадити.
 • Мінімальні витрати на ведення бізнесу. Для ефективного функціонування мийки самообслуговування в Києві не потрібна велика кількість персоналу, досить одного адміністратора. Це значно знижує собівартість послуг, відповідно збільшується прибуток комплексу.
 • Простота ведення бізнесу. Всім партнерам компанії «LuxWash» надаються інструменти для ефективного віддаленого управління і контролю комплексів. Власнику автомийки досить декількох годин на тиждень, щоб проконтролювати всі процеси. При цьому не потрібні досвід і спеціальні знання. Простіше керувати тільки орендним бізнесом.

Варто також врахувати й інші фактори, які свідчать про вигоду і перспективність інвестування в автомийки самообслуговування в Києві:

Постійне збільшення кількості автомобілів

Постійне збільшення кількості автомобілів — важливий фактор рентабельності мийки самообслуговування в Києві

Постійно будуються нові будинки, з'являються цілі мікрорайони. За останні роки кількість жителів у столиці України зросла практично в 2 рази. Відповідно збільшується кількість автомобілів. Тому будівництво мийки самообслуговування в Києві — не тільки вигідна, але і дуже перспективна інвестиція.

Високий попит на подібні послуги

Столиця України — сучасний мегаполіс, що постійно розвивається. Реалії сучасного життя такі, що найбільше цінуються: швидкість, якість, доступність і зручність — все це забезпечує мийка самообслуговування в Києві або на Кільцевій. Тому, паралельно зі збільшенням населення і зростанням кількості автомобілів, постійно зростає попит на подібні послуги. Вклавши гроші в цей бізнес, що швидко розвивається, Ви просто приречете себе на успіх.

Як відкрити мийку самообслуговування

Будівництво автомийки самообслуговування в Києві «під ключ»: пропозиція компанії «LuxWash»

Щоб відкрити мийку самообслуговування в Києві, потрібно звернутися в представництво компанії «LuxWash» за адресою: вул. Київська 34 А, БЦ «Київський» (тел: 420 +38 068 50 307 77). Заявки та пропозиції також приймаються за наданими в розділі «Контакти» телефонним номером або електронною поштою.

Відвідавши наш офіс або зв'язавшись з менеджерами компанії будь-яким зручним способом, Ви:

 • зможете проконсультуватися з питань вибору ділянки для комплексу, отримаєте всебічну допомогу в процесі підготовки пакета необхідної документації;
 • отримаєте готовий або індивідуально розроблений бізнес-план функціонування та розвитку мийки самообслуговування в Києві або на Кільцевій дорозі;
 • зможете вибрати готовий план комплексу або замовити його індивідуальну розробку;
 • дізнаєтеся умови надання франшизи, орієнтовну вартість автомобільної мийки «під ключ» з оптимальною кількістю постів і максимальним комплексом послуг, що надаються.

Ми в найкоротші терміни підготуємо індивідуальну взаємовигідну пропозицію співпраці. Після узгодження всіх питань автомийка самообслуговування в Києві буде побудована «під ключ» і здана в експлуатацію протягом 2-3 міс.

«LuxWash» — лідер ринку, якому довіряють партнери та клієнти

Компанія «LuxWash» давно і міцно зайняла лідируючі позиції на ринку України. Ми постійно розвиваємося, нарощуємо обсяги послуг що надаються, модернізуємо обладнання та вдосконалюємо інструменти для управління і контролю бізнесу.

Ось лише кілька фактів, які свідчать про надійність, вигоду і прозорість співпраці з нами:

 1. На даний момент нами побудовано та здано в експлуатацію 25 мийок самообслуговування в Києві, на Кільцевій і в області. Всі комплекси успішно функціонують, розвиваються і приносять постійний прибуток своїм власникам.
 2. За результатами 2020-2021 років, компанія «LuxWash» зайняла в Україні всі лідируючі позиції за цільовими запитами в Google. Це найбільш об'єктивна оцінка довіри до бренду.
 3. Для кожного побудованого і укомплектованого нами комплексу підбирається максимально надійне, ефективне і економічне устаткування. Проводяться маркетингові дослідження, визначається і пропонується партнерам максимальний комплекс основних і додаткових послуг, що підвищують рентабельність бізнесу.

Обслуговування автомобіля на мийці самообслуговування в Києві на Кільцевій

Ми також намагаємося максимально автоматизувати, оптимізувати і підвищити якість послуг, що надаються шляхом монтажу на комплексах інноваційного обладнання. Один з таких інструментів — «LuxCyber» — роботизована безконтактна автомобільна мийка. Це інноваційний продукт компанії, який дозволяє:

 • вигідно виділитися на тлі конкурентів;
 • підвищити якість миття транспортних засобів і скоротити час обслуговування машин власниками;
 • повністю виключити контакт устаткування з лакофарбовим покриттям кузовів автомобілів — немає ризику пошкодження ЛКП;
 • економити енергоресурси — знизити витрати на надання послуг, відповідно підвищити прибуток.

Плануєте будувати в Києві, на Кільцевій або в області мийку самообслуговування, щоб встигнути зайняти своє місце на ринку? Зацікавила наша пропозиція? Ми готові вислухати Ваші побажання і запропонувати кілька варіантів взаємовигідної співпраці. Чекаємо на Вас в своєму офісі!

Схожі статті: