Апарати високого тиску для мийки самообслуговування

Обладнання високого тиску на мийках самообслуговування 

 

Компанія «LuxWash» пропонує широкий асортимент обладнання для функціонування і автоматизації роботи автомийок самообслуговування. Залежно від потреб наших партнерів, ми пропонуємо апарати для мийки самообслуговування відомого італійського виробника «HAWK» різної потужності. На все обладнання, послуги з монтажу та обслуговування надається гарантія якості.

Що таке апарат високого тиску

Призначені для мийки самообслуговування апарати високого тиску — пристрої, що створюють потужний водяний струмінь, за допомогою якого з поверхонь автомобілів видаляється бруд. Залежно від характеристик і призначення, вони діляться на кілька типів:

 • Побутові — відрізняються низькою продуктивністю, створюють слабкий напір води.
 • Напівпрофесійні — мають більш високі робочі характеристики.
 • Професійні апарати для мийки самообслуговування — витримують великі навантаження і відрізняються високою продуктивністю (тиск струменя може досягати 180 бар).

Установки також можуть виконувати додаткові функції, наприклад, дозувати миючі засоби.

Елементи апаратів високого тиску для автомийки самообслуговування:

 • електродвигуни — обертають вали помп;
 • насоси — створюють передбачений характеристиками установок тиск води;
 • металеві або пластикові корпуси, в яких розміщуються електродвигуни та насоси;
 • шланги для підключення апаратів для мийки самообслуговування до систем водопідготовки;
 • насадки для формування струменів і плям контакту.

Залежно від моделей і характеристик, деякі апарати для мийки самообслуговування можуть комплектуватися вузлами для підігріву води.

Які функції виконують апарати для мийок самообслуговування

Функції апаратів для мийок самообслуговування

На безконтактних мийках самообслуговування апарати використовуються для очищення кузовів автомобілів від забруднень за допомогою:

 • води, яка подається під високим тиском;
 • активної піни;
 • щіток.

За допомогою установок здійснюється ополіскування кузовів автомобілів після миття і нанесення воску для захисту лакофарбового покриття.

Принцип роботи апарату високого тиску на автомийці самообслуговування

У більшості моделей апаратів для мийки самообслуговування використовуються колекторні електричні двигуни. Їх перевага — максимальна потужність при мінімальних розмірах. Через вихідні вали таких електродвигунів за допомогою спеціальних редукторів зусилля передається на аксіально-поршневі насоси, здатні нагнітати тиск води до 180 бар.

Вода під тиском через шланг подається на мийний пістолет, який закриває, відкриває і направляє струмінь в потрібному напрямку. Пістолет має спеціальну насадку. Вона формує плаский струмінь, забезпечуючи максимально ефективні для видалення забруднень зусилля і пляму контакту води з кузовом автомобіля.

Критерії вибору апаратів високого тиску для мийки самообслуговування

Вибір апаратів високого тиску — один з найважливіших етапів організації автомийки самообслуговування. Ці пристрої повинні працювати безперебійно, забезпечуючи постійне функціонування комплексу.

Є 3 основні критерії вибору апаратів високого тиску для автомийок самообслуговування:

 1. Матеріал виготовлення голівки помпи.
 2. Продуктивність і робочий тиск.
 3. Наявність запобіжних клапанів і фільтрів для очищення води.

Матеріал виготовлення голівки помпи

Найдорожчий, відповідно найважливіший елемент апарату високого тиску для автомобільної мийки самообслуговування — помпа. Від матеріалу виготовлення голівки насоса безпосередньо залежать надійність вузла і ефективність роботи всього комплексу.

Виробники пропонують на вибір голівки помп з декількох матеріалів:

 • пластику — це найдешевші голівки, вони не відрізняються надійністю, оскільки швидко виходять з ладу;
 • композитних матеріалів — конструктивно слабкі елементи, які не витримують підвищені навантаження при гідроударах;
 • алюмінію — надійний матеріал, але схильний до окислення;
 • силуміну — не піддається окисленню, матеріал дуже легкий, відповідно не відрізняється високою надійністю;
 • латуні — голівки помп з цього матеріалу дуже важкі, але матеріал міцний, не окислюється і не піддається негативному впливу корозії;
 • нержавіючої сталі — конструктивно міцного, корозійно стійкого матеріалу.

Продуктивність і робочий тиск

Критерії вибору апаратів високого тиску для мийок самообслуговування: продуктивність і робочий тиск

Продуктивність апарату для мийки самообслуговування безпосередньо залежить від потужності двигуна. Чим вона більша, тим краще. Наприклад, на щільно завантажених комплексах з постійним потоком клієнтів фахівці рекомендують встановлювати апарати «HAWK 500». Оптимальний робочий тиск варіюється в межах 150-180 бар.

Наявність запобіжних клапанів і фільтрів для очищення води

Будь-яка модель апарату для мийки самообслуговування обов'язково повинна комплектуватися запобіжним клапаном. При аварійних ситуаціях пристрій захистить гідросистему від руйнування.

У водопровідній воді присутні розчинені домішки і великі механічні частинки. Вони негативно впливають на внутрішні поверхні всіх вузлів апаратів високого тиску. Тому пристрої обов'язково повинні комплектуватися фільтрами для грубого і тонкого очищення води. Це забезпечить їх безперебійну роботу та значно підвищить термін експлуатації обладнання.

Якість апаратів для мийок самообслуговування «LuxWash»

Апарати для мийок самообслуговування від компанії «LuxWash»

Ми є офіційним представником в Україні італійських виробників електродвигунів «Nicolini» і помп високого тиску «Hawk», якими комплектуються всі апарати для мийок самообслуговування «LuxWash».

Лінійка італійського виробника електродвигунів «Nicolini» представлена ​​силовими агрегатами 3-х типів під'єднання до насосів:

 1. Із зовнішнім валом. Електродвигун до помпи приєднується за допомогою фланця насоса і гнучкої муфти, які постачаються в комплекті.
 2. З подвійним фланцем. Електродвигун під'єднується до помпи за допомогою укороченої гнучкої муфти, що значно спрощує процес монтажу та обслуговування обладнання.
 3. З порожнистим валом. На валу електричного двигуна є отвір, в який вводиться вал помпи. Це найбільш безпечний і надійний варіант приєднання, який гарантує тривалий термін експлуатації обладнання.

Корпуси 3-плунжерних помп «Hawk» виготовляються з посиленого алюмінієвого сплаву. Насоси комплектуються керамічними поршнями і кривошипно-шатунними механізмами передачі крутного моменту. Все це забезпечує максимальну надійність і продуктивність обладнання.

Підготовка води для апарату високого тиску на автомийці

У перекачуваній апаратами для мийки самообслуговування водопровідній воді містяться великі механічні включення і солі жорсткості. Ці забруднення знижують ефективність роботи і ресурс обладнання та негативно впливають на лакофарбове покриття автомобілів.

Для видалення великих механічних домішок компанія «LuxWash» встановлює безпосередньо на труби для подачі води фільтри. В якості фільтруючих елементів в них можуть використовуватися металеві, поліпропіленові сітки або картриджі.

Для пом'якшення води (видалення солей жорсткості) встановлюються іонообмінні фільтри. Фільтруючий матеріал — полімерна смола, завдяки якій присутні у воді іони магнію і кальцію замінюються іонами натрію.

Для більш ефективної та якісної очистки води для апаратів для мийок самообслуговування на комплексах можуть монтуватися установки зворотного осмосу. Вони очищають воду за допомогою спеціальних мембран на молекулярному рівні до ідеального стану. Це збільшує ефективність роботи і термін експлуатації обладнання і підвищує якість надання послуги — на кузовах автомобілів після миття не залишається плям.

Детальну інформацію про характеристики апаратів для мийки самообслуговування можна отримати, надіславши запит на зазначену в розділі «Контакти» електронну пошту або зателефонувавши за номером телефону компанії. Наші менеджери проконсультують з будь-яких питань і допоможуть обрати ефективне обладнання для надання максимально якісних послуг і безперебійного функціонування автомобільних мийок самообслуговування.

Схожі статті: