Автономна та традиційна автомийка самообслуговування — у чому відмінність

Кожна побудована компанією «LuxWash» автономна автомобільна мийка під ключ проектується після детальної розробки бізнес-плану. Враховуються: особливості ділянки, загальна архітектура району, потенційна кількість клієнтів, їх потреби, перелік основних та додаткових послуг. Залежно від побажань наших партнерів та бюджету будується традиційний комплекс або встановлюється «LuxCyber» — повністю автономна мийка самообслуговування.

Що таке автономна мийка самообслуговування «LuxCyber»

Спроектована нами автономна мийка для авто «LuxCyber» — це роботизована установка, укомплектована найновішим інтелектуальним та високоточним обладнанням. Це окремий бокс для якісного та безпечного безконтактного миття транспортних засобів без залучення персоналу та використання щіток.

Якщо купити автономну мийку «LuxCyber», вдасться істотно підвищити якість та швидкість надання послуги, оскільки роботизована установка в автоматичному режимі виконує кілька функцій:

 • Ефективно видаляє бруд з днищ, порогів і коліс автомобілів водою, що подається під тиском у 100 Бар.
 • 3D-рука «LuxCyber» визначає розміри транспортного засобу та необхідну кількість автохімії. Наносить її рівномірно по всьому кузову, що дозволяє максимально ефективно видаляти забруднення та економити автомобільну хімію. Бруд і залишки автохімії змиваються водою, яка подається 3D-рукою під тиском до 110 Бар, що рухається навколо автомобіля протягом 50 секунд. Це істотно підвищує швидкість надання послуги.
 • Укомплектована системою «FoamWall» автономна автомийка повністю покриває кузов автомобіля стіною ефективної густої піни. Це дозволяє якісно видаляти будь-які забруднення без прямого контакту, що унеможливлює пошкодження лакофарбового покриття.
 • Роботизовані автономні мийки «LuxCyber» комплектуються обладнанням для нанесення захисного воскового покриття. Після обробки подібними складами видаляються залишки забруднень. Лакофарбові покриття кузовів надійно захищаються від негативного впливу вологи, бруду та агресивних хімічних речовин.
 • На завершальному етапі обслуговування транспортного засобу доступна за ціною автономна мийка здійснює сушку кузова. Установка укомплектована чотирма потужними двигунами, які нагнітають та подають по спеціальних випускних отворах повітря на кузов автомобіля.

Всі ці функції виконуються в одному окремому роботизованому боксі, який займає місця не більше ніж один окремий пост звичайної мийки самообслуговування. Час обслуговування одного транспортного засобу — від 3 до 8 хв. Тому будівництво автономної автомийки дозволяє значно підвищити пропускну здатність комплексу та суттєво збільшує його рентабельність.

Переваги купівлі та монтажу автономної мийки «LuxCyber»

Незважаючи на достатньо високу ціну автономних автомийок «LuxCyber», ці установки окупаються в найкоротші терміни. Технології та інноваційне обладнання дозволяють економити автомобільну хімію, воду, електрику і значно скорочують час надання послуг. За рахунок цього рентабельність комплексів зростає до 70-80%.

На користь того щоб купити автономну автомийку свідчить комплектація подібної установки інноваційним обладнанням, різними системами та програмним забезпеченням:

 • вузлами та деталями провідних американських, німецьких та італійських виробників;
 • системами для віддаленого моніторингу та контролю роботи автономних мийок із будь-якої точки світу;
 • розробленим спеціалістами компанії «LuxWash» програмним забезпеченням та мобільним додатком для контролю роботи установок, швидкого налаштування програм миття та вартості послуг.

У ціну автономної мийки входить вартість монтажу установки та налаштування обладнання. Ми також надаємо цілодобову технічну та сервісну підтримку своїм клієнтам по всій території України.

Переваги купівлі та монтажу автономної автомобільної мийки «LuxCyber»:

 1. Підвищення престижності комплексу за рахунок використання інноваційного обладнання.
 2. Якщо купити автономну мийку, то можна до 50% знизити собівартість послуг за рахунок скорочення витрат автомобільної хімії, води та електроенергії.
 3. Це повністю безконтактна технологія, що унеможливлює пошкодження лакофарбового покриття автомобіля.
 4. Робот «LuxCyber» — повністю автономна мийка для авто. Для якісного обслуговування транспортного засобу автовласнику не потрібно вживати жодних заходів. Він виконує рекомендації, що відображаються на електронному табло, дослухається до підказок звукового супроводу.

Все це дозволяє максимально якісно надавати послуги та унеможливлює пошкодження лакофарбових покриттів автомобілів. Максимально скорочується час та собівартість миття транспортних засобів. Результат — приплив нових клієнтів та постійне збільшення прибутку.

Що таке традиційна автомийка самообслуговування

Що являє собою традиційна автомийка самообслуговування

Звичайна автомобільна мийка самообслуговування — це комплекс, укомплектований обладнанням для самостійного миття транспортних засобів автолюбителями. Тобто на ділянці будуються адміністративне та технічне приміщення, встановлюється певна кількість мийних постів (залежить від площі ділянки), облаштовуються під'їзні шляхи та стоянки.

Власники автомобілів заїжджають у пости, що звільнилися, оплачують послуги, вибирають необхідні функції і самостійно миють транспортні засоби. На це потрібен певний час, особливо якщо клієнти користуються послугами такого комплексу вперше. Витрачається більше автохімії, води, електрики, що значно підвищує собівартість послуг.

На відміну від звичайних комплексів автономні автомобільні мийки — це повністю автоматизовані установки. Автолюбителі заганяють транспортні засоби у бокси та оплачують послуги. Усі функції з миття автомобілів роботи виконують в автоматичному режимі.

Це значно скорочує час обслуговування транспортних засобів та підвищує прохідність комплексів. Скорочуються витрати автомобільної хімії, води та електроенергії, що суттєво знижує собівартість послуг. Рентабельність автономних мийок для автомобілів «LuxCyber» ​​становить 70-80%.

«LuxWash» — найкращий вибір для початку власного бізнесу

Переваги партнерства з компанією «LuxWash»

«LuxWash» — бренд, що зарекомендував себе з позитивного боку і широко популярний серед українських автолюбителів. Тільки на території України нами збудовано у різних регіонах близько 340 автономних автомийок та традиційних комплексів самообслуговування. Всі вони успішно функціонують та приносять стабільний прибуток своїм власникам.

Напрацьований досвід, освоєні інноваційні технології, сучасне обладнання та наявність власних виробничих площ дозволяють компанії «LuxWash» надавати партнерам максимальний комплекс послуг. Ми:

 • розробляємо детальний бізнес-план будівництва, функціонування та подальшого розвитку автомийки;
 • допомагаємо підібрати оптимальну за площею та місцем розташування ділянку, підготувати всю необхідну документацію;
 • проектуємо та розробляємо індивідуальний дизайн автономних мийок або традиційних автомийок самообслуговування;
 • підбираємо максимально ефективне обладнання, проектуємо та встановлюємо системи водоочищення;
 • будуємо адміністративні, технічні будівлі, облаштовуємо під'їзні шляхи, стоянки, облагороджуємо територію — запускаємо автономну автомийку під ключ.

Партнерам надається можливість дистанційного контролю роботи та управління бізнесом через спеціально розроблений фахівцями нашої компанії онлайн-кабінет власника.

Компанія «LuxWash» створила цілодобову службу підтримки клієнтів. Наші партнери можуть у режимі 24/7 звернутися до досвідчених менеджерів і інженерів та отримати всебічну інформаційну чи технічну підтримку. Компанією також створено сервісний підрозділ, фахівці якого готові оперативно виїхати на об'єкт у будь-якому регіоні України і швидко усунути несправність чи обслужити обладнання.

Плануєте замовити будівництво автономної автомийки під ключ або модернізувати вже діючий комплекс? Бажаєте отримати більш детальну консультацію з питань ціни та характеристик обладнання? У розділі «Контакти» вказані телефонний номер та електронна пошта нашої компанії. Напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам і Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі Ваші запитання.

Схожі статті: