Новинка від компанії LuxWash! LuxFog - v. 2.0

Автомийки самообслуговування на захисті від Корона вірусу!

Автомийний бізнес на сьогодні вже не є таким собі «малим бізнесом», а цілою індустрією, яка стрімко розвивається та в яку сміливо інвестують кошти. Традиційною мийкою автомобіля тепер нікого не здивуєш, в умовах тісної конкуренції серед автомийних комплексів вирішує якість пакету послуг, які ви надаєте для кінцевого клієнта. 
Якою б неприємною не була ситуація з COVID-19, але вірус «розставив все на свої місця», далеко не кожен бізнес залишився на плаву, не йде вже мова про прибутковість. Одним з винятків є автомийки самообслуговування, в яких практично відсутній людський фактор, відповідно в умовах карантину наші об’єкти не просто працювали, а працювали на повну 24/7
Правила постійної підтримки гігієни рекомендовані владою також справили позитивний вплив на нашу справу, за порадою ВООЗ, металічні та пластикові поверхні, з яких складається автомобіль і з якими ви контактуєте варто дезінфікувати.
Звісно, ми абсолютно не радіємо ситуації з вірусом, як і всі свідомі люди, але зрозумійте нас правильно, — страх та паніка які панували в суспільстві спонукали власників ще більше та сумлінніше слідкувати за чистотою своїх авто, а ми всього лиш виявились потрібною платформою, яка надає послуги за доступною ціною в будь-який час, цілодобово, не порушуючи жодних законів.

Чим зручний LUXFOG ? Дешево. Швидко. Ефективно.

Власник авто добре розуміє, наскільки важлива чистота салону. Погодьтесь, повна хімчистка салону вимагає як значних витрат часу так і коштів. На практиці, робимо ми це «раз в колись».
Ми нічого не приховуємо, ідея не є новою, схожий принцип використовується в дезінфекції громадського транспорту, наприклад, у США сухим туманом дезінфікують вагони метро і цей спосіб насправді є ефективним, по-перше, він є швидким у використанні, без води, без прямого використання порошкових чи рідких хімічних засобів; по-друге, він є безпечним для людини, тому, що швидко вивітрюється, хімічний концентрат, з якого генерується туман, не містить жодних заборонених складників, які б могли завдати шкоду вам, вашим дітям, чи домашнім улюбленцям. Ефективність туману – це 99% успіху у знищенні бактерій та вірусів.

Також, ФОГ легко усуває неприємні запахи органічного чи хімічного походження, особливо приторний запах тютюну. Ми адаптували сухий туман для автомийних комплексів самообслуговування та зробили його максимально доступним та простим у користуванні для пересічного власника автомобіля.
На практиці, клієнт оплачує за послугу, готівкою, бонусною, чи банківською карткою. Для активного «затуманення» салону авто потрібно 45-60 сек; після активної фази, по рекомендації, потрібно на 15-20 хв часу залишити салон автомобіля закритим, щоб туман зробив свою роботу та зазнав розпаду.

Нижче є подані основні технічні характеристики LuxFog, де можна помітити, що затратна частина на сировину є мінімальною, 25 мл розчину для послуги сухого туману та всього 7 мл розчину для функції спреєра за один сеанс.

Технічні характеристиики LuxFog:

Габарити без пантографа: 700*700*1580 мм
Вага: 90 кг (без врахування хімії)
Корпус: виготовлений з нержавіючої сталі з антивандальними замками
Споживана потужність: 1600 Вт
Напруга живлення: 220 в
Вбудований стабілізатор напруги
Функції:
Сухий туман - 2 опції запаху
Парфуми - 2 опції запаху
Купюро приймач: CashCode (USA)
Система управління: LuxWash
Віддалений доступ до конфігурацій та моніторингу
Час надання сухого туману - 20 с (затрата 25 мл розчину)
Час надання парфуму - 5 с (затрата 7 мл розчину)
Вивід інформації на монохромний дисплей
Підсвітка всіх елементів корпусу світлодіодною стрічкою
Фірмова система шлангів для подачі туману та парфумів.

Хочеш FOG на свою автомийку ? Ціна ?

Середня вартість послуги LuxFog для клієнта по Україні – 50 грн, затратна частина для власника? У діапазоні 10% ! Прибутковість цієї послуги просто шалена.
Якщо слідкуєте за нашими соціальними мережами, важко не помітити, наскільки популярною є LuxFog серед клієнтів, про що свідчать численні «сторіс
» та дописи з позитивними відгуками. Власник автомийного комплексу добре розуміє, що таке середній чек і завжди прагне його збільшити за рахунок додаткових послуг, куди простіше, коли послуга є якісною та популярною.


✔Безконтактна дезінфекція салону автомобіля на молекулярному рівні.
✔Сухий туман, ні води ні вологи.
✔Жодних плям та розводів після.
✔Не потребує провітрювання, після використання залишається приємний аромат, який згодом зникає.
✔Ефективно усуває неприємні запахи, тютюновий дим та інші. ⠀
✔Зараз є у вільному продажі та у наявності на нашому складі ⠀ ⠀
✔Готовий стати засобом підняття середнього чека на вашій мийці

Детальніша інформація? Ціна LuxFog? ⠀

Звертайтесь, з радістю проконсультуємо вас!⠀
З повагою, команда LuxWash

 

Схожі статті: