Система віддаленого доступу. Онлайн бухгалтерія.

Автомийка онлайн!

Надійну систему обліку в сучасному бізнесі важко переоцінити, особливо там, де присутній людський фактор та велика кількість операцій. Нікого не здивуєш особистим електронним кабінетом; багато сервісів, магазинів, чи навіть державних служб мають особистий онлайн кабінет.
Питання в палітрі його функцій та можливостей.⠀

Що цікавить власника автомийки ?⠀

Конкретні цифри та прибутковість його бізнесу!
З системою від LuxWash ви отримуєте не просто калькулятор зароблених вами грошей, але і розгорнуту аналітику:
Прихід у вигляді готівки, електронних коштів, або поповнення карток постійного клієнта.
Завдяки чому, власник бізнесу з легкістю може побудувати план робочого процесу та розуміти, на чому робити акцент надалі.
Програма надає вам можливість легко проаналізувати, які послуги автомийки мають попит, а які варто продавати ефективніше, рекламувати, залучати соціальні мережі і т.д.
"Гроші люблять рахунок". Інкасації з точною звітністю, до гривні, що зводить ризик крадіжок з боку персоналу до нуля. Система розпізнає кожну купюру, яку вносить клієнт.
User friendly інтерфейс. Тобто, зрозуміло для користування пересічній людині без спеціальних умінь.
Можливість керувати ціновою політикою,
акції, знижки, бонуси, нічний тариф.

Технічна сторона :

Години роботи обладнання та його стан з детальними графіками та аналітикою, все це інтегровано в нашу систему віддаленого доступу LuxWash

Програмне забезпечення допомагає вам уникнути серйозних несправностей та вчасно обслуговувати ваше обладнання, так ваша мийка працює безперебійно 24/7 ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
Ви практично керуєте опціями вашого бізнесу прямо з вашого телефону чи комп’ютера, з будь-якої точки світу 🌍 Доступ маєте тільки ви !

Віддалена система управління LuxWash постійно розвивається, щоб задовільняти потреби вимогливого клієнта та йти в ногу з сучасними технологіями та тенденціями IT ринку.

⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀

Схожі статті: