Тепла підлога, основні переваги і на що потрібно звернути увагу?

Тепла підлога, основні переваги та на що потрібно звернути увагу?

 

Невід'ємною частиною автомийок LuxWash є обігрів підлоги. Нас часто запитують чи потрібно на мийки встановлювати теплу підлогу, в нас є однозначна відповідь, так, потрібно. Сьогодні ми хочемо вам детально розповісти, на яких етапах встановлюється тепла підлога, які невід’ємні переваги теплої підлоги і для чого вона потрібна.

Схема теплої підлоги на автомийці самообслуговування luxwash

Будівництво теплої підлоги

Будівництво теплої підлоги починається з заливання ідеально рівного шару чорнового бетону, тому що, від цього залежить подальша укладка чистової підлоги, а також результат чистового шару промислової підлоги. Після цього ми вкладаємо на підлогу екструдований пінопласт товщиною 5 сантиметрів. Пінопласт також вкладається за певною технологією. Екструдований пінопласт не вкладається біля пістолетів, приямка і по контуру усієї автомийки. Чому так зроблено? Це зроблено задля того, щоб, пінопласт не межував з зовнішніми чинниками такими як бруд, сонячні промені і основним деструктивним чинником водою. Вода проникає в шари пінопласту, попадає в верхні шари бетону і при від'ємній температурі, руйнує бетонну плиту. Плита тріскає, розривається. Надалі ці руйнування важко усунути.

Наші фахівці рекомендують вкладати пінопласт з відступом від країв приямка 10 сантиметрів, при межах автомийки 20-35 сантиметрів. Цим самим ви повністю захищаєте бетонну основу від деструктивних зовнішніх факторів.

Тепловий екран

Після цього ми вкладаємо тепловий екран. Екран має дві невід’ємних переваги: першою є узор в клітинку, по якому правильно вкладаються труби підігріву підлоги, щоб були збережені правильні відстані і вигини між трубами згідно розробленого плану.

Друга перевага екрану. Екран не пропускає тепло в нижні шари бетону, екран відбиває тепло в верх, суттєво мінімізує втрати енергії і тим самим економить Ваші кошти. Не менш важливим елементом теплої підлоги є діаметр труби, компанія LuxWash використовує 2 діаметри труби, вони відрізняються по кольору, червона і біла.

Червона труба (16 міліметрів) є меншого діаметру і розташована ближче до технічної кімнати.

Біла труба (20 міліметрів) є більшого діаметра і розташована далі від технічної кімнати.

 

Правила вкладання теплої підлоги

Зверніть увагу що, максимальна довжина 20 міліметрової труби не може становити понад 70 метрів від технічної кімнати.

Якщо не дотримуватись цього правила, на постах буде намерзання льоду що може привести до небезпечних ситуацій, наприклад: занос автомобіля, водій не встигне зреагувати й може врізатись як в саму мийку, так і в іншого учасника руху, людина може послизнутись і отримати травми.

Друге не менш важливе правило вкладання теплої підлоги. Труби підігріву повинні обходити бетонні колони або металевий каркас. Щоб запобігти випадковому пошкодженню при монтажі каркасу і іншого обладнання. Труби підігріву також минають кріплення тубуса в 15 сантиметрів в усі сторони, тому, що майстер буде засвердлювати тубус на анкера, це зроблено задля запобігання пошкодженню теплої підлоги.

Труби теплої підлоги для автомийки самообслуговування

Зверніть увагу що, в жодному разі не можна просвердлити труби в теплій підлозі.

Надіємось в цій статті ми відповіли на усі ваші запитання щодо теплої підлоги. Зацікавила наша пропозиція? Хочете дізнатися характеристики, ціни на обладнання для мийки самообслуговування і умови співпраці з нашою компанією? У розділі «Контакти» Ви знайдете телефонний номер і e-mail компанії. Напишіть, передзвоніть нам або залиште заявку на консультацію фахівця через відповідну форму. Наші менеджери зв'яжуться з вами, нададуть всю необхідну інформацію і проконсультують з будь-яких питань.

Схожі статті: