Якість бетону для будівництва автомийок самообслуговування

Якість бетону для будівництва мийок самообслуговування

 

Як приклад, який бетон для будівництва автомийки самообслуговування повинен використовуватися, розглянемо процес заливки чорнових бетонів на споруджуваному компанією «LuxWash» об'єкті. Це мийний комплекс на 12 постів у місті Львів.

Ми розповімо, як підбирається бетон для будівництва автомийки самообслуговування і як він заливається. Порадимо марки бетону, поговоримо про використовувану техніку і застосовувані технології. Тобто розповімо про всі етапи заливки чорнових бетонів.

Чорновий шар бетону: використовувані матеріали і технологія заливки

В першу чергу, на споруджуваному об'єкті облаштовується піщано-щебенева подушка. Її товщина — 15-20 см, фракція щебеню — 20-40 мм. Після цього формується армована сітка з арматури діаметром 10-12 мм. Крок — 20 на 20 см. Довжина арматури підбирається з запасом, щоб її кінці стирчали після заливки чорнового шару (для зв'язування з чистовим шаром). Подібна армована сітка дозволяє максимально зміцнити всі верстви бетону.

Армуюча сітка з арматури для підвищення міцності бетонної конструкції

Вибір марки і заливка бетону для будівництва автомийки самообслуговування

Для облаштування чорнового шару кампанія «LuxWash» рекомендує використовувати бетони для будівництва автомийки самообслуговування марок M 250-M 300.

Етапи правильної заливки якісного бетону:

  1. Доставка і розвантаження бетону повинні здійснюватися спеціальними міксерами компанії-виробника матеріалу. Для цього обов'язково потрібно організувати під'їзні шляхи до місця заливки.
  2. Після розвантаження бетону для будівництва автомийки самообслуговування з міксера робітники обов'язково повинні ретельно розрівняти його по маяках і утрамбувати.

Підлога посту автомийки з чистового бетону

Зверніть увагу, це дуже важливий момент: безпосередньо на завантаженні суміші виробник повинен Вам вилити 1 м3 — для перевірки марки і якості бетону в лабораторії. Якщо Ви обговорите цю умову, то отримаєте максимально якісну суміш, оскільки виробник не зможе вас обдурити.

Проблеми з якістю бетону — що робити?

Будівництво об'єктів майбутньої автомийки самообслуговування — дуже відповідальний процес. Особливо це стосується заливки бетону для створення основи комплексу. Це повинні виконувати кваліфіковані фахівці, використовуючи максимально якісний матеріал.

Завжди є ризик отримати неякісний бетон для будівництва автомийки самообслуговування через маніпуляції виробника зі складом суміші. Тому обов'язково:

  • вимагайте у виробника сертифікати якості на використовувані компоненти;
  • звертайте увагу на репутацію виробника та відгуки реальних клієнтів;
  • обов'язково домовляйтеся про пробний забір певного обсягу бетону після його виготовлення перед доставкою на об'єкт — для визначення його якості.

Вибір матеріалу і рішення проблем з якістю бетону для будівництва автомийки самообслуговування — на прикладі побудованого нами комплексу у Львові:

Компанія «LuxWash» завжди готова до нових викликів будь-якої складності. Ми заохочуємо інвесторів бути уважними при виборі партнерів, переконуватися особисто в актуальності і якості технологій, обладнання; наявності справжнього сервісного обслуговування, профіциту витратних матеріалів та власних складських приміщень.

Всім потенційним партнерам ми радимо особисто відвідувати автомийні комплекси що вже працюють, тестувати послуги, спілкуватися з клієнтами і тільки після цього приймати рішення.

Обирайте кращих! З повагою, команда «LuxWash».

Схожі статті: