Зворотній осмос на автомийках самообслуговування «LuxWash»

У процесі проектування та будівництва кожного комплексу компанією «LuxWash» передбачається встановлення зворотного осмосу для миття авто ідеально очищеною водою. Це позитивно позначається на престижності автомобільної мийки, дозволяє надавати максимально якісні послуги та суттєво збільшує дохід комплексу. Адже осмос на мийці дозволяє на завершальному етапі обполіскувати кузов автомобіля очищеною на молекулярному рівні водою, після чого на лакофарбовому покритті не залишається плям.

Що таке система зворотного осмосу, де і для чого її використовують на автомийці

Зворотній осмос на автомийках самообслуговування — що це і навіщо він потрібний

Сучасна система зворотного осмосу для автомийки — це укомплектована напівпроникною мембраною установка. У ній є фільтр з отворами надмалих діаметрів, здатний пропускати виключно гази та молекули води, затримуючи всі інші розчинені домішки та мікроелементи.

Основна мета монтажу системи зворотного осмосу для автомийки — демінералізація (пом'якшення) водопровідної води. Ефективність зворотного осмосу на мийці сягає 99%. Тобто ця технологія дозволяє очищувати воду на молекулярному рівні практично до ідеального стану.

Принцип роботи установки зворотного осмосу для мийки авто:

 1. Вихідна вода із забрудненнями та домішками з водопроводу подається на установку.
 2. Далі вона за допомогою підвищуючого насоса під тиском подається на синтетичну напівпроникну мембрану системи зворотного осмосу для автомийки, що пропускає виключно молекули води і затримує всі інші домішки.
 3. Затримані мембраною домішки відводяться з установки у дренажну систему.

Де використовується така вода і для чого потрібно встановлювати осмос на мийці

Де на автомийці самообслуговування використовується очищена зворотнім осмосом вода

Попереднє змочування та видалення забруднень із кузовів автомобілів автохімією на автомийках «LuxWash» здійснюються за допомогою звичайної водопровідної води. Але на завершальному етапі, яким є ополіскування, після звичайної неочищеної магістральної води на лакофарбовому покритті залишаються плями.

Щоб усунути цю проблему, встановлюється осмос на мийці для дистиляції звичайної водопровідної води. Монтаж такої системи дозволяє:

 • значно знизити витрати на ремонт та обслуговування обладнання за рахунок збільшення терміну його експлуатації та ефективності роботи завдяки відсутності у воді домішок, що погіршують роботу вузлів та деталей;
 • суттєво скоротити витрати автомобільної хімії, значно підвищити швидкість надання та якість послуги;
 • скоротити собівартість та час обслуговування транспортних засобів;
 • після встановлення зворотного осмосу для миття авто на поверхнях кузовів транспортних засобів не залишається плям.

Компанія «LuxWash» пропонує найвигідніші на ринку ціни на системи зворотного осмосу для автомийок

Вигідні ціни на системи зворотного осмосу для автомийок

Наша компанія налагодила партнерські відносини з одним із провідних українських виробників установок зворотного осмосу для миття авто та іншого водоочисного обладнання. Це дозволяє нам надавати на все обладнання гарантію якості від виробника, підбирати готові рішення або укомплектовувати системи водоочищення максимально ефективним та доступним за ціною обладнанням.

Цілодобова сервісна підтримка партнерів

Компанією «LuxWash» створена та укомплектована висококваліфікованими фахівцями власна служба підтримки партнерів, що функціонує в режимі 24/7. У разі виникнення будь-яких технічних, організаційних, фінансових чи юридичних питань власник автомийки самообслуговування може звернутися до нашого кол-центру та отримати всебічну допомогу при вирішенні проблем, що стосуються:

 • вибору, ремонту, обслуговування осмосу на мийках та іншого обладнання;
 • ведення, оптимізації, розширення та підвищення рентабельності бізнесу;
 • ефективного контролю та управління мийками самообслуговування;
 • постачання за доступними цінами якісних вузлів, деталей, аксесуарів, витратних матеріалів та високоефективної автохімії;
 • підготовки обладнання комплексів до ефективної експлуатації у зимовий чи літній період.

Нами також створено мобільну технічну службу. Фахівці компанії готові виїхати за запитом у будь-який регіон України для монтажу чи обслуговування зворотного осмосу для миття авто чи іншого обладнання.

Плануєте будівництво нового або модернізацію мийного комплексу що вже функціонує, бажаєте укомплектувати його системою зворотного осмосу для автомийки самообслуговування? Потрібна докладніша інформація про обладнання або консультація щодо вибору максимально ефективної системи очищення води?

Миття автомобіля очищеною зворотнім осмосом водою на автомийці самообслуговування

У розділі «Контакти» вказані електронна пошта та телефонний номер компанії. Ви можете написати або зателефонувати нам у будь-який зручний час та отримати вичерпну інформацію щодо характеристик, вартості, умов постачання, монтажу та обслуговування установок зворотного осмосу для миття авто та іншого обладнання.

Схожі статті: