Мийка самообслуговування або своя мийка для авто — що краще?

Певна частина автолюбителів вважає за краще купити мийку для авто та мити транспортний засіб вдома. Інші власники машин, навпаки, користуються послугами автомобільних мийок самообслуговування. Як і перший, так і другий варіант має свої переваги.

Якщо купити автомийку Керхер, можна швидко будь-коли помити машину вдома. Але якщо потрібно справді якісно обслужити транспортний засіб, то тут не обійтися без послуг автомобільної мийки самообслуговування.

Мийка самообслуговування — що це таке?

Що таке автомобільна мийка самообслуговування

Щоб зрозуміти, наскільки вигідно купити мийку для авто як бізнес, давайте розберемося, як облаштовуються, яким обладнанням комплектуються і які послуги пропонують подібні комплекси.

Перед тим як купити мийку для авто обирається оптимальна у плані розташування, площі та наявності необхідних комунікацій ділянка. Проектується комплекс із достатньою кількістю мийних постів, які комплектуються обладнанням для виконання певних функцій.

Далі, у відповідних державних органах, отримуються всі необхідні документи та дозволи, розпочинається будівництво:

 • проводяться земельні роботи — вирівнюється ділянка, викопуються траншеї під фундаменти для підведення води, каналізації, монтажу очисних систем;
 • будуються адміністративні, технічні будівлі;
 • облаштовуються теплі підлоги, монтуються, накриваються та обшиваються каркаси мийних постів;
 • встановлюється, підключається та налаштовується обладнання мийки самообслуговування;
 • розбиваються та облаштовуються під'їзні шляхи, стоянки, облагороджується ділянка.

У компанії «LuxWash» продаж мийок самообслуговування передбачає проектування, будівництво, комплектацію необхідним обладнанням та здачу комплексів «під ключ». Замовник послуги отримує автомийку з можливістю надання максимального комплексу послуг.

Заїхавши на автомобільну мийку самообслуговування, власник транспортного засобу отримує можливість протягом 5-10 хв. якісно помити автомобіль:

 • попередньо змочивши кузов водою, що подається під невеликим тиском;
 • застосувавши ефективну активну піну, що розчиняє та видаляє будь-які види забруднень;
 • змивши залишки бруду та автохімії водою під високим тиском або очищеною за технологією зворотного осмосу водою (для запобіганню плям на лакофарбовому покритті після миття транспортного засобу);
 • обробивши кузов автомобіля рідким воском — для видалення залишків забруднень, автохімії, захисту кузова від негативного впливу зовнішніх факторів та надання блиску лакофарбовому покриттю.

Будівництво та продаж мийки також передбачає комплектацію постів обладнанням для чищення та миття автомобільних килимків та пилососами для очищення салонів автомобілів.

Залежно від побажань власника та попиту на подібні послуги, будується кафе для автолюбителів. Встановлюється обладнання для надання додаткових послуг — дозаправлення транспортних засобів миючими рідинами, підкачування та чорніння коліс, розливу чистої питної води та інше обладнання.

«LuxWash» — лідер на ринку автомийок самообслуговування

Компанія «LuxWash» — найкращий вибір партнера для будівництва автомобільної мийки самообслуговування

Компанія «LuxWash» давно зайняла лідируючі позиції на ринку будівництва та комплектації автомийок самообслуговування України та ближнього зарубіжжя. Станом на січень місяць 2022 року нами побудовано, укомплектовано та здано замовникам «під ключ» 366 комплексів, що успішно функціонують і приносять постійний прибуток, з 1431 мийним постом. У процесі будівництва, комплектації та здачі замовникам — 100 автомийок самообслуговування на 366 постів.

Будівництво, комплектація та продаж мийки компанією «LuxWash» передбачає надання максимально повного комплексу послуг, до якого входять:

 • консультаційна та юридична підтримка клієнтів у процесі вибору та придбання ділянок;
 • допомога у підготовці пакету дозвільної документації;
 • розробка ефективного бізнес-плану функціонування та розвитку автомийки, що базується на досвіді співпраці з нашими клієнтами;
 • будівництво комплексу «під ключ», обслуговування обладнання та постачання ефективної автохімії за оптовою ціною.

Будівництво та продаж мийок самообслуговування передбачає підготовку персоналу комплексів у власному навчальному центрі компанії. Власникам комплексів також надаються ефективні інструменти для дистанційного керування та контролю бізнесу.

Апарати для миття авто вдома: види, функції

Миття автомобіля апаратом високого тиску

Перед тим як купити автомийку Керхер, важливо вибрати відповідний тип апарату високого тиску. Від його потужності та функціональних можливостей залежить якість миття транспортного засобу в домашніх умовах.

Всі мінімийки високого тиску що пропонуються на ринку діляться на 3 класи:

1. Побутові

Якщо купити побутову мийку Керхер, то можна отримати доступний за ціною апарат високого тиску невеликої потужності. Як правило, такі мінімийки однофазні, вони працюють від стандартної електричної мережі 220 V.

Переваги таких установок:

 • простота роботи;
 • компактні розміри;
 • невелика вага;
 • доступна ціна.

До недоліків побутових мінімийок можна віднести невелику потужність і виготовлені із пластику насоси, нездатні перекачувати гарячу воду. Установки не призначені для довготривалого використання (не більше 20-30 хв).

2. Професійні

Якщо потрібно купити домашню мийку для авто в Україні, яка повинна працювати без перерв, то оптимальний вибір — професійна установка. Потужність такої мінімийки досягає 5 кВт, продуктивність — близько 700 л/год.

Переваги:

 • ефективніше видаляється бруд за рахунок більшого тиску води;
 • висока продуктивність та можливість безперервного використання;
 • насоси виготовляються із якісних та надійних матеріалів, тому можуть перекачувати гарячу воду;
 • професійні апарати високого тиску комплектуються системами для забору та підігріву води;
 • надійність та тривалий термін експлуатації.

Єдиний недолік домашніх мийок для авто Керхер — висока в порівнянні з побутовими установками ціна.

3. Промислові

Якщо купити промислову автомийку Керхер, то ця установка дозволить швидко і ефективно видаляти забруднення з поверхонь великих площ за рахунок максимально високого тиску води, що подається.

Промислові мінімийки високого тиску, залежно від способу підключення, поділяються на 2 типи:

 1. Для забору води із резервуарів.
 2. Для підключення до центральної системи водопостачання.

Переваги промислових автомийок Керхер:

 • максимально високий тиск води і можливість його регулювання;
 • висока продуктивність — до 1500 л/год;
 • функції забору, підігріву води та подачі миючих засобів;
 • висока надійність та довговічність експлуатації за рахунок виготовлення корпусів, насосів та комплектуючих з алюмінію, латуні та інших надійних та корозійностійких матеріалів.

Єдиний недолік професійних мінімийок високого тиску — висока ціна.

Що краще та економніше: помити машину на автомийці самообслуговування або купити апарат високого тиску додому?

Що краще - купити апарат для миття додому або обслуговувати автомобіль на автомобільній мийці самообслуговування

Якщо купити автомийку Керхер, то з'явиться можливість помити автомобіль вдома у будь-який зручний час. Це, мабуть, єдина перевага такої установки. Важливо враховувати, що крім витрат на придбання мінімийки високого тиску будуть інші витрати:

 • на оплату електроенергії та води (якщо мінімийка буде підключена до системи водопостачання);
 • на придбання вузлів і деталей, що вийшли з ладу (подібні установки не можуть похвалитися великим моторесурсом);
 • на ремонт та обслуговування апаратів високого тиску.

Якщо врахувати вартість установки високого тиску, її обмежений ресурс та розділити це на кількість мийок, то не факт, що вартість миття автомобіля обійдеться дешевше, ніж на автомобільній мийці самообслуговування. При цьому якість миття такою установкою значно гірша, ніж професійним обладнанням.

Особливості та переваги миття авто на автомийці самообслуговування

Переваги та особливості обслуговування машини на автомийці самообслуговування

Вирішивши обслужити транспортний засіб на спеціалізованому комплексі, власник не лише якісно видаляє забруднення та захищає кузов автомобіля, а й економить час та гроші. Для цього йому потрібно:

 • загнати машину у будь-який вільний пост;
 • обрати необхідні функції та оплатити їх;
 • попередньо змочити кузов автомобіля водою;
 • нанести активну піну, що ефективно видаляє будь-які забруднення;
 • змити залишки бруду та автохімії звичайною водою під тиском;
 • нанести рідкий віск, що видаляє залишки забруднень і надає блиску лакофарбовому покриттю;
 • змити залишки воску очищеною за технологією зворотного осмосу водою.

На максимально якісне обслуговування одного транспортного засобу потрібно не більше 5-10 хвилин. Середній чек не перевищує 70-80 грн. Також є можливість за доступною ціною або безкоштовно якісно та швидко почистити салон автомобіля потужним пилососом.

Плануєте відкрити власний високорентабельний бізнес та купити мийку для авто в Україні вигідно інвестувавши кошти? Ми готові запропонувати Вам максимально вигідні умови будівництва, комплектації та обслуговування мийного комплексу.

Докладніше про вартість автомийки самообслуговування, характеристики, функції обладнання та умови співпраці з компанією можна дізнатися, написавши або зателефонувавши нам на зазначені у розділі «Контакти» електронну пошту або телефонний номер компанії.

Схожі статті: