Блок керування на автомийці самообслуговування «Lux Wash»: комплектація, функції, способи оплати

На кожному пості збудованого та зданого в експлуатацію компанією «LuxWash» комплексу встановлюється блок керування мийкою самообслуговування, що дозволяє автовласникам обирати необхідні функції та оплачувати їх. Компактний модуль керує роботою всього мийного обладнання, контролює витрату грошей клієнтами в процесі надання послуг, дозволяє швидко та якісно власнику самостійно помити автомобіль без допомоги обслуговуючого персоналу.

Що таке блок керування автомийкою самообслуговування

Спроектований інженерами компанії «LuxWash» блок управління мийкою самообслуговування — це пульт, який відповідає за роботу всього обладнання мийного посту. З його допомогою клієнти комплексу обирають та запускають необхідні функції. Команди з модуля надходять на силову шафу, яка запускає розміщене в технічному приміщенні обладнання.

Металева захисна шафа блоку управління мийкою самообслуговування виготовлена ​​із міцної антикорозійної сталі. Кнопки вибору та запуску функцій захищені від вологи надійними ущільнюючими елементами. Клас захисту модуля — IP65.

Що таке і для чого встановлюється блок керування автомийкою самообслуговування

Блок управління мийкою самообслуговування комплектується:

 1. Контролером для регулювання роботи обладнання, вартості послуг, керування знижками та бонусними програмами.
 2. Герметичним блоком з кнопками з підсвічуванням для вибору, запуску та призупинення необхідних функцій.
 3. Обладнанням для прийому оплати — купюро- та жетоноприймачем, терміналами для карток клієнтів, банківських карток та прийому оплати електронними грошима.
 4. Інформаційним дисплеєм, на якому відображається залишок коштів та час до закінчення виконання певної функції.

Функції блоку керування автомийкою самообслуговування

Які функції виконує блок керування постом автомийки

Основна функція модуля — управління роботою мийного посту за допомогою передачі введених клієнтом команд на розміщене в технічному приміщенні обладнання комплексу. Комплектація блоку управління мийкою самообслуговування різними пристроями для прийому оплати дозволяє приймати як купюри, так і жетони, банківські картки, картки клієнтів «LuxWash» та електронні гроші.

Пульт керування надає автолюбителям можливість самостійно вибирати оптимальний режим для якісного миття автомобіля за допомогою натискання відповідних кнопок:

 1. «Вода під тиском» — для попереднього змочування кузова автомобіля подається звичайна холодна вода.
 2. «Очищувач» — подача активного складу для ефективного видалення різних видів забруднень.
 3. «Активна піна» — через сопло пістолета подається високоякісна автохімія, що швидко і ефективно розчиняє і видаляє бруд з поверхні кузова автомобіля.
 4. «Тепла вода» — подається під високим тиском підігріта до певної температури вода, що дозволяє видалити залишки автомобільної хімії та бруду.
 5. «Віск» — функція дозволяє обробити кузов автомобіля рідким воском, що видаляє залишки бруду і надає лакофарбовому покриттю блиск.
 6. «Осмос» — через сопло пістолета подається очищена за технологією зворотного осмосу до ідеального стану вода, після чого на лакофарбовому покритті не залишається плям.
 7. «LuxNano» — максимально ефективне видалення забруднень шляхом нанесення на кузов автомобіля висококонцентрованої рожевої піни.
 8. «Пауза» — кнопка тимчасового призупинення будь-якої з перерахованих вище функцій.

Ще одна функція блоку управління мийкою самообслуговування — можливість регулювання режимів роботи обладнання за допомогою налаштування контролера. Він також дозволяє регулювати вартість, оптимальний час надання кожної послуги, розміри знижок та бонусів.

Переваги встановлення та зручність використання блоку управління на автомийці

Які переваги дає встановлення блоку керування на автомийці

Комплектація мийного посту блоком управління мийкою самообслуговування надає власникам бізнесу ряд переваг та можливість:

 • оптимізувати та контролювати роботу обладнання: систем зворотного осмосу, дозаторів, насосів високого тиску, клапанів тощо;
 • налаштовувати та контролювати витрати води, автохімії;
 • встановлювати ціни, надавати бонуси та знижки;
 • заощаджувати електроенергію та знижувати поточні витрати на ведення бізнесу, оскільки не потрібно винаймати додатковий персонал;
 • контролювати роботу та прибуток кожного посту.

Це дозволяє максимально автоматизувати роботу комплексу та суттєво підвищити рентабельність бізнесу, скоротивши поточні витрати, час надання послуг та підвищивши пропускну спроможність автомийки.

Клієнтам комплексу блок управління мийкою самообслуговування надає можливість самостійно вибирати оптимальний режим миття автомобіля, виходячи з їх потреб та фінансових можливостей. При цьому немає жодних претензій з боку автолюбителів, оскільки вони самостійно керують процесом миття транспортних засобів.

Додаткові послуги на автомийці самообслуговування для підвищення рентабельності бізнесу

Які додаткові послуги підвищують рентабельність автомийки самообслуговування

У процесі розробки бізнес-плану фахівці компанії «LuxWash» проводять маркетингові дослідження. Враховується місце розташування та площа комплексу, кількість потенційних клієнтів, їх потреби, фінансові можливості.

Після цього нашим партнерам пропонується укомплектувати автомийку самообслуговування обладнанням для надання додаткових послуг, що підвищують рентабельність бізнесу:

 1. «LuxFog» (сухий туман) — димова машина для якісної дезінфекції салону автомобіля на молекулярному рівні. Обладнання дозволяє знезаражувати всі поверхні (навіть системи обігріву та кондиціювання), усувати неприємні запахи. Одна з функцій «LuxFog» — ароматизація салону автомобіля вибраним автолюбителем запахом.
 2. Підкачування шин — можливість перевірити тиск у шинах і, при необхідності, підкачати колеса.
 3. Чорніння коліс — для запобігання налипанню пилу, бруду, стиранню шин та надання колесам автомобіля привабливого зовнішнього вигляду.
 4. Потужний пилосос, що дозволяє швидко та ефективно очистити салон автомобіля від пролитих рідин, пилу та бруду.

Додаткова послуга миття кузова автомобіля рожевою піною

За бажанням власників комплексів та наявності попиту на подібні послуги ми проектуємо, будуємо та комплектуємо всім необхідним обладнанням «ЛюксКафе». На території автомийки самообслуговування можуть встановлюватися апарати для розливу на продаж якісно очищеної питної води.

Цілодобова сервісна підтримка партнерів та клієнтів

Компанія «LuxWash» створила сервісний центр, що функціонує в режимі 24/7. При виникненні будь-яких позаштатних ситуацій та питань наші партнери можуть у будь-який час дня та ночі зателефонувати в службу та отримати кваліфіковану маркетингову, технічну чи юридичну підтримку.

Бажаєте вигідно інвестувати гроші, побудувавши автомийку самообслуговування та укомплектувавши комплекс максимально ефективним, економічним та надійним обладнанням? Напишіть або зателефонуйте нам на вказані у розділі «Контакти» електронну пошту або телефонний номер компанії. Наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання, що Вас цікавлять, вислухають Ваші побажання і підготують взаємовигідну пропозицію співпраці з компанією «LuxWash».

Схожі статті: