Функціональні можливості та переваги автоматичної безконтактної мийки «LuxCyber»

Для максимального підвищення прохідності комплексів та збільшення прибутків компанія «LuxWash» рекомендує своїм партнерам купити обладнання для безконтактної мийки «LuxCyber». Це мобільний бокс, укомплектований високотехнологічним, продуктивним обладнанням та системами контролю процесу миття транспортних засобів.

Установка дає змогу значно прискорювати, спрощувати процес обслуговування автомобілів. Працює в автоматичному режимі. Всі функції виконуються без прямого контакту з кузовами автомобілів, що виключає ризик пошкодження лакофарбових покриттів.

Що таке безконтактна мийка самообслуговування «LuxCyber»

Особливості та функціональні можливості роботизованої безконтактної мийки самообслуговування «LuxCyber»

Незважаючи на досить високу ціну автоматичної безконтактної мийки роботизована установка — дуже вигідне вкладення інвестицій. Обладнання збільшує прохідну здатність комплексів, виключає ризик пошкодження лакофарбових покриттів (немає претензій від клієнтів) та дозволяє скоротити витрати води, миючих засобів та електроенергії. Тому рентабельність бізнесу досягає 70–80%.

Якщо купити безконтактну мийку, Ви придбаєте повністю роботизований бокс, який виконує в автоматичному режимі всі необхідні для якісної контурної 3D-мийки транспортних засобів функції:

 • обертаючись на 360° навколо автомобіля, 3D-рука робота автоматично визначає його розміри, контури та оптимальний режим миття;
 • струменем води що подається під тиском в 100 Бар з розташованих на 3D-руці форсунок видаляється бруд з бортів, коліс і днища автомобіля, попередньо змочується кузов;
 • далі маніпулятор автоматично визначає оптимальну пропорцію та наносить стіну ефективної автохімії;
 • водою що подається під тиском до 110 Бар змиваються всі забруднення та залишки активної емульсії;
 • після цього кузов автомобіля обробляється воском — для ефективного видалення забруднень що залишилися і захисту лакофарбового покриття від негативного впливу зовнішніх факторів;
 • на завершальному етапі проводиться фінішне ополіскування та сушіння кузова автомобіля.

На обслуговування одного автомобіля в автоматичній безконтактній мийці йде не більше 5-10 хвилин.

Роботизована безконтактна автомийка самообслуговування — інноваційна розробка компанії «LuxWash»

Інноваційна роботизована установка повністю розроблена інженерами компанії «LuxWash». Тому ми пропонуємо своїм партнерам купити автоматичну безконтактну мийку за ціною виробника, не переплачуючи за послуги посередників.

Установка комплектується надійним та високопродуктивним обладнанням від брендових американських, німецьких та італійських виробників. У комплект входить програмне забезпечення та мобільний додаток. Це дозволяє моніторити, контролювати роботу комплексу, налаштовувати вартість послуг та різні режими миття автомобілів віддалено з будь-якої точки світу.

Переваги придбання безконтактної автоматичної мийки самообслуговування:

 1. Висока якість миття. Якщо купити обладнання для безконтактної мийки, Ви отримаєте повністю автоматизовану роботизовану установку, що забезпечує максимальну якість обслуговування транспортних засобів та виключає плями на лакофарбовому покритті.
 2. Це абсолютно безконтактна технологія, що повністю виключає ризик пошкодження лакофарбового покриття кузова.
 3. Економічність. Для миття одного автомобіля витрачається близько 90 г. автохімії та 85 г. воску, 350-370 л. води, енергоспоживання — до 25 кВт/год. Якщо купити безконтактну мийку, можна значно знизити собівартість послуг за рахунок економії води, автохімії, електрики, що суттєво підвищить рентабельність бізнесу.
 4. Не потребує великої кількості персоналу. Більшість функцій виконуються роботом, тому не потрібно наймати мийників та платити їм зарплатню. Виключається ризик крадіжки грошей та хімії.
 5. Підвищення прохідності комплексу та збільшення кількості автомобілів, що обслуговуються. Незважаючи на високу ціну автоматичної безконтактної мийки, обладнання швидко окупається та значно підвищує чистий прибуток комплексу за рахунок швидкості обслуговування транспортних засобів (до 8-10 авто/год).
 6. Повний контроль роботи устаткування. Якщо купити безконтактну мийку, Ви отримаєте можливість віддалено контролювати роботу обладнання, оборот готівки, витрати хімії, води та електроенергії через мобільний додаток.

Чим безконтактна мийка «LuxCyber» відрізняється від звичайної автомийки самообслуговування

Чим безконтактна мийка краще звичайної автомийки самообслуговування

Щоб зрозуміти чому вигідно купити безконтактну мийку і чим вона відрізняється від звичайної автомобільної мийки самообслуговування, розглянемо обидва варіанти з точки зору складності будівництва, комплектації та функціональних можливостей.

Для будівництва та запуску звичайного комплексу потрібно:

 • придбати ділянку достатньої площі для будівництва адміністративних, технічних будівель, стоянок для перетирання кузовів автомобілів та розміщення 4-5 мийних постів;
 • укомплектувати кожен пост необхідним обладнанням;
 • наймити 2-3 співробітників, які стежитимуть за роботою комплексу, допомагатимуть клієнтам обслуговувати транспортні засоби;
 • оплачувати великі рахунки за електроенергію, ремонтувати та обслуговувати обладнання всіх постів мийки самообслуговування;
 • готувати автомийку самообслуговування до роботи в літній або зимовий період, що спричинить додаткові витрати.

Завдяки спеціальному програмному забезпеченню роботизована установка визначає розміри транспортного засобу, дозує та подає мінімально необхідну для якісного миття автомобіля кількість води та автохімії. При цьому заощаджується електроенергія. Це значно знижує витрати на надання послуг, відповідно зростає рентабельність бізнесу.

Компанія «LuxWash» — найкращий вибір партнера для організації власного високорентабельного бізнесу

Компанія «LuxWash» не лише проектує, будує та обладнує автомийки самообслуговування під ключ. Ми надаємо своїм партнерам максимально повний комплекс послуг та різноманітну технічну, інформаційну підтримку на всіх етапах створення, функціонування та розвитку бізнесу:

 • консультуємо та допомагаємо у процесі вибору оптимальної ділянки та підготовки пакета дозвільної документації;
 • проектуємо комплекс, розробляємо дизайн ділянки та логотип відповідно до загальної архітектури району/населеного пункту, концепції автомийки, потреб клієнтів та побажань власника;
 • підбираємо максимально ефективне та надійне обладнання;
 • здаємо повністю готовий до роботи комплекс або автоматичну безконтактну мийку під ключ;
 • навчаємо операторів чи власників автомийок самообслуговування у власному центрі підготовки персоналу;
 • надаємо ефективні інструменти для віддаленого контролю та управління бізнесом;
 • проводимо маркетингові дослідження, розробляємо бізнес-план функціонування та подальшого розвитку комплексу, надаємо рекламну підтримку, допомагаємо сформувати конкурентну цінову політику, проводити акції та розробляти бонусні програми;
 • постачаємо за оптовою ціною ефективну автохімію, обслуговуємо та готуємо обладнання до роботи у літній чи зимовий період.

Партнерам компанії надається цілодобова сервісна інформаційна та технічна підтримка. Наші консультанти працюють у режимі 24/4. Вони готові в будь-який час дня або ночі допомогти вирішити технічну чи організаційну проблему або направити сервісну бригаду для ремонту, заміни чи обслуговування обладнання.

Щоб отримати детальнішу інформацію про ціну, характеристики роботизованого боксу або купити обладнання для безконтактної мийки, надішліть нашим менеджерам заявку на консультацію через зворотну форму на сайті. Пропозиції про співпрацю та заявки на постачання обладнання також приймаються за вказаними у розділі «Контакти» телефонним номером та електронною поштою компанії.

Схожі статті: