Розумний світлофор на автомийці самообслуговування «LuxWash»

Розумний світлофор на мийці самообслуговування «LuxWash»

 

Компанія «LuxWash» презентує інноваційну розробку — розумний світлофор для автомийки самообслуговування. Система комплектується датчиками руху, контролерами, інтелектуальним процесором, сенсорами і здатна динамічно керувати відображеними LED-дисплеєм сигналами. Це дозволяє організувати рух транспортних засобів по території, забезпечує зручність використання послуг і підвищує пропускну здатність комплексу.

Призначення і функції розумного світлофора на автомийці самообслуговування

Багатофункціональний розумний світлофор «LuxWash» встановлюється на нетипових автомийках самообслуговування або на комплексах з великою кількістю постів. Його основна функція — керування потоком автомобілів клієнтів шляхом відображення кольорових сигналів:

 1. Червоний — пост зайнятий, послуга мийки автомобіля активна.
 2. Жовтий — послуга надана, але транспортний засіб ще не покинув пост.
 3. Зелений — пост звільнився і готовий до обслуговування наступного автомобіля.

Залежно від потреб автомийних комплексів та побажання їх власників, фахівці компанії можуть налаштувати розумний світлофор для автомийки самообслуговування для відображення на дисплеї будь-якої додаткової інформації:

 • прогнозу погоди;
 • поточного часу;
 • переліку та вартості наданих послуг;
 • проведених акцій, бонусів, реклами і т. д.

Детальніше про функції, призначення та переваги використання розумного світлофора на автомобільній мийці самообслуговування можна дізнатися, переглянувши це відео:

Переваги встановлення розумного світлофора на автомийці самообслуговування

Надаючи клієнтам комплексу актуальну інформацію та регулюючи потік пересування транспортних засобів по території, розумний світлофор для автомийки самообслуговування дозволяє:

 • максимально реалізувати потенціал автомийки, збільшити середній чек і суттєво підвищити дохід;
 • значно скорочувати час миття транспортних засобів і підвищувати прохідність комплексу;
 • запобігати утворенню черг;
 • виключати простої устаткування;
 • рекламувати послуги, повідомляти клієнтів про акції та надавати інформаційну підтримку.

Відображення інформації на табло розумного світлофора на автомийці самообслуговування

Завдяки спеціальній програмі власник комплексу може самостійно дистанційно керувати роботою системи. Можна налаштовувати розумний світлофор «LuxWash» для автомийки самообслуговування відповідно до необхідності відображати певні сигнали або актуальну інформацію.

Плануєте будівництво автомобільної мийки самообслуговування і хочете встановити розумний світлофор, щоб оптимізувати роботу комплексу і отримувати максимальний дохід? Надішліть нам заявку через форму зворотного зв'язку на сайті, зателефонуйте або напишіть менеджерам компанії. Ми вислухаємо Вас, врахуємо всі побажання і в найкоротші терміни виготовимо, доставимо і встановимо оптимальний за характеристиками і вартістю розумний світлофор на Вашому комплексі.

Схожі статті: