Вантажна автомийка «під ключ»: монтаж постів для обслуговування великогабаритних транспортних засобів на автомийках самообслуговування «LuxWash»

За бажання майбутнього власника комплексу та наявності попиту на подібні послуги компанією «LuxWash» проектується та монтується вантажна автомийка «під ключ» — встановлюється окремий пост для обслуговування великогабаритних транспортних засобів. Монтаж додаткового вантажного боксу дозволяє залучати нових клієнтів та суттєво підвищує рентабельність бізнесу.

Будівництво автомийки самообслуговування «під ключ» з окремим постом для вантажного транспорту

У процесі планування та проектування комплексу маркетологами компанії визначається доцільність будівництва вантажної автомийки «під ключ» для надання максимально повного комплексу послуг. Це дозволяє підвищити престижність комплексу, задовільнити попит та значно збільшити дохід від бізнесу.

Види постів для миття вантажних автомобілів на автомийках самообслуговування

Які є види постів вантажної автомийки «під ключ»

Під час проектування вантажної автомийки «під ключ» спеціалістами компанії «LuxWash» враховується розмір ділянки, попит на подібні послуги, габарити вантажних транспортних засобів. Залежно від отриманих результатів можуть будуватися 2 типи постів для миття вантажних автомобілів:

 1. Постійний пост для миття вантажних автомобілів, висотою до 5 м. Він комплектується подовженим пантографом і стандартним обладнанням для звичайних МСО, здатний обслуговувати транспортні засоби, висотою до 4, 4 м.
 2. Пост вантажної автомийки «під ключ» з помостом для полегшення миття великогабаритних транспортних засобів. Залежно від розміру боксу, потреб клієнтів та побажань власника комплексу на кожному мийному посту можуть встановлюватися 2 пантографи (спереду та ззаду) та 2 дублюючі один одного пульти управління.

Функціонал як першого, так і другого типу постів вантажної автомийки «під ключ» аналогічний з функціоналом звичайних боксів для миття легкових автомобілів.

Чому вигідно будувати окремий пост для великогабаритного транспорту

Автомийка самообслуговування з постом для миття вантажних автомобілів

З переваг будівництва вантажної автомийки «під ключ» для власника бізнесу та потенційних клієнтів комплексу можна виділити:

 1. Повну відсутність або низьку конкуренція на ринку, що зумовлює постійний попит на послугу та гарантує високий дохід.
 2. Високу продуктивність постів для миття великогабаритних транспортних засобів (до 3-х вантажівок/год) завдяки комплектації потужним обладнанням.
 3. Відсутність потреби оплачувати роботу обслуговуючого персоналу, що значно знижує собівартість миття вантажних автомобілів.
 4. Ефективність роботи посту за рахунок використання надійного, сертифікованого обладнання та якісної автохімії.
 5. Можливість власниками вантажних транспортних засобів швидко та якісно помити автомобіль без попереднього запису та очікування у черзі.

Будівництво вантажної мийки «під ключ» розширює комплекс послуг. Завдяки цьому залучаються нові клієнти, підвищується рентабельність бізнесу, що скорочує термін повернення інвестицій. У процесі миття вантажних автомобілів витрачається більше води та миючих засобів, що підвищує середній чек та значно збільшує дохід мийки самообслуговування.

Як використовувати поміст для миття вантажного транспорту

Поміст на вантажній мийці «під ключ» — це велика, масивна конструкція, виготовлена ​​з чорного оцинкованого металу виробництва компанії «LuxWash». Конструкція дозволяє власнику великовантажного транспортного засобу піднятися на висоту та помити автомобіль не лише знизу, а й посередині і, що дуже важливо, зверху.

Партнерство з компанією «LuxWash» — найкращий вибір для початку власного бізнесу

Компанія «LuxWash» володіє власним автопарком вантажних автомобілів та спецтехніки. У нас також є складські приміщення, зварювальні цехи для виготовлення металевих конструкцій та цехи для виробництва, складання та налаштування обладнання.

Компанією сформовані інженерні, дизайнерські та маркетингові підрозділи, бригади монтажників та наладчиків обладнання, що складаються з висококваліфікованих спеціалістів. Все це дозволяє нам надавати максимально повний комплекс послуг у процесі будівництва, функціонування та розвитку автомобільних мийок самообслуговування наших партнерів:

 • консультаційну та юридичну підтримку у процесі вибору, придбання ділянок та підготовки дозвільної документації;
 • проектування та розробку індивідуального дизайну майбутніх комплексів;
 • підбір максимально ефективного та економічного обладнання із запасом потужності для розширення бізнесу в майбутньому;
 • комплектацію автомийок самообслуговування обладнанням для надання додаткових послуг, які значно збільшують рентабельність бізнесу;
 • облагородження територій та здачу звичайних та вантажних автомийок «під ключ» майбутнім власникам;
 • обслуговування обладнання, постачання аксесуарів та ефективної автомобільної хімії за оптовими цінами;
 • підготовку та підвищення кваліфікації власників бізнесу та персоналу комплексів у власному навчальному центрі компанії.

Пост для миття вантажних автомобілів з металевим помостом

Нами також розроблені та безкоштовно надаються партнерам компанії ефективні інструменти для віддаленого контролю та управління бізнесом з будь-якого куточка планети, де є доступ до інтернету.

Компанія «LuxWash» створила сервісний центр підтримки клієнтів, що функціонує в режимі 24/7. Наші фахівці готові надати кваліфіковану технічну, юридичну та маркетингову підтримку партнерам у будь-який зручний час або направити виїзну бригаду для вирішення технічних проблем на автомийці самообслуговування у будь-якому регіоні України.

Плануєте створити або розширити бізнес, побудувавши вантажну автомийку «під ключ» і Вас зацікавила наша пропозиція? Надішліть нашим менеджерам запит на безкоштовну консультацію через форму зворотнього зв'язку на сайті. Ми також готові відповісти на всі Ваші запитання за вказаними у розділі «Контакти» номером телефону або електронною поштою нашої компанії.

Схожі статті: