Про компанію LuxWash - Автомийки самообслуговування

LuxWash- це міжнародна компанія з більш ніж 15-річним досвідом проектування, побудови автомийок самообслуговування та роботизованих мийок LuxCyber під ключ, яка стрімко розвивається та впроваджує найсучасніші технологічні рішення. LuxWash стане не лише Вашим прибутковим бізнесом, але й надійним партнером, який крок за кроком супроводжуватиме Вас на шляху успіху.
На 2022 рік компанією запущено
більше 400 миючих комплексів.
luxwashВиразний яскравий логотип, впізнаваний дизайн мийок і підтверджена якість продукції, безсумнівно, викликають у споживачів тільки позитивні асоціації. Ці фактори в сукупності і створюють неповторний образ бренду з досконалою репутацією.
luxwash

Продукція компанії Luxwash - це сучасне, відмінно збалансоване обладнання, автохімії і засобів догляду за автомобілем, що мають в своєму складі велику кількість унікальних компонентів.Ефективність, інноваційність і, разом з тим, дбайливе ставлення до техніки і навколишньому середовищу відрізняють Компанію LuxWash від конкурентів що доведено неодноразовими перемогами.
sto
Обладнання для СТО
luxsto.com.ua
Вся продукція виключно виробництва Німеччини та Італії, що є важливою перевагою перед іншими, так як дозволяє з Німецькою педантичністю і Італійською стабільністю підтримувати завжди високий рівень якості, не тільки самої продукції, але і всіх процесів. Вся продукція має сертифікати і найвищий ступінь захисту від підробок.

Власне сучасне виробництво на якому виготовляють продукцію для миючих комплексів всієї Європи і країн СНД , що є важливою перевагою перед іншими компаніями.