Дозуючий насос на автомийці самообслуговування: що це, принцип роботи, переваги установки

Дозуючий насос на автомийці самообслуговування

 

Плануєте купити дозуючий насос для автомийки самообслуговування, щоб максимально оптимізувати процес мийки автомобілів? Фахівці компанії «LuxWash» готові провести всі необхідні розрахунки, підібрати і встановити дозуючі гідравлічні помпи на всіх постах комплексу. Монтаж дозуючих насосів дозволить ефективно і економно витрачати автомобільну хімію і енергоресурси. Це поліпшить якість і знизить собівартість послуг, що надаються. Значно підвищиться прохідність комплексу і рентабельність бізнесу в цілому.

Що таке дозуючий насос, переваги придбання і монтажу

Переваги монтажу дозуючого насоса на автомийці самообслуговування

Призначення дозуючого насоса — точне дозування і змішування з потоком води автомобільної хімії. Установка працює від підключення до електричної мережі, всі механізми приводяться в дію потоком води, що поступає.

Гідравлічна помпа забирає відповідно до встановленого дозування концентрат автохімії з зовнішнього резервуара і змішує його в необхідних пропорціях з водою.

Чому вигідно купити і встановити дозуючий насос на автомийці в Україні:

  1. Економічна вигода — гідравлічна дозуюча помпа працює від підключення до електромережі та резервуарів з хімією. Поршні пристрою приводяться в рух від електромережі. Це дозволяє економити енергоресурси.
  2. Точність дозування автомобільної хімії. На параметри змішування концентрату не впливають обсяг і швидкість потоку води, що подається. Простота налаштування і висока точність дозування дозволяють виключати втрати і до 50% знижувати витрати концентрованих засобів.
  3. Простота підключення і обслуговування, ремонтопридатність. Можна купити дозуючий насос в Україні і підключити його до електроживлення, приєднавши за допомогою звичайного шлангу до системи водопостачання. Другий шланг підключається до зовнішнього резервуару з концентратом — все, установка готова до роботи. Дозуючий насос легко обслуговується, в ньому мінімум деталей що зношуються, які легко замінюються.
  4. Надійність вузлів і деталей, виготовлених з інноваційного пластику, композитних матеріалів і високоякісної нержавіючої сталі.
  5. Дозуючий насос оснащений системою захисту від перегріву і термодатчиками, що значно збільшує термін експлуатації деталей насоса.
  6. Мінімальні вимоги до монтажу установки. Насос встановлюється в спеціальному місці на апараті високого тиску. Дозуючий блок включає в себе окремий насос для кожного виду хімії. Для роботи насоса потрібно живлення 220 вольт змінного струму.
  7. Гарантія безперебійної роботи комплексу. Зазвичай, на одну автомобільну мийку встановлюється загальна система дозації. При її поломці припиняються всі процеси. Компанія «LuxWash» встановлює дозуючі насоси власного виробництва на кожному посту. Це забезпечує безперебійну роботу комплексів.

Ціна дозуючого насоса для автомийки самообслуговування в Україні

Цікавить ціна дозуючого насоса для автомийки в Україні? Хочете отримати більш детальну інформацію про характеристики та переваги використання гідравлічних дозуючих помп? Надішліть запит на консультацію через форму зворотного зв'язку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з Вами. Заявки на постачання і монтаж обладнання також приймаються за вказаними в розділі «Контакти» телефонним номером та електронною поштою компанії.

Схожі статті: