«LuxCleaner» — обладнання для чищення та прання килимів на автомийці самообслуговування

«LuxCleaner» — обладнання для чищення та прання коврів на мийці самообслуговування

 

Компанія «LuxWash» пропонує своїм партнерам широкий асортимент обладнання власної розробки. Одним з таких рішень є модуль для чищення та прання килимів на автомийці самообслуговування «LuxCleaner». Це дуже затребувана серед автолюбителів послуга, яка значно покращує сервіс, гарантує додатковий прибуток та підвищує рентабельність мийних комплексів.

Особливості та переваги технології автомийки килимів «LuxCleaner»

Чищення та миття килимів на автомийці: особливості та переваги технології «LuxCleaner»

Автокилимки — це не тільки стильні елементи, що доповнюють інтер'єр автомобіля. Вони виконують дві важливі функції:

  1. Збирають весь бруд, пил та сміття, які залишаються в салонах машин після водіїв та пасажирів.
  2. У дощову погоду або після танення занесеного разом із взуттям снігу у зимовий період у них збирається вода.

Але ці елементи інтер'єру салону авто швидко забруднюються. На них залишаються плями бруду, жиру, залишки їжі, пісок — все це дуже важко очистити та видалити.

Для швидкого і якісного чищення та прання килимів на автомийках нашою компанією розроблений автомат «LuxCleaner». Він встановлюється як додаткове обладнання. Модуль розширює комплекс послуг що надаються, значно спрощує процес прибирання салонів автомобілів, приносить власникам автомийок додатковий прибуток та істотно збільшує рентабельність комплексів.

Функції апарату для миття килимів на автомийці

Устаткування для хімчистки килимів на автомийці виконує 2 основні функції:

  1. «Сухе» чищення. Килимки поміщаються у спеціальний отвір. Механізм втягує та очищає їх від забруднень за допомогою спеціальних щіток.
  2. «Вологе» чищення, в процесі якого подається вода та хімія для прання килимів на автомийці самообслуговування. Ця функція дозволяє ефективно видаляти не тільки бруд, пил, плями жиру, а й грибки та бактерії.

Переваги обладнання для чищення та прання килимів на автомийці

Переваги встановлення обладнання для чищення, миття, хімчистки килимів на автомийці самообслуговування

Основні плюси модуля «LuxCleaner» — спрощення процесу прибирання салону автомобіля та підвищення прибутку комплексу за рахунок збільшення середнього чека. Обладнання для автомийки килимів також має низку інших переваг:

  • повністю видаляє пил, бруд, стійкі плями, відновлюючи до ідеального стану оброблювані поверхні;
  • дезінфікує килими у процесі хімчистки на автомийці;
  • всі деталі модуля виконані з простих, надійних матеріалів, тому обладнання не потребує ремонту та обслуговування (за винятком дозаправки автохімією);
  • корпус виготовлений з нержавіючої харчової сталі марки AISI 304, котра не піддається негативному впливу корозії;
  • установка дуже проста у використанні.

Модуль що не має аналогів на ринку забезпечений інструкцією з використання апарату у вигляді наклейки на корпусі. На обладнання надається гарантія якості — 24 місяці.

Плануєте будівництво автомобільної мийки самообслуговування? У Вас вже є комплекс що функціонує? Ми рекомендуємо розширити перелік послуг, встановивши апарат для прання та чищення килимів на автомийці. Це значно збільшить прибуток, підвищить престижність та рентабельність Вашого бізнесу.

Схожі статті: