Вендінговий апарат «LuxAqua»: чиста вода для клієнтів автомийок самообслуговування

Вендінговий апарат «LuxAqua»: чиста вода для клієнтів мийок самообслуговування

 

Компанія «LuxWash» постійно впроваджує сучасні технології та розробляє власні рішення для підвищення рентабельності мийок самообслуговування партнерів. Одним з таких інноваційних рішень є вендінговий апарат «LuxAqua» для розливу та продажу чистої мінералізованої води. Модуль дозволяє пропонувати клієнтам якісну, насичену корисними мікроелементами питну воду за доступною ціною та значно підвищувати дохід комплексів.

Що таке вендінговий апарат «LuxAqua» для продажу питної води

Конструктивні особливості та функції вендінгового апарату для продажу та розливу чистої води

Основна функція вендінгового апарату «LuxAqua», що підвищує рентабельність автомийок самообслуговування в Україні, — розлив води у тару клієнтів. Модуль, що скорочує терміни окупності мийок самообслуговування також насичує воду корисними для здоров'я людей мікроелементами.

Автоматично функціонуючий модуль складається з кількох блоків:

1. Блок розливу води

У комплектацію підвищуючого рентабельність автомийок самообслуговування вендінгового апарату «LuxAqua» входить термінал для встановлення та наповнення тари клієнтів чистою водою. Розміри та характеристики терміналу дозволяють наповнювати якісною мінералізованою водою, як маленькі пластикові пляшки, так і великі бутлі об'ємом до 18,5 літрів.

2. Блок оплати, укомплектований:

 • монетоприймачем;
 • купюроприймачем;
 • картрідером для прийому оплати картками клієнтів автомийок «LuxWash».

3. Телеметричний блок

Модуль комплектується телеметричним блоком та блоком для розливу води у пластикову тару клієнтів

У комплектацію підвищуючого дохід автомийок самообслуговування вендінгового апарату «LuxAqua» входять модуль GSM/GPRS та контролер, які дозволяють:

 • моніторити процес розливу чистої питної води та контролювати прибуток;
 • блокувати роботу вендінгового апарату за позаштатних ситуацій;
 • відображати на дисплеї повідомлення про аварії та збої в роботі або надсилати їх у вигляді SMS-повідомлень або до «Люксботу», або до кабінету віддаленого доступу власника комплексу.

Крім цих блоків і системи мінералізації води, вендінговий апарат що підвищує рентабельність автомийок самообслуговування комплектується надійним антивандальним металевим корпусом і насосом для примусового зливу забрудненої води в каналізаційну систему.

Функція мінералізації

Вендінговий апарат «LuxAqua» що підвищує рентабельність автомийки комплектується функцією мінералізації і насичує чисту питну воду корисними мікроелементами:

 • кальцієм, що регулює в організмі всі внутрішньоклітинні процеси і покращує згортання крові;
 • мінералами які містять калій і магній, що сприяють нормалізації кислотно-лужного балансу та забезпечують синтез білку в організмі;
 • іншими корисними для здоров'я людей мікроелементами.

Завдяки цьому вода набуває не тільки приємного смаку, але й стає максимально корисною для здоров'я людей.

Переваги встановлення апарату для розливу води «LuxAqua» для бізнесу

Перелік переваг монтажу апарату для розливу води для бізнесу

Основна перевага встановлення вендінгового апарату — підвищення прибутку автомийок самообслуговування, що позитивно позначається на рентабельності бізнесу. Це досягається завдяки функціональності та характеристикам обладнання:

 1. Повна автономність функціонування установки. Модуль не потребує постійного контролю, функціонує в режимі 24/7. Не потрібне втручання у роботу апарату з боку персоналу комплексу, оскільки модуль обслуговується представниками нашої компанії.
 2. Наявність двох функцій — розливу чистої немінералізованої води для приготування їжі та насиченої корисними для здоров'я людей мінералами.
 3. Собівартість очищення 1 л. води у 2-3 рази нижче, ніж у іншого аналогічного обладнання. Це значно знижує поточні витрати та підвищує рентабельність мийок самообслуговування в Україні за рахунок низької собівартості надання додаткової послуги.
 4. Можливість віддаленого дистанційного контролю та керування роботою модуля за рахунок наявності контролера та модуля GSM/GPRS.

Компанія бере на себе весь клопіт з монтажу, налаштування та запуску вендінгового апарату «LuxAqua». Ми встановимо термінал для мінералізації, розливу та реалізації води у процесі монтажу комплексу. Налаштуємо його під необхідні параметри, забезпечимо сервісне обслуговування протягом усього періоду функціонування модуля.

Продаж чистої, мінералізованої води як окремий бізнес

Апарат для мінералізації та розливу води можна встановити як окремий бізнес

Крім монтажу вендінгових апаратів на автомийках самообслуговування для підвищення їхньої рентабельності, ми встановлюємо модулі, як окремий бізнес.

Оскільки чиста вода користується підвищеним попитом, автоматичні апарати для мінералізації та розливу води на продаж можна встановити:

 • у торговельно-розважальних центрах;
 • у місцях скупчення людей — на вокзалах, у гіпермаркетах, продуктових магазинах, кафе тощо;
 • у спальних мікрорайонах;
 • у будь-яких місцях, де ця послуга буде актуальною.

Ми допоможемо підготувати всю необхідну дозвільну документацію, встановимо, налагодимо та обслуговуватимемо обладнання.

Плануєте побудувати мийку або вже володієте автомийкою самообслуговування і хочете максимально підвищити рентабельність комплексу? Розглядаєте можливість встановлення вендінгових апаратів «LuxAqua» для мінералізації та розливу на продаж чистої води як окремий бізнес? Надішліть заявку на консультацію через форму зворотного зв'язку на сайті, напишіть на вказану в розділі «Контакти» електронну пошту або зателефонуйте нам.

Менеджери нашої компанії проконсультують Вас з будь-яких питань. Фахівці вислухають усі Ваші побажання, вимоги та підготують вигідну пропозицію для збільшення доходу та підвищення рентабельності автомийки самообслуговування в Україні.

Схожі статті: