Зонування території автомийки самообслуговування: важливі моменти перед початком будівництва

Перед початком будівництва кожної автомийки самообслуговування фахівці компанії «LuxWash» розробляють детальний проект комплексу. Він включає план розташування адміністративних, технічних будівель, очисних споруд, схеми інженерних комунікацій, рекомендації щодо вибору максимально ефективного і надійного обладнання. У процесі проектування автомийки також складається план зонування території комплексу – облаштування під'їзних шляхів, стоянок, зон очікування, клумб, газонів та інших елементів дизайну.

Зонування території – важливий етап перед початком будівництва автомийки самообслуговування

Правильне зонування території для миття автомобіля

Правильне зонування території автомийки самообслуговування включає облаштування зручних під'їзних шляхів. Важливо також розташувати на території комплексу достатні за площею:

 • стоянки для очікування у чергах;
 • місця для перетирання кузовів транспортних засобів;
 • майданчики біля пилососів для зручного прибирання салонів транспортних засобів;
 • достатні за площею зони біля установок для підкачування шин, чорніння коліс, дозаправки омиваючими рідинами.

Достатня площа та грамотне розташування всіх цих зон виключать затори на території комплексу. Підвищиться прохідність автомийки самообслуговування та значно збільшиться прибуток.

Щоб грамотно зонувати територію автомийки самообслуговування, фахівці компанії «LuxWash» рекомендують керуватися такими правилами:

1. Облаштування зони заїзду та виїзду

На ці зони необхідно звернути увагу на етапі проектування автомобільної мийки самообслуговування. Від їхнього правильного зонування залежить те, як заїжджатимуть і виїжджатимуть з території комплексу автомобілі.

Найважливіший етап у проектуванні заїзду та виїзду з території – спланувати під'їзні шляхи так, щоб вони не перетиналися. Якщо транспортні засоби, що заїжджають на територію або виїжджають з комплексу, будуть перетинатися між собою, то це призведе до утворення заторів, які негативно вплинуть на рентабельність автомобільної мийки самообслуговування.

2. Зона очікування

Як правильно зонувати на автомийці стоянку для очікування у черзі

Це місце, де акумулюються автомобілі, які стоять у черзі. Якщо на автомобільній мийці багато постів (4 і більше), то площа зони очікування має бути достатньою для розміщення у 2 рази більше транспортних засобів, ніж кількість мийних постів.

3. Зона заїзду на мийні пости

Вона не менш важлива за всі інші зони на території комплексу. Зверніть увагу на її особливості: від заїзду на мийний пост до межі ділянки комплексу має бути не менше ніж 10 метрів. Це потрібно для того, щоб автомобіль, який заїжджає на пост автомийки, міг безперешкодно, з мінімальним радіусом вивертання керма, заїхати на мийний пост.

Важливо також, щоб ця зона дозволяла автомобілям, що виїжджатимуть з мийних постів, безперешкодно залишати територію комплексу.

4. Зона прибирання салонів автомобілів

Рекомендації, як облаштувати зону прибирання салонів автомобілів

Призначені для перетирання кузовів та прибирання салонів автомобілів майданчики – дуже важлива зона. Якщо, наприклад, комплекс складається з 6 постів, потрібно облаштувати максимально велику за площею зону. Адже сам процес миття транспортного засобу займає від 5 до 10 хвилин, а на перетирання кузова та прибирання салону за допомогою пилососу йде 20-30 хвилин.

Дуже важливий фактор – кількість пилососів. На комплексі, що складається з 6 мийних постів, оптимально розміщувати 2 двопостові пилососи. Цього буде достатньо, щоб у святкові та вихідні дні на автомобільній мийці не утворювалися черги.

Важливо також, щоб зона перетирання та пилососи розташовувалися не ближче 10 метрів від місця миття транспортних засобів – щоб піна та бризки води з мийних постів не діставали до вже обслужених автомобілів.

Проектування та будівництво автомийки самообслуговування «під ключ» від компанії «LuxWash»

Процес проектування та будівництва нашою компанією автомийки самообслуговування «під ключ» передбачає надання максимального комплексу послуг:

 • надається різноманітна консультаційна та юридична допомога у процесі вибору та придбання ділянки;
 • надається максимальна допомога при підготовці та одержанні дозвільної документації;
 • готується детальний проект комплексу, з урахуванням фінансових можливостей, потреб та побажань замовника;
 • пропонується широкий перелік якісного та продуктивного обладнання для надання максимального комплексу основних та додаткових послуг, що значно підвищують рентабельність бізнесу;
 • розробляється індивідуальний дизайн комплексу (ділянки, адміністративних та технічних будівель, освітлення території, логотипу, рекламних банерів).
 • створюється план зонування та благоустрою території (облаштування під'їзних шляхів, стоянок, перетиральних зон, розбивки клумб, газонів, зелених насаджень тощо).

Після узгодження всіх деталей проекту із замовником, розпочинається будівництво автомийки самообслуговування «під ключ». Проводяться земляні роботи, монтуються та підключаються всі інженерні комунікації, зводяться адміністративні, технічні будівлі. Встановлюється, налаштовується та запускається обладнання. Власник комплексу отримує автомийку самообслуговування «під ключ», що повністю функціонує і готова до обслуговування клієнтів.

«LuxWash» – лідер на ринку будівництва автомийок самообслуговування

Пилосос на автомийці самообслуговування від компанії «LuxWash»

Компанія «LuxWash» регулярно розширюється та збільшує штат за рахунок залучення висококваліфікованих спеціалістів. Ми постійно впроваджуємо інноваційні технології та налагоджуємо партнерство з провідними світовими виробниками обладнання.

Наявність власних виробничих площ, автопарку спецтехніки, складів з обладнанням, висококваліфікованих інженерів, маркетологів, юристів, монтажників дозволяє нам:

 • створювати та реалізовувати «під ключ» проекти будь-якої складності;
 • надавати партнерам широкий вибір професійного, якісного та надійного обладнання провідних світових виробників;
 • проводити маркетингові дослідження та надавати консультаційну допомогу власникам комплексів з питань розширення та підвищення прибутковості бізнесу;
 • навчати працівників та підвищувати кваліфікацію персоналу у тренінг-центрі компанії;
 • якісно та швидко обслуговувати збудовані нами автомобільні мийки у цілодобовому режимі по всій території України;
 • постачати надійні комплектуючі, якісні аксесуари, ефективну автомобільну хімію за оптовими цінами.

Компанія «LuxWash» зайняла та впевнено утримує лідируючі позиції на ринку будівництва та обслуговування автомийок самообслуговування України та ближнього зарубіжжя. Про це свідчить статистика.

Станом на 1 квартал 2022 року наша компанія:

 • займає лідируючі позиції у пошуковій системі Google за відповідними запитами;
 • побудувала та укомплектувала надійним обладнанням «під ключ» 395 автомийних комплексів (1551 активних постів);
 • закінчує будівництво 97 автомийок самообслуговування (343 активних поста).

Кожен збудований нами автомийний комплекс успішно функціонує, розвивається та приносить стабільний прибуток своєму власнику.

Цілодобова підтримка партнерів та ефективні рішення для управління бізнесом

Компанією створена сервісна служба підтримки клієнтів, що функціонує в режимі 24/7. Досвідчені маркетологи, інженери та юристи здатні проконсультувати з будь-яких питань, допомогти віддалено вирішити будь-яку технічну, організаційну чи юридичну проблему.

Нами також сформовано технічний підрозділ. Досвідчені фахівці готові оперативно виїхати на будь-який об'єкт, розташований на території України для ремонту, обслуговування чи модернізації обладнання.

IT-фахівцями компанії розроблено спеціальний додаток для віддаленого контролю та управління бізнесом, який безкоштовно надається нашим партнерам. Завантаживши програму та зареєструвавшись в особистому кабінеті, власник автомийки самообслуговування має можливість віддалено (з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету) контролювати обіг готівки, роботу персоналу, витрати аксесуарів та автомобільної хімії.

Бажаєте вигідно інвестувати гроші, побудувавши сучасну автомийку самообслуговування? Вже є комплекс, який Ви хочете модернізувати? У розділі «Контакти» Ви знайдете телефонний номер та електронну пошту компанії. Зателефонуйте або напишіть нам у будь-який зручний час. Ми допоможемо Вам створити, модернізувати або розширити власний високорентабельний бізнес, який гарантовано приноситиме стабільно високий прибуток.

Схожі статті: