Проблеми з якістю бетону, що робити?

Проблеми з якістю бетону, що робити?

Будівництво автомийки самообслуговування є відповідальним процесом, особливо заливка бетону, тому, що це основа об'єкту. Зазвичай бетонні роботи виконуються якісно професіоналами з досвідом, але завжди існує цей малий відсоток невдач.

Інколи шукаючи способів "економії", попадаємо в неприємності, тому, радимо звертати увагу на якість та умови зберігання матеріалу з яким ви працюєте, добросовісність та репутацію виконавця робіт.

У нашому відео ми детально обговорюємо цю проблему та її рішення на прикладі реального об'єкту, автомийки самообслуговування у Львові.

Зрештою, хто не допускався помилок, не здатний їх вирішувати :)

Детайлінг центр та 12 постів самообслуговування.

Автомийка продемонстрована у відео на цей час будується та буде одним з наймасштабніших проектів в Україні. 

Компанія LuxWash завжди готова до нових викликів будь-якої складності. Заохочуємо інвесторів бути уважними при виборі партнера, переконуватись особисто в актуальності та якості технологій, обладнання; наявності справжнього сервісного обслуговування, профіциту розхідних матеріалів та власних складських приміщень. радимо особисто відвідувати вже працюючі автомийні комплекси, тестувати послуги, спілкуватись з клієнтами та після цього приймати зважене рішення!

Залишайтесь з кращими!

З повагою, команда LuxWash

Схожі статті: